logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Anna Nowak awansuje w Dentsu Creative

  PR 16.10.2023, przeczytano 531 razy
ilustracja

Anna Nowak od października awansowała na stanowisko Creative Technology Director w dentsu Creative (dentsu Polska). W nowej roli będzie odpowiedzialna nie tylko za wspieranie kampanii kreatywnych odpowiednimi rozwiązaniami technologicznymi, ale również za budowanie międzynarodowej sieci współpracy w ramach projektów kreatywno-technologicznych w regionach CEE, EMEA oraz globalnie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/anna-nowak-awansuje-w-dentsu-creative,401744,artykul.html

Jako ekspertka będzie promowała również dentsu Creative w branży oraz wśród obecnych i potencjalnych klientów. Awans Anny potwierdza skupienie dentsu Creative na działaniach wykorzystujących technologię w obszarze experience i entertainment, z naciskiem na innowacyjne kanały dotarcia do konsumentów.

Anna Nowak od sześciu lat zajmuje się w dentsu Creative kreatywnym wykorzystaniem technologii. Dba o możliwie najlepsze dopasowanie rozwiązań technologicznych do projektów Klientów grupy. O nowych technologiach i ich zastosowaniu opowiada również podczas prelekcji w kraju i za granicą, a także w ramach wielu inicjatyw edukacyjnych. Ma na swoim koncie projekty nagrodzone między innymi w konkursach Effie, Innovation oraz KTR, w tym nagrodę the Best of Technology. Wielokrotnie zasiadała w jury polskich i międzynarodowych konkursów. W tym roku przewodniczyła obradom jury Technology w konkursie KTR.

Źródło: dentsu Creative

dentsu.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
,

Znam Anię, to dobry wybór!

Najnowsze w tym dziale

Fielmann z nową odsłoną kampanii „Widzimy Twoje potrzeby”
Poznańska agencja strategiczno-kreatywna Chapter1 przygotowała dla marki Fielmann nową odsłonę kampanii wizerunkowej „Widzimy Twoje potrzeby“. W jej ramach zobaczymy nową komunikację w kanałach digital, w tym kontynuację serii reklam pod hasłem „Za okularami“ oraz działania promocyjne. Kampania potrwa do końca marca. Za mediaplan kampanii odpowiada Zenith...
Boris Manev dyrektorem ds. zrównoważonego rozwoju w Epson Europe
Nominat zamierza przyspieszyć ewolucję marki Epson w stronę zrównoważonego rozwoju i zwiększać wartość oferowanych przez nią w tym zakresie technologii.
Agencja Cut The Mustard wygrała przetarg i podpisała umowę z Frito Lay Poland, spółką należącą do PepsiCo - jednego z największych na świecie producentów napojów i słonych przekąsek. Agencja przygotuje działania kampanijne dla marek Lay’s Max i Doritos.
Fritz-kola doskonali wizerunek
fritz-kola, pionier na niezależnej scenie napojów typu kola, od 1 kwietnia 2024 r. będzie przyciągać konsumentów w Polsce i za granicą świeżym, nowoczesnym wyglądem. We współpracy z brytyjską agencją projektową Robot Food i ilustratorem Chrisem Mitchellem, marka wprowadza nowe, wyraziste logo. Unowocześnia także wygląd lemoniad fritz-limo oraz uzupełnia...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764