logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Api.pl nowym dystrybutorem laminatów i laminatorów Drytac

  PR 03.04.2013, przeczytano 2706 razy

Od marca API.PL wprowadziło do sprzedaży kompleksowy asortyment firmy Drytac specjalizującej się w produkcji materiałów i urządzeń do wykańczania wydruków. Jakość produktów Drytac to wynik ponad 30-letniego doświadczenia, a sieć dystrybucji na całym świecie świadczy o zaufaniu klientów. Laminatory i laminaty Drytac polecane są w sytuacji gdy wydruki są przeznaczone do długotrwałej ekspozycji lub są narażone na uszkodzenia mechaniczne.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/api.pl-nowym-dystrybutorem--laminatow-i-laminatorow-drytac,18348,artykul.html


Laminatory Drytac

W ofercie API.PL są dwa rodzaje laminatorów: płynne i rolowe. Laminatory płynne AFC występują w trzech szerokościach 1600, 2200 i 3200 mm.

Na szczególną uwagę, zasługuje jeden z wielu modeli  rolowych - JetMounter JM63 PRO. Jest to wszechstronny, wielkoformatowy laminator rolowy do pracy na zimno i na gorąco, w szer. 160 cm i temp.120 st.C. Jego promocyjny egzemplarz można teraz kupić w specjalnej cenie - 7490 EUR netto. Dzięki prostej budowie i łatwej obsłudze, jest idealną pomocą przy uszlachetnianiu każdej, nawet najbardziej wymagającej pracy. Sprawdza się przy produkcji średnio- i wysokonakładowej.

Lamianty Drytac

Dwie serie laminatów Interlam i Protac usatysfakcjonują wymagających klientów. Dzięki wysokiej jakości materiału łatwo się nakładają i są proste w użyciu.

Interlam to specjalistyczne laminaty na zimno (UV). Są idealnym rozwiązaniem przy zabezpieczaniu krótkookresowych aplikacji. Protac stosuje się do aplikacji długoookresowych. nawet w najtrudniejszych warunkach. Zabezpieczą Twój wydruk przed zniszczeniem, wpływem wilgoci, odciskami palców, kurzem oraz przed promieniami UV. Uodparniają na uszkodzenia mechaniczne np.: szczotki w myjniach samochodowych. Posiadają interesujące tekstury: gładką jak lustro, o strukturze piasku, imitującą płótno bawełniane oraz satynową.

Folie montażowe

Ciekawostką w ofercie są poliestrowe folie Media Tac, Facemont, Window Tac. Polecamy je na wystawy sklepowe, podświetlane gabloty oraz wszędzie tam, gdzie reklamy są zdejmowane po krótkiej ekspozycji i przyklejane na inne miejsce.

Więcej na temat zastosowania produktów do laminacji na:  www.api.pl/laminacja-i-zgrzewanie

Źródło: API.PL

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dentsu X z działaniami mediowymi dla marki Tom Ford
Wystartowały działania promujące luksusowe kosmetyki i zapachy od Tom Ford Beauty, w tym NOIR EXTREME PARFUM. Za realizację działań mediowych odpowiada agencja dentsu X (dentsu Polska).
Erecruiter wybiera Kohe
Studio KOHE zostało wybrane do współpracy przez eRecruiter (część Grupy Pracuj), dostawcę platformy do zarządzania rekrutacjami. KOHE odpowiedzialne było za całościowe opracowanie strony www.erecruiter.pl
Havas PR Warsaw, jako partner, wspierał tegoroczną edycję badania prowadzonego przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą. Celem badania było poznanie skali zaangażowania firm w działania z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.
Sharp NEC Display Solutions Europe będzie uczestniczyć w targach Integrated Systems Europe (ISE) 2023, w dniach od 31 stycznia do 3 lutego, wystawiając się na stoisku E600 w hali 3 w Fira Barcelona w Hiszpanii. To kolejny rok, gdy Sharp/NEC podzieli się z uczestnikami targów swoją ekspercką wiedzą i doświadczeniem wynikającym z połączenia dwóch...
Łukasz Plona chief technology officerem w Cube Group
Łukasz Plona objął stanowisko chief technology officera w Cube Group. Będzie odpowiedzialny za rozwój realizowanych w agencji projektów technologiczno-analitycznych oraz wprowadzanie innowacji.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764