logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Anna Jurczyńska Managing & Creative Directorem w Streetcom

  PR 25.07.2022, przeczytano 795 razy
ilustracja

Do zespołu Streetcom, agencji specjalizującej się we wprowadzaniu na rynek nowych produktów - dołączyła Anna Jurczyńska. Na nowo utworzonym stanowisku Managing & Creative Director, pokieruje zespołem kreacji i komunikacji. W zakresie jej odpowiedzialności jest tworzenie strategii i koncepcji kreatywnych dla klientów, czynny udział w pracach nad przetargami, a także współtworzenie strategii rozwoju marek i produktów własnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/anna-jurczynska-managing-and-creative-directorem-w-streetcom,396706,artykul.html

Anna Jurczyńska pracuje w branży od ponad dwudziestu lat. Ma na swoim koncie wiele zrealizowanych z sukcesami projektów, dla takich marek, jak: BNP Paribas, Coca Cola Hellenic, Storck,  General Motors, PZU, Roche, Pekao S.A., Jeronimo Martins, Colian Jutrzenka, Kamis i inni. W toku swojej kariery zarządzała agencjami i działami kreacji Master Brand, Defacto, czy Prowokator.

W agencji Streetcom na nowo utworzonym stanowisku jest odpowiedzialna za współtworzenie strategii rozwoju Streetcom i Hash.Fm by Streetcom oraz własnej społeczności nano i micro influencerów (ponad 0,5 miliona osób) tworzenie strategii komunikacji i kreacji dla marek własnych oraz projektów klienckich, a także zarządzanie zespołami kreacji i komunikacji.

- Rozwój naszej agencji wymagał na tym etapie wzmocnienia strategii i kreacji – mówi Matylda Szymalska CEO Agencji Streetcom. - To nasze największe atuty, które bardzo doceniają nasi klienci, jak wynika m.in. z ocen w raporcie Agencji Marketing Services i Digital 2022, w którym Streetcom otrzymał najwyższe noty w wielu kategoriach, min. takich jak wywiązywanie się z obietnic wskazanych w przetargu, skuteczność czy zrozumienie potrzeb klienta. Bardzo się cieszę, że udało nam się pozyskać do Streetcom tak doświadczoną i wspaniałą manager jak Ania, z którą znamy się już długo i niejednokrotnie miałyśmy okazję pracować wspólnie dla klientów, zawsze ze świetnym efektem - dodaje na koniec.

Źródło: Streetcom

www.streetcom.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Firma Sony poinformowała o ukończeniu drugiej fazy testów, które prowadziła wspólnie z agencją informacyjną Associated Press w ramach prac nad technologią poświadczania autentyczności zdjęć z aparatów Sony. Ta wbudowana w aparat technologia opatruje robione zdjęcia certyfikatem utworzenia, pozwalającym weryfikować pochodzenie...
Sezon na grypę i…reklamy farmaceutyków
Sezon jesienno-zimowy to od wielu lat nie tylko czas wzmożonych zachorowań na przeziębienie i grypę, ale również intensywnych działań reklamowych środków mających im zapobiegać. Na podstawie danych z badania gemiusAdReal sprawdziliśmy, jak kształtował się rynek reklamy w kategorii produktów na przeziębienie w październiku tego roku.
Kampania edukacyjna #Fakenomore dla dzieci i młodzieży
Tematem prywatności w sieci inaugurujemy 29 listopada ogólnopolską kampanię edukacyjną #FakeNoMore. W każdym województwie odbędzie się webinarium, podczas którego nauczyciele i uczniowie będą mogli dowiedzieć się, jak bronić się przed manipulacją.
Bluerank i Linkleaders nawiązują strategiczne partnerstwo
Współpraca agencji zakłada połączenie potencjałów ich specjalizacji, Linkleaders – w obszarach PR i employer branding oraz Bluerank – marketingu internetowego. Celem współpracy jest stworzenie wspólnego produktu w obszarze marketingu online, który będzie integrować i wzmocni kluczowe kompetencje obu agencji. Firmy, które...
Opus B z kolejną realizacją dla Amway
Opus B przygotował europejską odsłonę relaunchu marki g&h, należącej do portfolio Amway.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764