logo
WIADOMOŚCI

Antalis na targach 4 Design Days: Relacja

redakcja  PR 12.03.2018, przeczytano 189 razy
ilustracja
Antalis na targach 4 Design Days: Relacja

W dniach 15-18 lutego 2018 r. firma Antalis uczestniczyła w targach 4 Design Days w Katowicach. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe dyskutowali o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/antalis-na-targach-4-design-days:-relacja,35762,artykul.html

Na stoisku zaprezentowaliśmy innowacyjne produkty przeznaczone do dekoracji wnętrz, m.in.:

  • tapety do personalizacji oraz folie i tekstylia Coala
  • laminaty i folie do dekoracji szkła 3M
  • akryl wylewany Perspex
  • materiał K-LIFE i KRION.


ilustracjastrzałka

Nasi goście mogli u nas obejrzeć materiały i poznać ich możliwości, ale także napić się kawy, naładować telefon i zostawić autograf na ściance wyklejonej Coala Chalkboard.

ilustracjastrzałka

Z przyjemnością możemy poinformować, że stoisko Antalis zostało docenione przez architektów i nominowane do finału 55. edycji plebiscytu StandOUT.
 

Źródło: Antalis

www.antalis.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

„Ulubione piwo Czechów” w nowej odsłonie
Piwo Kozel pojawiło się na polskim rynku kilka lat temu i od razu zdobyło rzeszę zwolenników wśród smakoszy piwa. Docenili oni nie tylko wyjątkowy smak Kozla, ale także sposób prowadzonej przez markę komunikacji, opartej na wykorzystaniu czeskiego humoru i charakterystycznej ikony kozła. 12 marca br. swoją premierę miał najnowszy spot, będący jednym z elementów tegorocznej kampanii marki po...
Oranżada Hellena z nową kampanią reklamową
Już dziś, 16 marca startuje nowa kampania reklamowa marki Oranżada Hellena. W sześciu rotujących spotach, można usłyszeć Kubę Wojewódzkiego, Tomasza Karolaka, Czesława Mozila, Michała Szpaka, Patrycję Markowską i Patricię Kazadi. Zakrojone na szeroką skalę działania wizerunkowo-sprzedażowe będą prowadzone równolegle w telewizji, Internecie i w punktach sprzedaży.
Paulina Ufel dołącza do Isobar Poland Group
Paulina Ufel rozpoczęła pracę w Isobar Poland Group. Jako client partner będzie odpowiadać za kierowanie jednym z pionów klienckich działającej w ramach Dentsu Aegis Network Polska grupy.
„Chce się Ż” - nowa odsłona kampanii Żywiec
14 marca rusza nowa odsłona kultowej już kampanii „Chce się Ż”, w której marka inspiruje Polaków do korzystania z życia. Komunikację rozpoczyna spot telewizyjny, który emitowany będzie we wszystkich stacjach ogólnopolskich oraz kanałach tematycznych
Cindy Crawford w kampanii Reserved
Amerykańska supermodelka, jedna z najpiękniejszych kobiet świata, w oryginalnym filmie promującym najnowszą kolekcję wciela się w swoje ikoniczne role. Jest tancerką, modelką, aktorką i trenerką aerobiku. Ubrana w stylu lat 80 tych - mocnego  trendu kolekcji wiosennych, tańczy, gra i  pozuje  świetnie się bawiąc. Takiej Cindy, jak w klipie Reserved wyreżyserowanym przez Gordona von Steine...
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone