logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Anna Górka dołącza do Cloud Technologies

  PR 09.09.2016, przeczytano 800 razy

Anna Górka, manager do spraw sprzedaży z wieloletnim doświadczeniem na arenie międzynarodowej, dołącza do zespołu Cloud Technologies, warszawskiej spółki specjalizującej się w Big Data marketingu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/anna-gorka-dolacza-do-cloud-technologies,29871,artykul.html

W strukturach największej hurtowni danych w Europie, Anna Górka będzie pełnić funkcję Head of International Sales, odpowiadając za sprzedaż produktów i usług firmy na rynkach zagranicznych. Poprzednio Anna Górka pracowała między innymi w AdTaily Group, Infinity Media, Evolution Media Net oraz ARBOinteractive, późniejszym Goldbach International.

Liczę na to, że moje dotychczasowe doświadczenie, które zdobyłam w działach sprzedaży międzynarodowej, współtworząc niektóre z nich od podstaw, pomoże Cloud Technologies w rozbudowaniu portfolio klientów o kolejne, wielkie marki. Cloud Technologies to młoda firma z wielkimi ambicjami. Cieszę się, że będę miała przyjemność pracować w środowisku ludzi, którzy z taką pasją projektują technologie związane z Big Data i z ich pomocą zmieniają krajobraz nie tylko polskiego rynku marketingowego, lecz marketing w ogóle. Go big, or go nothing! – mówi Anna Górka, Head of International Sales w Cloud Technologies.

Z wykształcenia Anna Górka jest specjalistką ds. zarządzania, reklamy i marketingu. W chwilach wolnych od pracy lubi spędzać czas aktywnie: podróżuje, gra w tenisa i jeździ na nartach. Lubi oglądać piłkę nożną. Kocha zwierzęta.

Przejście Anny Górki do Cloud Technologies jest kolejnym dowodem na to, że polska spółka rozbudowuje swoje struktury zagraniczne. Swoje sztandarowe usługi i produkty, czyli platformę danych OnAudience.com oraz technologię UnBlock, Cloud Technologies oferuje już na kilku zagranicznych rynkach, w tym największych rynkach reklamowych świata, np. w USA, Wielkiej Brytanii oraz Rosji. Spółka ma w planach dalszą ekspansję, w pierwszej kolejności – na rynki europejskie.

Źródło: Cloud Technologies

www.cloudtechnologies.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Spicy Mobile z nowymi inżynierami tworzy platformę DSP
Spicy Mobile buduje zaplecze technologiczne i rozwija dział IT. Na czele zespołu odpowiedzialnego za stworzenie nowej platformy DSP stanęli Kamil Lenartowicz i Kamil Adamczyk.
Sieć VMLY&R znalazła się w grupie Liderów w corocznym badaniu ośrodka Gartner „Magic Quadrant for Global Marketing Agencies” już po raz czwarty z rzędu.
OOH w nowej rzeczywistości
Od marca reklama OOH działa w zupełnie nowej rzeczywistości. Użytkownicy przestrzeni publicznej zmienili swoje dotychczasowe uniwersalne zachowanie – przestali się przemieszczać na długich dystansach. Z naszymi klientami pracujemy zdalnie, ale nieprzerwanie pokazujemy świetne pomysły na komunikację, także w trudnych warunkach.
Super-Pharm przygotował promocyjną kampanię telewizyjną w warunkach home office
Sieć handlowa Super-Pharm przygotowała kampanię telewizyjną mającą na celu zachęcenie odbiorców do robienia zakupów online i korzystania z darmowej dostawy. Spot powstał w warunkach pracy zdalnej wszystkich zaangażowanych stron.
Subtelność i elegancja - kulisy pracy Platige Image nad Wiedźminem
150-osobowy zespół artystów z Platige Image rozpoczął pracę pół roku przed oficjalną premierą serialu. Świat Wiedźmina miał wyglądać surowo i wiarygodnie, dlatego twórcom zależało na tym, by efekty specjalne powstające m.in. w warszawskim studiu były wiarygodne i oparte na zjawiskach naturalnych. Owoce ich pracy są widoczne w każdym odcinku...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764