logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Anna Klamecka w jury Effie Awards

  PR 29.06.2024, przeczytano 553 razy
ilustracja

Anna Klamecka znalazła się w składzie jury tegorocznej, jubileuszowej edycji Effie Awards Poland. 


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/anna-klamecka-w-jury-effie-awards,404824,artykul.html

Anna Klamecka, Strategy Director w VML, zasiądzie w składzie jury w grupie V, oceniającej zgłoszenia w kategoriach ze zbioru: Entertainment, Social Platforms & Influencers oraz Gaming. 

Jury konkursu złożone jest z praktyków, ekspertów i autorytetów w szeroko rozumianej branży komunikacji marketingowej. Są wśród nich przedstawiciele reklamodawców (klientów), agencji mediowych, agencji reklamowych, agencji specjalizujących się w konkretnych obszarach komunikacji marketingowej, mediów, instytutów badawczych oraz niezależni branżowi eksperci. Taki skład Jury pozwala oceniać kampanie z wielu punktów widzenia i nagradzać te najskuteczniejsze. Skład jurorski podzielony jest na grupy, w ramach których ocenia zgłoszenia w wybranych kategoriach. W tym roku utworzonych zostało 14 grup jurorskich, w których zasiada ponad 200 jurorów.

Effie Awards jest największym konkursem marketingowym na świecie, w którym nagradzane są najskuteczniejsze działania, kampanie i rozwiązania marketingowe. Polska jest obecnie jednym z ponad 50 krajów na świecie z lokalną edycja konkursu. Licencjodawcą konkursu Effie Awards jest Effie Worldwide. Effie Awards zostało zorganizowane po raz pierwszy w 1968 r. w Nowym Yorku przez Amerykańskie Stowarzyszenie Marketingu. Od 1999 r. licencję na prowadzenie konkursu w Polsce posiada Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

Źródło: VML Poland

vmlyr.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Pierwsi zagraniczni finaliści Konkursu Strefa Studenta
Po raz pierwszy w historii konkursu, w którym młodzi projektanci mieli za zadanie stworzyć projekt opakowania lub etykiety, do kolejnego etapu awansowała studentka z zagranicy! Wraz z pozostałymi jedenastoma osobami zaprezentuje swój projekt w II etapie w jednej z trzech kategorii: funkcjonalność i forma, szata graficzna, wrażenie.
Kampania Dziedzictwo Beko z nagrodą Cannes Lions
Kampania “The Beko Inheritance”, która w kwietniu br. podbiła serca europejskich konsumentów, otrzymała statuetkę podczas tegorocznej edycji jednego z najbardziej prestiżowych konkursów w branży reklamowej – Międzynarodowego Festiwalu Kreatywności Cannes Lions. Kreacja stworzona przez Beko we współpracy z agencją VML Germany &...
Nikon zachęca do udziału w The Comedy Wildlife Awards i publikuje wybór najbardziej efektownych prac z edycji 2024 – począwszy od trójgłowej żyrafy po wyjątkowo rozleniwionego leniwca. Zgłoszenia do konkursu wciąż trwają, a zdjęcia można wysyłać do 31 lipca.
Złote Spinacze 2024: zgłoszenia do 22. edycji konkursu
Już po raz dwudziesty drugi najlepsze kampanie public relations w Polsce zostaną wyłonione w konkursie Złote Spinacze organizowanym przez Związek Firm Public Relations. Zgłoszenia rozpoczęły się 10 lipca i potrwają do 8 września 2024 r.
Jasnowidze - 5. edycja konkursu dla ilustratorów
Każda książka to osobny świat. Zależy nam na tym, by książkowe światy, do których trafiają dzieci, były jak najlepsze: piękne, intrygujące i pod każdym względem warte tego, by je odkrywać. Wierzymy, że warto szukać takich światów – i wspierać twórców, którzy chcą i potrafią powoływać je do życia. Dlatego...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764