logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Anna Kalita w zespole Weekend.gazeta.pl

  PR 31.08.2021, przeczytano 320 razy
ilustracja

1 września 2021 r. Anna Kalita dołączy do zespołu Weekend.gazeta.pl. Już wcześniej publikowała w serwisie jako autorka zewnętrzna, a jej materiały cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem czytelniczek i czytelników. Od września na Weekend.gazeta.pl będzie pojawiać się jeszcze więcej treści premium jej autorstwa - wywiadów i reportaży.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/anna-kalita-w-zespole-weekend.gazeta.pl,392822,artykul.html

Anna Kalita jest absolwentką politologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Jako dziennikarka współpracowała m.in. z „Gazetą Wyborczą Wrocław”, „Dziennikiem Polska-Europa-Świat”, „Dziennikiem Gazetą Prawną” oraz programem „UWAGA!” TVN. W 2016 r. została nominowana do nagrody Grand Press w kategorii Dziennikarstwo śledcze za materiał „Tu nie ma sprawiedliwości” na temat krzywdy chorych na Alzheimera podopiecznych domu opieki.

1 września br. Anna Kalita dołączy do zespołu Weekend.gazeta.pl jako autorka treści premium. Dziennikarka już wcześniej przeprowadziła dla serwisu wiele wywiadów, które dotarły do szerokiego grona czytelników. W swoich materiałach poruszała ważne problemy społeczne, a za teksty stworzone dla Weekend.gazeta.pl była nominowana do nagrody „Newsweeka” im. Teresy Torańskiej.

– Podziwiam to, z jakim szacunkiem Anna Kalita podchodzi do każdego ze swoich rozmówców – mówi Anna Budyńska, redaktorka naczelna Weekend.gazeta.pl. – Jej wrażliwość i świetny warsztat dziennikarski są w dzisiejszych czasach wyjątkowe. Jak nikt inny potrafi pisać o nas – o naszych lękach, traumach i radościach, i to mocno rezonuje wśród czytelników. Po każdym jej tekście dostajemy wiadomości od osób, które przeżyły te same lub podobne historie, które również chcą się podzielić swoimi doświadczeniami – dodaje.

Weekend.gazeta.pl to nowoczesny i atrakcyjny wizualnie serwis premium, w którym publikowane są między innymi reportaże, pogłębione wywiady i rozbudowane sylwetki, a artykuły ilustrowane są wielkoformatowymi zdjęciami. Magazyn Weekend.gazeta.pl łączy najwyższą dziennikarską jakość z najlepszymi wynikami zasięgowymi w swojej kategorii. Serwis, obchodzący w tym roku siedmiolecie, został liderem wśród magazynów online z 2,5 mln RU. Dodatkowo, przyciąga uwagę czytelników ponad trzy razy dłużej niż kolejny tytuł w rankingu, czyli średnio przez ponad 12 minut*. 

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

Dodatkowe informacje:

* Źródło: Mediapanel/Gemius VII 2021, wskaźnik ATS średni czas spędzony na wybranym węźle przez wszystkie osoby odwiedzające ten węzeł z danej grupy celowej.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Jan Mróz nowym dyrektorem Pionu Komunikacji i Public Affairs TVN Grupa Discovery
Od 1 lutego do zespołu zarządzającego TVN Grupa Discovery Polska dołączy Jan Mróz. Obejmie funkcję dyrektora Pionu Komunikacji i Public Affairs. W przeszłości był już związany z TVN – w latach 2007-2012 pracował jako reporter TVN24.
W niedzielę, 30 stycznia br. odbędzie się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego hasłem przewodnim jest „Przejrzyj na oczy”, a celem zakup specjalistycznego sprzętu dla oddziałów okulistyki dziecięcej w całej Polsce. Media i marki Agory jak co roku wesprą akcję, organizując aukcje internetowe, zbierając pieniądze do wirtualnych puszek...
Gwiazdy TVN Grupa Discovery wystąpiły w uświadamiającym projekcie Bunt
Jak wyglądałby świat, gdybyśmy się nie buntowali? Czy możliwe by były zmiany? W specjalnym projekcie społecznym udział wzięli Krzysztof Piątkowski, Dawid Woliński, Zuzanna Jabłońska, Dobra Faza, Sophie Mokhar, Bartek Kloch, Liroy, Anna Dec, Jacek Jelonek oraz Daniel Kuczaj, którzy reprezentują różne rodzaje buntu.
Radio ESKA łączy facebookowe siły Eski GO i Eski Cinema pod wspólnym szyldem Eska Cinema. Nowa odsłona fanpage'u to ukłon w stronę bieżących internetowych trendów związanych ze światem kina.
Za miesiąc, 25 lutego, wygasa koncesja na nadawanie kanału TVN7. Wniosek o rekoncesję został złożony ponad rok temu. Stacja spełnia wszelkie wymogi określone prawem, dopełniono także niezbędnych formalności. Bezczynność Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) działa na szkodę rynku medialnego w Polsce, uderza w widzów oraz innych nadawców i operatorów....
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764