logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Api.pl na Remadays 2015

  PR 13.02.2015, przeczytano 2698 razy
ilustracjastrzałka
Seiko ColorPainter M-64S

Na tegorocznych targach Remadays firma API.PL zaprezentowała kilka absolutnych nowości na polskim rynku w zakresie maszyn do druku ekosolwentowego, druku UV oraz akcesoriów pomocniczych przydatnych w drukarniach. Każde prezentowane urządzenie można kupić do 31.03.2015 w bardzo atrakcyjnych targowych cenach.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/api.pl-na-remadays-2015,23932,artykul.html

API.PL oficjalnym dystrybutorem marki Seiko

Od stycznia 2015 roku firma API.PL jest oficjalnym dystrybutorem marki Seiko w Polsce. Na RemaDays firma zaprezentowała ploter ekosolwentowy Seiko ColorPainter M-64S będący już 7 generacją tej linii produktowej. Jest to nowoczesne, niezawodne i bardzo wydajne urządzenie (realnie uzyskiwana prędkość max. 49,7 m2/h). Drukarka łączy w sobie sprawdzone rozwiązania stosowane we wcześniejszych modelach z najnowszymi technologiami znanymi na rynku. Dzięki zastosowaniu sześciu kolorów atramentów serii WX uzyskano szeroki gamut kolorystyczny. W połączeniu z faktem, że drukarka jest fabrycznie wyposażona w system stałego zasilania daje nam obraz urządzenia, które zaspokoi nawet najbardziej wymagających użytkowników.

W ploterze wykorzystano szereg ciekawych i bardzo przydatnych rozwiązań technologicznych, które umożliwiają: kontrolę i optymalizację wielkości wyrzucanej kropli atramentu, zastępowanie niedrukujących dysz, zmniejszenie efektu siania i rozmycia druku w wyniku działania ładunków elektrostatycznych. Maszyna jest wyposażona w szeroki stół grzewczy z wymuszonym przepływem powietrza, podnośnik rolek oraz zaawansowane oprogramowanie CP-Manager Software.

Wielofunkcyjny Gongzheng Starfire 1024

Produkcyjny ploter solwentowy 3,2 m marki Gongzheng Starfire drukuje przy użyciu głowic Spectra Starfire 1024 (kropla 25-10 pl) produkowanych przez firmę Fujifilm Dimatix . Maszynę wykonano z najwyższej jakości podzespołów co sprawia, że sprawdzi się ona zarówno w druku wielkopowierzchniowych banerów jak i prac graficznych wymagających większej dokładności np. roll-upów. Urządzenie ma możliwość jednoczesnego druku na dwóch niezależnych rolkach mediów ułożonych obok siebie, co dodatkowo oszczędza czas użytkownikowi. Specjalnie przygotowany podwójny panel dosuszający sprawia, że wydruki nawet przy wysokich prędkościach są suche.

Podnośniki i oczkarki Plastgrommet ułatwiają pracę drukarzom

Nowością marki Plastgrommet w ofercie API.PL jest podnośnik do ciężkich mediów w rolkach zasilany bateriami. Podnosi z podłogi 150-kilogramową rolkę na wysokość 1,2 m, ładuje ją na maszynę lub przenosi w inne miejsce. API.PL zaprezentowało również tradycyjny asortyment Plastgrommet: oczkarki ręczne i pneumatyczne oraz przezroczyste oczka do banerów z tworzywa sztucznego. Oczka okazały się prawdziwym targowym przebojem. Spełniają one wysokie normy wytrzymałości na rozrywanie i zgniatanie oraz na ekstremalne temperatury. Nie rdzewieją i nadają się do recyklingu.

Marka Handtop na RemaDays

Firma API.PL - wyłączny dystrybutor ploterów Handtop UV - zaprezentowała drukarkę hybrydową Handtop 1600 wyposażoną w głowice Ricoh GEN V. Hybrydowa konstrukcja pozwalająca na druk z roli na rolę jak i materiałów płaskich spotkała się z zainteresowaniem wielu osób. Zwiedzający docenili wysoką jakość wykonania urządzenia jak i uzyskiwanych przy jego pomocy prac. Wielu zaciekawiła możliwość druku w jednym przejściu karetki trzech warstw kolor/biały/kolor. Jest to standardowe rozwiązanie w urządzeniach firmy Handtop. W lutym i marcu obowiązuje specjalna oferta handlowa na plotery UV Handtop z głowicami Spectra Polaris i Ricoh Gen V.

Szczegóły promocji targowych są dostępne w dziale handlowym API.PL

Źródło: API.PL

www.api.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rusza kampania reklamowa marki Tarczyński na Litwie
5 grudnia marka Tarczyński rozpoczyna intensywną kampanię reklamową na Litwie. Celem jest promocja kabanosów z linii Tarczyński Exclusive. Działania o ogólnokrajowym zasięgu obejmą główne stacje telewizyjne, reklamę online, media społecznościowe oraz dodatkowe ekspozycje w sklepach. Wybór rynku litewskiego nie jest przypadkowy. Firma Tarczyński obecna jest tam już od kilku...
„Wszystkiego najlepszego. Z Piątnicy, no bo skąd” – świąteczna kampania OSM Piątnica
OSM Piątnica startuje z wizerunkową kampanią świąteczną. W dniach od 1 do 20 grudnia w największych stacjach telewizyjnych emitowana będzie bożonarodzeniowa reklama Piątnicy. W spocie powraca sympatyczna babcia Eugenia z życzeniami - „Wszystkiego najlepszego. Z Piątnicy, no bo skąd!”.
Dzięki wykorzystaniu zróżnicowanych kanałów komunikacyjnych Żabka ze swoim przekazem o upraszczaniu codzienności i korzyściach z tego płynących trafia do milionów konsumentów. Tylko w pierwszym miesiącu od uruchomienia silna kampania 360 „Uwolnij swój czas” pozwoliła dotrzeć do różnych grup konsumenckich –...
Polscy artyści tworzą serię limitowanych kart podarunkowych dla Amazon.pl
Z okazji zbliżających się świąt polscy artyści, Andrzej Mleczko, Ptaszek Staszek i Nieładnie Rysuje, przygotowali grafiki do serii limitowanych kart podarunkowych dostępnych na Amazon.pl.
Serdecznie zapraszamy na konferencję organizowaną przez Radę Reklamy, poświęconą najważniejszym, aktualnym tematom, które kształtują rynek etycznej reklamy w Polsce. To pierwsza konferencja w Polsce, która podejmuje m.in. temat greenwashingu w reklamie i nieuczciwej reklamy środowiskowej. IAB Polska jest partnerem instytucjonalnym wydarzenia.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764