logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Anna Mucha awansuje w białostockim oddziale Isobar Polska

  PR 19.02.2019, przeczytano 180 razy

Anna Mucha awansowała na stanowisko client partnera w strukturach client service agencji Isobar Polska (Dentsu Aegis Network Polska).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/anna-mucha-awansuje-w-bialostockim-oddziale-isobar-polska,381312,artykul.html

Na nowym stanowisku będzie odpowiadała za zarządzanie zespołami realizującymi działania dla  Coty oraz Geberit. Isobar Polska wspiera Coty w zakresie developmentu i utrzymania serwisów korporacyjnych należących do ponad 20 brandów zlokalizowanych na kilkunastu rynkach. Isobar odpowiada za zarządzanie contentem oraz wybrane projekty z obszaru designu. Zespół obsługujący Geberit realizuje działania z zakresu lokalizacji treści przeznaczonych na sześć europejskich rynków oraz zarządzanie contentem.

Anna Mucha pracuje w Isobar Polska od dwóch lat. Przez ostatni rok na stanowisku service delivery managera odpowiadała za zarządzanie zespołem pracującym dla Coty, nadzór nad budżetem i kontrolą jakości świadczonych usług. Ma długoletnie doświadczenie w działach obsługi klienta. Współpracowała m.in. poznańskim oddziałem Saatchi & Saatchi, Data Solutions czy TEQUILA Polska. W portfolio ma realizację projektów dla klientów takich jak Citi Handlowy, Funai,  Prima, Douwe Egberts, P&G czy Tic Tac.

W białostockim oddziale Isobar Polska pracuje ponad stu ekspertów z zakresu web service, social media, contentu oraz client service.

Źródło: Dentsu Aegis Network Polska

www.dentsuaegisnetwork.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Continental poszerzył współpracę z Mediacom
Współpraca pomiędzy MediaCom Warszawa i Continental uległa poszerzeniu - Mediacom Beyond Advertising (MBA) obsługuje teraz budżet influencer marketingowy tego marketera. Obecnie trwa pierwsza kampania influencer marketingowa przygotowana przez MBA dla Continental. W akcji wezmą udział: Patryk Mikiciuk, Kameralnie, ReZigiusz, Wheel with it i Jack Gadovsky.
Awans i nowy dział strategii w Imagine
Zmiany w zespole IMAGINE: Paweł Smolarz awansuje na szefa działu client service,  a Justyna Izydorczyk będzie budowała dział strategii.
Bazarnik w gronie Członków PIAP
Bazarnik to nowa firma Członkowska, która przystąpiła do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w kwietniu br.
Epson: pokaz najnowszych urządzeń do druku fotograficznego na Film Video Foto 2019
Tegoroczna edycja najstarszej imprezy w branży fotograficznej i filmowej w Polsce, zostanie zorganizowana od 23 do 25 maja w Łodzi. Na targach oczywiście nie zabraknie firmy Epson, która zaprezentuje najnowsze rozwiązania z zakresu druku fotograficznego.
Monday - agencja komunikacji rozpoczyna współpracę w zakresie PR i digital z nowymi klientami z obszaru gamingu. Do portfolio dołączają wydawcy gier Ubisoft oraz Quantic Dream.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764