logo
FORUM
Polska reklama i poligrafiaFORUM

API.PL: zaufaj naszemu doświadczeniu w druku UV

| 21.05.2019 13:05

API.PL jest dystrybutorem ploterów UV marki HandTop na polskim rynku od 2012 roku. Posiada bogate doświadczenie we współpracy z ich producentem Grupą HANGLORY. Firma może pochwalić się kilkudziesięcioma instalacjami urządzeń zakończonymi sukcesem.

Plotery UV marki HandTop doskonale sprawdzają się w druku w branży reklamy wielkoformatowej, produkcji gadżetów i opakowań, zdobieniu elementów dekoracyjnych wyposażenia wnętrz oraz zadruku akcesoriów elektroniki użytkowej.

Wybierając do współpracy markę HandTop kierowaliśmy się koniecznością zapewnienia klientom wysokiej jakości druku w technologii UV, a także możliwością elastycznej konfiguracji urządzenia
i innowacyjnością stosowanych rozwiązań. Marka HandTop jest tego gwarancją. Z kolei API.PL zapewnia specjalistyczne wsparcie na każdym etapie, od profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru urządzeń – najbardziej racjonalnych z punktu widzenia potrzeb klientów, po wsparcie w okresie posprzedażowym. Zapewniamy najwyższej jakości opiekę serwisową w okresie gwarancji i po jej zakończeniu.

Drukarki dostępne w naszej ofercie objęte są standardową 24 miesięczną gwarancją na urządzenie oraz 6 miesięczną gwarancją na głowice drukujące. Serwis API.PL był pierwszym i przez długi czas jedynym serwisem w Polsce współpracującym z tym producentem.
To owocuje unikalną wiedzą i doświadczeniem w zakresie wdrażania i obsługi tych urządzeń. Naszą obsługę powdrożeniową wzbogaciliśmy o specjalną infolinię – tzw. helpdesk. Dzięki niej klienci mają stały kontakt z doświadczonym i kompetentnym konsultantem, udzielającym cennych porad w szybki i przystępny sposób. Utrzymujemy stałą bazę części zamiennych, aby w razie jakiejkolwiek awarii zminimalizować okres niezbędny do naprawy urządzenia. Z punktu widzenia klientów ważne jest również to, że API.PL gwarantuje oczywiście stały i szybki dostęp do atramentów oraz podłoży do druku. W bogato wyposażonym demo roomie, klienci zainteresowani urządzeniami, mogą zapoznać się z możliwościami drukarek Handtop oraz powiązanymi z nimi urządzeniami około produkcyjnymi. Najpopularniejsze modele ploterów są u nas dostępne na stanie magazynowym. Pozostałe w opcji „szybkiej dostawy”.

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie przygotujemy ofertę dedykowaną Państwa firmie. Szczegóły na www.api.pl

-----------------
API.PL Sp. z o.o.

avatar użytkownika
+ +

Aleksandrów Łódzki
wiadomości: 19
w Signs.pl od 30.09.2016
IP: 85.89.190.XXX
REKLAMA:

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764