logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Anna Dereszowska ambasadorką kampanii Somfy i Anwis

  PR 23.05.2023, przeczytano 286 razy

Marki Somfy i Anwis, łączą swoje siły i ruszają ze wspólną kampanią, by promować trend eko we współczesnym budownictwie. Ich inicjatywa skupia się na połączeniu bliskości natury z innowacyjnymi rozwiązaniami, które podnoszą komfort naszego codziennego życia.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/anna-dereszowska-ambasadorka-kampanii-somfy-i-anwis,400107,artykul.html

Inteligentny dom bliżej natury” to hasło najnowszej kampanii marki Somfy i Anwis, skupiającej się na wprowadzaniu najnowocześniejszych rozwiązań do naszych domów, czyniąc je bardziej komfortowymi, łatwiejszymi w zarządzaniu i bezpieczniejszymi, przy jednoczesnej oszczędności energii.

Anna Dereszowska ambasadorką nowej kampanii

Ambasadorką działań jest Anna Dereszowska, która jako entuzjastka zrównoważonego stylu życia idealnie wpasowuje się w ideę inicjatywy. W kampanii został zaprezentowany dom aktorki, jako przykład płynnej integracji inteligentnych rozwiązań Somfy, takich jak zautomatyzowane oświetlenie, kontrola temperatury oraz systemy bezpieczeństwa z osłonami okiennymi Anwis, zaprojektowanych tak, aby zapewnić optymalną izolację, wentylację, a także kontrolę naturalnego światła.

- Dzięki kampanii mamy okazję pokazać, jak nasze produkty, w połączeniu z systemem smart home tworzą harmonijną całość ekologicznego, a zarazem innowacyjnego domu wśród natury. Naszą misją w Anwis zawsze było dostarczanie najwyższej jakości osłon okiennych, które poprawiają warunki życia, a ta inicjatywa jest przykładem naszego zaangażowania w realizację tej wizji.  – mówi Agnieszka Gołębiewska, Kierownik Działu Marketingu, Anwis

Marka ANWIS propaguje życie w stylu eco poprzez zastosowanie trwałych i nowoczesnych rozwiązań systemowych oraz naturalnych materiałów wykończeniowych. W prezentowanych w kampanii osłonach wewnętrznych zastosowano żaluzje drewniane (wykonane z egzotycznego gatunku drewna abachi) oraz klasyczne zasłony, których kolekcja obejmuje tkaniny z recyklingu oraz naturalne, z lnu czy bawełny. Na fasadzie budynku izolację termiczną zapewniają rolety SCREEN, które dzięki możliwości wyboru współczynnika otwarcia OF (przezierność tkaniny) – pozwalają na połączenie natury z architekturą budynku.

Eko trend we współczesnym budownictwie

Według najnowszych badań, branża budowlana w znacznym stopniu przyczynia się do zużycia energii i ma wpływ na środowisko. Dlatego Somfy i Anwis w swojej kampanii, skupiają się na promowaniu bardziej zrównoważonego stylu życia.

- Budynki projektowane ekologicznie z roku na rok zyskują na znaczeniu. Sektor budownictwa mieszkalnego zużywa 40% energii w Europie i odpowiada za 35% produkcji CO2 w UE, a tylko 1% z europejskich budynków jest obecnie modernizowanych w celu zmniejszenia zużycia energii. Dlatego w naszej najnowszej kampanii skupiamy się na naturze i ekologii. Chcemy zainspirować właścicieli domów do korzystania z inteligentnej technologii, która nie tylko podniesie komfort i bezpieczeństwo codziennego życia, ale także okaże się dużym wsparciem w dążeniu do oszczędzania energii. – mówi Krzysztof Majewski, Country Manager, Somfy Polska.

Inteligentnie, czyli… wygodnie i bezpiecznie

W kampanii obok ekologii, marki podkreślają również wygodę oraz bezpieczeństwo wynikające z zastosowania ich innowacyjnych rozwiązań. W spocie kampanijnym został ukazany szeroki wachlarz możliwości smart home, w tym zdalne sterowanie bramą oraz osłonami, kontrola temperatury w pomieszczeniach czy wideofon.

- Uwielbiam ten moment, jakieś 80 km za Warszawą, kiedy zaczynam czuć, jak spływają ze mnie wszystkie negatywne emocje. Już myślę sobie, jak będzie pięknie, kiedy podjadę pod bramę, uruchomię scenariusz, w którym dom mnie wita, podnoszą się screeny, temperatura w domu jest taka, jaka chcę żeby była, zdalnie ustawiona przez termostat. A kiedy potrzebuję chwili dla siebie, włączę odpowiedni scenariusz, światła przygasną, rolety opadną, a ja będę mogła zaszyć się w mojej przystani. To jest takie miejsce, które kochamy całą rodziną. Dom naszych marzeń. – mówi w spocie Anna Dereszowska.

Kampania "Inteligentny dom bliżej natury" rozpoczęła się 24 kwietnia i potrwa do końca czerwca. Promowana jest za pośrednictwem różnych kanałów, w tym platform cyfrowych oraz mediów społecznościowych.

Źródło: Somfy, ANWIS

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Związek Firm Public Relations rozpoczyna kampanię employer brandingową skierowaną do wszystkich zainteresowanych pracą w public relations. Pod hasłem #PRCrush pragnie pokazać specyfikę pracy w branży PR z perspektywy zarówno młodych, jak i doświadczonych pracowników agencyjnych, ich klientów, a także dziennikarzy. Na oficjalnej stronie kampanii zfpr.pl/prcrush...
Kolejna edycja KTR After Hours  odbyła się w siedzibie VMLY&R Poland
Kolejne spotkanie z cyklu KTR After Hours odbyło się w warszawskim biurze VMLY&R Poland. Wydarzenie było skierowane do przedstawicieli branży kreatywnej. Gościem specjalnym wydarzenia był Dimitri Guerassimov, Chief Creative Officer w VMLY&R France.
Sarantis Polska S.A., właściciel marki Jan Niezbędny, zdecydował o przedłużeniu współpracy z  agencją KERRIS w zakresie obsługi kanałów Facebook i Instagram. W ramach nowej strategii, komunikacja marki skutecznie zaciekawiła odbiorców, demonstrując w deskryptywny sposób benefity i RTBs, co przełożyło się na wyniki efektywnościowe.
Izabela Albrychiewicz awansuje na stanowisko CEO Groupm CEE
GroupM, medialna grupa inwestycyjna WPP, powołała Izabelę Albrychiewicz na stanowisko CEO GroupM CEE. Region, którym zarządzać będzie dotychczasowa CEO GroupM Poland, obejmuje 10 rynków: Chorwację, Czechy, Bośnię i Hercegowinę, Węgry, Polskę, Rumunię, Serbię, Słowację, Słowenię i Ukrainę.
Rankomat.pl promuje bezpieczne wakacje z polisą turystyczną
Przed nami rekordowe lato pod względem wakacyjnych wyjazdów. Od początku roku wycieczkę zagraniczną z biurem podróży kupiło o 40% osób więcej niż w tym samym okresie 2019 roku – ostatnim przed pandemią COVID-19. W odpowiedzi na wzmożone zainteresowanie wyjazdami, multiporównywarka ubezpieczeń i usług finansowych rankomat.pl startuje z wakacyjną...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764