logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Anna Mucha awansuje w białostockim oddziale Isobar Polska

  PR 19.02.2019, przeczytano 144 razy

Anna Mucha awansowała na stanowisko client partnera w strukturach client service agencji Isobar Polska (Dentsu Aegis Network Polska).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/anna-mucha-awansuje-w-bialostockim-oddziale-isobar-polska,381312,artykul.html

Na nowym stanowisku będzie odpowiadała za zarządzanie zespołami realizującymi działania dla  Coty oraz Geberit. Isobar Polska wspiera Coty w zakresie developmentu i utrzymania serwisów korporacyjnych należących do ponad 20 brandów zlokalizowanych na kilkunastu rynkach. Isobar odpowiada za zarządzanie contentem oraz wybrane projekty z obszaru designu. Zespół obsługujący Geberit realizuje działania z zakresu lokalizacji treści przeznaczonych na sześć europejskich rynków oraz zarządzanie contentem.

Anna Mucha pracuje w Isobar Polska od dwóch lat. Przez ostatni rok na stanowisku service delivery managera odpowiadała za zarządzanie zespołem pracującym dla Coty, nadzór nad budżetem i kontrolą jakości świadczonych usług. Ma długoletnie doświadczenie w działach obsługi klienta. Współpracowała m.in. poznańskim oddziałem Saatchi & Saatchi, Data Solutions czy TEQUILA Polska. W portfolio ma realizację projektów dla klientów takich jak Citi Handlowy, Funai,  Prima, Douwe Egberts, P&G czy Tic Tac.

W białostockim oddziale Isobar Polska pracuje ponad stu ekspertów z zakresu web service, social media, contentu oraz client service.

Źródło: Dentsu Aegis Network Polska

www.dentsuaegisnetwork.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Targi Packaging Innovations: Odpakujmy ekologię
Z tygodnia na tydzień coraz więcej mówi się o tym, co każdy z nas może zrobić, aby zmniejszyć zanieczyszczenie Ziemi. Każde nawet najmniejsze działanie jest ważne i cenne. Pójdźmy jednak o krok dalej i zastanówmy się co mogą zmienić firmy, które zajmują się produkcją opakowań – jednego z bardziej pożądanych produktów, których przecież głównym celem jest ochrona...
Wirtualny przewodnik po targach Remadays Warsaw 2019 – Remadays Online
Chciałbyś ponownie odwiedzić targi RemaDays i dotrzeć do swojego dostawcy? Już teraz na stronie internetowej targów reklamy i druku RemaDays Warsaw została uruchomiona zakładka RemaDays Online, która umożliwi Państwu odbyć wirtualny spacer po tegorocznych wystawcach warszawskiej imprezy branżowej. Jak działa to narzędzie?
21 marca: Dni Otwarte „Internal Design” z drukarkami Efi Pro
21 marca, w siedzibie Atrium  Centrum Ploterowe w Opolu będą miały miejsce tematyczne Dni Otwarte poświęcone druku dekoracji. Pośród kilkunastu maszyn do druku wielkoformatowego, największymi będą amerykańskiej produkcji drukarki LED – EFI Pro 16h i Pro 24f.
Cyfrowe oblicze PR - Kongres Profesjonalistów Public Relations 2019
O nowych technologiach i narzędziach wykorzystywanych w komunikowaniu, a także kryzysach wizerunkowych porozmawiamy podczas Kongresu Public Relations 2019.
Rafał Wolnomiejski na czele pionu Commercial w Dentsu Aegis Network
1 kwietnia br. Rafał Wolnomiejski dołącza do Zarządu Dentsu Aegis Network Polska i obejmuje rolę szefa pionu Commercial. Zastąpi na tym stanowisku Arkadiusza Szulca.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764