logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Anna Gielewska dołącza do grona prowadzących „Popołudniową rozmowę w RMF FM”v

  PR 31.08.2023, przeczytano 264 razy

Wywiadów Anny Gielewskiej słuchać będzie można w każdy wtorek, tuż po godz. 18 w ramach „Popołudniowej rozmowy w RMF FM”. Od poniedziałku 4 września na antenie RMF FM pojawiać się też będą dwa codzienne poranne wywiady – o 7 i 8.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/anna-gielewska-dolacza-do-grona-prowadzacych-_popoludniowa-rozmowe-w-rmf-fm_v,401224,artykul.html

Anna Gielewska jest redaktorką naczelną portalu śledczego VSquare.org, współzałożycielką magazynu śledczego Fundacji Reporterów FRONTSTORY.PL, badaczką zorganizowanej dezinformacji i propagandy, wcześniej była dziennikarką m.in. „Rzeczpospolitej”, „Dziennika Gazety Prawnej” i tygodnika „Wprost”.

W pozostałe dni „Popołudniową rozmowę w RMF FM” poprowadzą: Grzegorz Sroczyński (poniedziałki), Tomasz Terlikowski (środy), Marek Tejchman (czwartki) i Piotr Salak (piątki).

- Publicystyka zawsze odgrywała bardzo istotną rolę na antenie RMF FM. Nasi dziennikarze zapraszają najważniejszych polityków i ekspertów w kraju, by dać słuchaczom jak najszerszy obraz bieżących wydarzeń i przedstawić wszystkie niuanse i konteksty. Tej jesieni będzie to szczególnie istotne, ze względu na trwającą kampanię i zbliżające się wybory – mówi Marek Balawajder, Dyrektor Informacji RMF FM.

W dni powszednie pierwszym wywiadem będzie „Rozmowa o 7-ej w RMF FM”, która poprowadzą gospodarze porannego programu internetowego Radia RMF24: Bogdan Zalewski, Tomasz Weryński, Paweł Balinowski i Michał Zieliński.

O 8-ej na „Poranną rozmowę w RMF FM” zaprosi Robert Mazurek, znany z dociekliwych pytań i bezkompromisowości wobec polityków ze wszystkich stron sceny politycznej, który rozpocznie 8. już sezon swoich wywiadów na antenie stacji.

W soboty o 8.31 na antenę powraca „Gość Krzysztofa Ziemca”.

Pierwsza część wszystkich wywiadów nadawana jest na antenie RMF FM, a cała rozmowa – łącznie z internetową dogrywką – w informacyjno-muzycznym Radiu RMF24 oraz w wersji wideo na portalu RMF24.pl.

Uzupełnieniem oferty wywiadów publicystycznych będzie „Rozmowa w południe” w Radiu RMF24, której zapowiedź znajdzie się też na antenie RMF FM.

Źródło: Grupa RMF sp. z o.o. sp. k.

www.gruparmf.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„5. rewolucja” wkracza do Radia Nowy Świat
amian Kwiek, były dziennikarz Trójki, rozpoczyna współpracę z Radiem Nowy Świat. Będzie autorem nowego podcastu „5. rewolucja”, którego punkt wyjścia to idea nawiązująca do rewolucji przemysłowych.
Atrakcyjne produkcje z katalogu BBC Studios stały się teraz dostępne na żądanie dla Abonentów usług telewizyjnych UPC.
Seriale TVN Warner Bros. Discovery debiutują za granicą
Po sukcesie na rynku lokalnym seriale fabularne pod marką Player Original ruszają w dalszą podróż! Wybrane tytuły z bogatej biblioteki fabularnej TVN Warner Bros. Discovery wkrótce zadebiutują na platformie MAX w USA i 29 krajach Europy. Pierwszy – miniserial „Kontrola” Nataszy Parzymies – będzie dostępny dla widzów za granicą już od 8...
Czterokrotny laureat Pulitzera publikuje na Goniec.pl
Wraz z początkiem grudnia funckję redaktora naczelnego Gońca objał Janusz Schwertner. Do zespołu dołączyli również dziennikarze Mateusz Baczyński oraz Jakub Wątor. Pod nowym kierownictwem redakcja wystartowała ze specjalną akcją #ŁącząNasMedia, w ramach której współpracować będzie z najsłynniejszymi i najlepszymi dziennikarzami z całego świata. W...
„Wyborcza” i „Wysokie Obcasy” ze świąteczną akcją dla subskrybentów
„Wyborcza” i „Wysokie Obcasy” zaprosiły do świątecznej współpracy znakomite autorki i autora, którzy napiszą wyjątkowe opowieści specjalnie dla subskrybentów Wyborcza.pl. W głosowaniu, które potrwa do 13 grudnia br., czytelnicy i czytelniczki będą mogli sami zdecydować o tematach podejmowanych w świątecznych historiach. Akcji...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764