logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Anna Gumkowska kieruje kolejnym obszarem WP

  PR 29.11.2019, przeczytano 252 razy

Dyrektorem obszaru lifestyle i zdrowie Wirtualnej Polski została Anna Gumkowska. Będzie łączyć tę funkcję z zarządzaniem obszarem kultura i rozrywka. Dotychczasowa dyrektor serwisów lifestyle, Małgorzata Golińska, z końcem roku odchodzi z Wirtualnej Polski.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/anna-gumkowska-kieruje-kolejnym-obszarem-wp,384922,artykul.html

Anna Gumkowska będzie odpowiadać za rozwój WP abcZdrowie, WP Parenting, WP Turystyka, WP Kuchnia i WP Kobieta. Jednocześnie nadal podlegać jej będą m.in. WP Magazyn, WP Gwiazdy, WP Film i Pudelek. Skupi się na opracowaniu i realizacji strategii wydawniczej, raportując bezpośrednio do Tomasza Machały, wiceprezesa Wirtualna Polska Media ds. produktu wydawniczego.

–  Anna Gumkowska dołączyła do WP niedawno, a ma już wiele sukcesów. Ostatnio wprowadziła nowego Pudelka, teraz pod jej przywództwem integrujemy wszystkie serwisy kobiece WP. Mamy tam kilka wyzwań, do których energia, pasja i kompetencje Ani będą świetnie pasować. Jednocześnie chciałbym podziękować Małgosi za jej wielki wkład w budowanie serwisów lifestyle WP – mówi Tomasz Machała, wiceprezes i redaktor naczelny Wirtualna Polska Media.  

Małgorzata Golińska podjęła decyzję o odejściu z Wirtualnej Polski. Do końca roku będzie przekazywać obowiązki i wspierać zarządzanie serwisami.

– WP Kobieta i WP Parenting są liderami w swoich kategoriach, abcZdrowie wróciło na ścieżkę wzrostu. Zostawiam serwisy w dobrej kondycji, a ponieważ ich zespoły redakcyjne są pracowite, waleczne i kompetentne wierzę, że przed nimi dalsze sukcesy. Trzymam kciuki – mówi Małgorzata Golińska, dotychczasowa szefowa obszaru lifestyle i zdrowie.

Anna Gumkowska pracę w WP zaczęła w styczniu 2019 roku. Wcześniej jako Head of Video&Lifestyle w Gazeta.pl, odpowiadała za część biznesową serwisów lifestyle (w tym: eDziecko, Kobieta, Kulinaria) oraz wideo. Przez kilka lat pełniła tam funkcję Dyrektora Content Marketingu. Jest ekspertem IAB Polska oraz arbitrem Komisji Etyki Reklamy. Obroniła doktorat poświęcony komunikacji mediowanej komputerowo w serwisach społecznościowych, jest autorką szeregu publikacji branżowych.

Źródło: Wirtualna Polska

www.wp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kino Polska zaprasza na Długi weekend na legalu. W dniach 11-13 czerwca br. stacja zaprezentuje widzom takie hity polskiej kinematografii, jak Ogniem i mieczem, Pitbull i Uwikłanie, a połowę przychodów z reklam wyemitowanych przy tych filmach przekaże Fundacji Legalna Kultura.
Od 1 czerwca program Małgorzaty Ohme #zostajęwdomu z Onet zmienia tytuł, tematykę i częstotliwość. #Latowdomu z Onet – będzie emitowany trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki o godz. 12.30 na żywo w Onecie oraz na Facebooku. W letniej odsłonie programu prowadząca Małgorzata Ohme wraz z gośćmi podpowie, jak spędzić letni czas zachowując dobry humor i jak...
„Karmię piersią, naturalnie!” – nowa akcja edukacyjna M jak mama
Startuje kampania edukacyjna „Karmię piersią, naturalnie!”, mająca na celu propagowanie karmienia piersią wśród młodych mam i kobiet w ciąży, a także wspieranie karmiących mam.
W piątek 29 maja 2020 r.  wraca „Ligowy weekend”, popularny wśród kibiców dodatek do „Przeglądu Sportowego”.
Wirtualna gala 5. edycji plebiscytu „Superbohaterka Wysokich Obcasów”
Zespół „Wysokich Obcasów” zaprasza na wyjątkową galę plebiscytu „Superbohaterka Wysokich Obcasów”, która w tym roku odbędzie się wirtualnie, w nowoczesnym, multimedialnym studiu we wtorek, 2 czerwca. Podczas wydarzenia, transmitowanego na żywo na Facebooku, widzowie poznają wybór jury i czytelników oraz dowiedzą się...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764