logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Api.pl partnerem Łódź Young Fashion

  PR 05.10.2018, przeczytano 1150 razy
ilustracjastrzałka

Firma kolejny raz wspiera młodych projektantów uczestniczących w jednej najważniejszych imprez branży modowej w Polsce. Organizowane przez API.PL praktyczne warsztaty termotransferowe Fashion PrinTEXTILE 2.0 to okazja do zapoznania się z technologiami druku, umożliwiającymi personalizację produktów tekstylnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/api.pl-partnerem-lodz-young-fashion,379634,artykul.html

Łódź Young Fashion tworzona jest przez Miasto Łódź oraz Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Na wydarzenie promujące młodych projektantów z całego świata składają się pokazy mody, konkursy i warsztaty, w tym m.in.: Łódź Young Fashion Award, Ogólnopolski Konkurs „Złota Nitka” i Gala Dyplomowa absolwentów Wydziału Tkaniny i Ubioru ASP. W jury konkursów zasiadają uznani i cenieni projektanci i designerzy. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się od 16 do 20 października br. w Łodzi. Wkład w program wydarzenia ma również API.PL. Warsztaty Fashion PrinTEXTILE 2.0 odbędą się 16 i 17 października. Ich temat przewodni to „siła personalizacji” druku na tekstyliach. Podczas warsztatów zaprezentowane zostaną możliwości aplikowania oryginalnych projektów na pojedynczych egzemplarzach odzieży, uzyskiwane dzięki technologii termotransferu.   

Prezentacje druku na tekstyliach przeprowadzone będą z wykorzystaniem foli termotransferowych (FLEX, FLOCK, FLEX DIGITAL) – dających szerokie możliwości przy minimalizacji kosztów inwestycyjnych, przy wykorzystaniu druku DTG (personalizacja produktów bawełnianych); druku sublimacyjnego (personalizacja produktów nie tylko poliestrowych) oraz druku ekosolwentowego (wydruki na foliach). Pokazy odbędą się na urządzeniach marki EPSON SureColor: SC-S80610, SC-F2100 i SC-F6200 prasach Transmatic, cutterach Summa D60 i GRAPHTEC CE LITE-50 oraz oczkarkach z zestawem tekstylnym. Warsztaty wzbogaci prezentacja poświęcona najnowszym trendom w designie modowym, którą poprowadzi Michalina Szurgot, doktorantka ASP.

Warsztaty przeznaczone są dla przedstawicieli branży poligraficznej (sitodruk, DTG, sublimacja), szczególnie z niedużych firm wytwarzających niszowe produkty oraz producentów tekstyliów, którzy chcą dokształcić pracowników w zakresie stosowania technologii termotransferowej.
Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Miejsce:

Akademia Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi, ul. Wojska Polskiego 121 / foyer budynku głównego (parter)

Data:

16 października 2018r. – godz. 11:00-15:00
17 października 2018r. – godz. 10:00-15:00

  • Formularz rejestracyjny dostępny TUTAJ

Źródło: API.PL

www.api.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Fabryka mediów ekologicznych Ikonos na Remadays
Podczas targów REMADAYS 2020, wśród kilkuset wystawców, nie zabraknie materiałów i pełnej oferty polskiej fabryki ekologicznych materiałów samoprzylepnych i powlekanych – IKONOS z Opola.
Firmy w Polsce niegotowe na kryzys - kluczowe zarządzanie reputacją
Zdaniem prawie 95 proc. dyrektorów komunikacji w Polsce reputacja ma wpływ na wyniki finansowe i chroni markę w sytuacjach kryzysowych. Jednocześnie 44 proc. badanych przewiduje, że w ciągu trzech lat ich firmę może spotkać kryzys wizerunkowy – wynika z pierwszego w Polsce badania na temat zarządzania reputacją, które objęło dyrektorów komunikacji...
Rusza nowa intensywna kampania wspierająca kategorię czekolad marki Wawel
Marka Wawel ruszyła właśnie z nową kampanią podkreślającą wyjątkową jakość czekolad. Najnowszy spot, który można zobaczyć od 20 stycznia wspiera całą kategorię czekolad standardowych 100 g Wawel ze szczególnym wyróżnieniem czekolady Gorzkiej 70% cocoa. Kampania widoczna będzie w wiodących stacjach telewizyjnych oraz kinach. Zaplanowano także silną...
Canon: Spotkajmy się na Remadays
Na lutowych Targach Reklamy i Druku RemaDays zaprezentujemy najszybsze na rynku drukarki oraz urządzenie z atrakcyjną funkcją matowego lub błyszczącego wykończenia – zapowiada Canon Polska. W Strefie Canon nie zabraknie także interesujących pokazów i możliwości spotkania z ekspertami marki.
LMC z nową odsłoną kampanii promującej Pracę za Rogiem
Ruszyła kolejna edycja ogólnopolskiej kampanii promującej należącą do LMC aplikację mobilną Praca za Rogiem. To innowacyjne rozwiązanie rekrutacyjne służy do wyszukiwania ofert pracy oraz kandydatów z wykorzystaniem kryterium odległości oraz poziomu wynagrodzenia. Autorem zdjęć do spotu jest Mac ‘Dronksy’ Poschwald – jeden z najlepszych...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764