logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Api Group w nowej siedzibie

  PR 26.06.2017, przeczytano 280 razy

Czerwiec br. oznacza dla API Group przenosiny do nowej siedziby, zlokalizowanej w prestiżowym biurowcu Voyager, niedaleko międzynarodowego lotniska w Manchesterze. Swoje miejsce znalazło tu także nowe Centrum Projektowania, stworzone z myślą o klientach. Zmiany te wpisują się w ścieżkę systematycznego rozwoju, jaką podąża API Group oraz w strategię firmy, zakładającą wprowadzanie na rynek zaawansowanych, a przy tym coraz bardziej innowacyjnych rozwiązań.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/api-group-w-nowej-siedzibie,32924,artykul.html

Globalny zasięg działania API Group stale rośnie – w efekcie zwiększa się też grupa klientów, korzystających z rozwiązań oferowanych przez tę firmę. Zdaniem jej kierownictwa tworzenie, prezentowanie oraz wdrażanie nowych pomysłów wymagało nowego otoczenia, adekwatnego do pozycji API na światowym rynku. Z tego względu nowa siedziba została zaprojektowana zgodnie z przyświecającą firmie ideą kreatywności i innowacyjności. Odpowiednio zaaranżowane przestrzenie – jak podkreśla firma – mają umożliwić właściwą interakcję z odwiedzającymi ją klientami i dostawcami. Dodatkowym atutem jest lokalizacja – biurowiec Voyager znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego Manchester, tuż obok magazynów przeładunkowych i zaledwie kilka minut od terminali pasażerskich. Dzięki temu goście z całego świata będą mogli dotrzeć pieszo do nowej siedziby API Group. Dodatkową zaletą tej lokalizacji jest bliskość sieci autostrad. W rezultacie jest ona idealnym – zdaniem kierownictwa firmy – punktem startowym, niezależnie od rodzaju transportu. Od centrum Manchesteru dzieli ją zaledwie 17 minut drogi.

Nowa siedziba API Group liczy sobie ponad 300 m2. W skład tej powierzchni wchodzą m.in. sale konferencyjne oraz tzw. „pokoje innowacji”. Tu również będzie na co dzień rezydować zarząd API; kierownictwo firmy przenosi się tu z obecnej lokalizacji – w zakładzie produkcyjnym API Laminates w Poynton.

Mówi Dino Kiriakopoulos – CEO i prezes zarządu API Group: - Rosnące zapotrzebowanie na większą interakcję i zaangażowanie w ramach całego łańcucha dostaw niejako wymusiło na nas przenosiny do nowej siedziby, zapewniającej więcej przestrzeni i właściwe otoczenie biznesowe dla naszych gości. Znajduje się ona w idealnym miejscu, tak pod względem działań w obszarze kreacji, jak też projektowania. Umożliwia tym samym dalszy rozwój naszego biznesu i gwarantuje, że API pozostanie światowym liderem w dziedzinie rozwiązań zwiększających wartość marki, z korzyścią dla naszych klientów z branży dóbr konsumpcyjnych oraz mediów drukowanych.

David Fowlds, szef działu zarządzania zasobami w firmie MAG Property, dodaje: - API Group to kolejna międzynarodowa firma, która zdecydowała się na przeniesienie swojej siedziby w okolice portu lotniczego Manchester, zyskując tym samym niepodważalny atut w postaci łączności z całym światem. Naszym celem jest oferowanie nieruchomości i lokalizacji, dopasowanych do indywidualnych potrzeb poszczególnych firm. Jestem przekonany, że API będzie w pełni korzystać z tego, że jej nowa siedziba znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji biznesowych w północno-zachodniej Anglii, będąc impulsem do jej dalszego rozwoju, zarówno w kontekście regionalnym jak i globalnym.

Źródło: API Folie Polska

www.apigroup.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

AR Packaging w pełni zintegruje BSC Drukarnia Opakowań po sukcesie wezwania
Spółki z grupy AR Packaging nabędą w ramach wezwania ponad 37% akcji BSC Drukarnia Opakowań. Z udziałem 98,17% w akcjonariacie polskiego producenta opakowań z tektury, AR Packaging zamierza w pełni zintegrować działalność firmy i tym samym wzmocnić swoją strategiczną pozycję w Europie Środkowo-Wschodniej.
Nowy Docucutter DC-618 Duplo – dwukrotnie szybszy czas realizacji zleceń
Firma Duplo poinformowała - podczas specjalnej transmisji on-line - o wprowadzeniu do swojej oferty nowego, w pełni automatycznego, wielozadaniowego urządzenia do wykańczania – Docucutter DC-618. To – jak podaje producent - dwukrotnie szybszy następca popularnego modelu DC-616Pro, a także prędkościowo zbliżony do wysokoprodukcyjnego modelu DC-646iPro - oba cieszą się...
W marcu opublikowany został nowy katalog materiałów opakowaniowych i produktów higienicznych. Katalog prezentuje stałą ofertę produktów Packaging, dostarcza najważniejszych informacji o materiałach i maszynach opakowaniowych. Znajdziesz w nim również porady ekspertów i informuje o usługach Antalis, którymi możesz być zainteresowany.
Przedstawiamy kolejny głos w dyskusji na temat sposobów ratowania polskich przedsiębiorstw i całych branż. Tym razem w imieniu branży poligraficznej głos zabrało Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga.
Wyższa cena w wezwaniu na akcje BSC Drukarnia Opakowań
Do 40,5 zł podwyższona została cena oferowana za każdą akcję BSC Drukarnia Opakowań w wezwaniu ogłoszonym przez A&R Carton i Colorpack, spółki należące do grupy AR Packaging. Inwestorzy mogą zapisywać się na sprzedaż akcji w wezwaniu do 26 marca br.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764