logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

API.PL zaprasza do Inspiratorium na RemaDays 2020

  S 04.02.2020, przeczytano 1133 razy
ilustracja
Epson SureColor SC-F9400H

Inspiracje i pomysły na biznes, kompleksowa oferta urządzeń i akcesoriów dla branży reklamowej oraz producentów odzieży i tekstyliów użytkowych, w tym nowości – to wszystko API.PL zaprezentuje na tegorocznych targach RemaDays Warsaw.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/api.pl-zaprasza-do-inspiratorium-na-remadays-2020,385565,artykul.html

W bieżącym roku API.PL stawia na prezentację nowości w druku sublimacyjnym oraz mediach do druku. Różne rodzaje podłoży wraz z możliwościami ich zadruku zostaną pokazane w specjalnej strefie pn. Inspiratorium. Będą to: tekstylia do podświetleń, tekstylia podłogowe (wykładziny, dywaniki, wycieraczki), tkaniny do reklamy wielkoformatowej, folie i laminaty, folie magnetyczne, media repozycjonowalne, folie flex, media adhezyjne i elektrostatyczne oraz eko media, które na stałe zagoszczą w ofercie firmy. Goście odwiedzający Inspiratorium poznają zalety oraz szerokie spektrum zastosowania mediów API.PL m.in. w reklamie outdoor i indoor oraz branży wnętrzarskiej (home decor) i produkcji przedmiotów codziennego użytku. Za przykład podejścia proekologicznego posłuży wykorzystanie zużytego banera reklamowego do tworzenia designerskich mebli.

Mocną pozycją oferty targowej API.PL są nowe plotery sublimacyjne marki Epson. Zupełną nowością jest model SureColor SC-F9400H. Ploter oferuje możliwość drukowania z użyciem dwóch oryginalnych atramentów fluorescencyjnych (żółty i różowy), które pozwalają na produkcję rozmaitej odzieży sportowej, roboczej i innej w jasnych, żywych kolorach. Dzięki większej pojemności worków z atramentem model SC-F9400H może pracować jeszcze dłużej. Maksymalna szybkość drukowania wynosi 108,6 m2/h, co pozwala na skrócenie czasu realizacji projektów. Rozszerzona biblioteka kolorów oferuje ogromne możliwości twórcze. Oprogramowanie Epson Edge Print zawiera funkcję drukowania przy użyciu biblioteki kolorów, którą można łatwo zainstalować w aplikacjach pakietu Adobe Creative Suite, dzięki czemu można uwolnić swoją kreatywność, używając szerokiej przestrzeni kolorów. Epson SureColor SC-F9400H to kompleksowe rozwiązanie: drukarka, atramenty, papier i oprogramowanie firmy Epson zapewniające idealne współdziałanie.

ilustracjastrzałka

Homer HM1800-P4

Kolejna nowość z oferty japońskiego producenta to Epson SureColor SC-F500 – 24-calowa drukarka również oparta na technologii sublimacyjnej. Jest to kompletne, pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku, które oprócz drukarki obejmuje atramenty sublimacyjne Epson, papiery i oprogramowanie. API.PL pokaże szeroki wachlarz możliwości urządzenia, które można wykorzystać w produkcji gadżetów, materiałów reklamowych oraz przedmiotów codziennego użytku i upominków. Uzupełnieniem oferty druku sublimacyjnego będzie ploter marki Homer HM1800-P4 o szerokości zadruku 1,8m – przeznaczony do produkcji na skalę przemysłową. Ploter posiada dwa rzędy głowic, co pozwala na druk z szybkością do 260 mkw/godz.

Na stoisku Epson (F/L17) API.PL zaprezentuje druk bezpośredni na tekstyliach bawełnianych. Działająca w technologii DTG drukarka Epson SureColor SC-F2100 to kompleksowe rozwiązanie obejmujące drukarkę, głowicę drukującą, atrament i oprogramowanie, przeznaczone dla producentów odzieży i tekstyliów. Ofertę nowości od firmy Epson dopełni ploter ekosolwentowy serii SureColor SC-S80610L. Ploter jest rozwinięciem sprawdzonej serii ploterów SureColor SC-S. Nowością jest stałe zasilanie w atrament oraz powiększone do 1,5-litra worki na atrament. Zapewnia to zdecydowanie większą wydajność pracy, przy zachowaniu doskonałej jakości druku. Ploter odwzorowuje 98,2% palety PANTONE Solid Coated Colours – to wiodący w branży wynik.

API.PL przedstawi również pięciokolorową cyfrową drukarkę termotransferową nowej generacji OKI Pro9541 WT​. Urządzenie pozwala tworzyć wysokiej jakości projekty w kolorach CMYK+BIAŁY na nośnikach termotransferowych w formacie SRA3 i przenosić nadruki na tekstylia oraz twarde i miękkie powierzchnie. OKI umożliwia również tworzenie matryc sitodrukowych i wykonywanie sitodrukowego termotransferu hybrydowego (DSST). Podobnie jak w przypadku Epson SC-F500 drukarka OKI doskonale sprawdza się w produkcji materiałów gadżetowych i reklamowych.

ilustracjastrzałka

HandTop HT 2512UV

Druk UV zademonstrowany zostanie na sprawdzonym i niezawodnym modelu plotera marki HandTop HT 2512UV. Jest to ploter z płaskim stołem (flatbed) o wymiarach 2500 x 1220mm i ledowym utrwalaniem atramentów. Urządzenie umożliwia druk na różnego typu podłożach: banerach, foliach okiennych i samoprzylepnych, panelach do podświetleń, materiałach rollupowych, a także plexi, corex, dibond, oraz szkle, drewnie, skórze, ceramice, metalu, płytach meblowych, HDF, itp. Ploter doskonale sprawdza się w branży reklamowej, dekoracyjnej, wnętrzarskiej i produkcji materiałów użytkowych.

Targi odbywają się w PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie k/Warszawy, al. Katowicka 62. Stoisko API.PL F/L19.

Źródło: API.PL

www.api.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Najnowsza kampania Ikea
Pełne dobrej energii, miliona pomysłów na siebie, wszystkich małych pasji i wielkich radości. Takie właśnie są nasze mieszkania i domy. W najnowszej kampanii IKEA zachęca do pozostania w domu dzieląc się pomysłami, by stało się to trochę łatwiejsze. Nasz dom kochamy zawsze - #niechzyjedom.
Dawid Kaźmierczak w 180heartbeats + Jung v Matt
Dawid Kaźmierczak stanął na czele nowo utworzonego działu social media & PR i będzie odpowiedzialny za zarządzanie zespołem oraz rozwój biznesu 180heartbeats + JUNG v MATT w tym obszarze. Będzie raportował bezpośrednio do zarządu.
Palit prezentuje kartę GTX 1650 z pamięciami GDDR6
Palit Microsystems Ltd, producent kart graficznych prezentuje nowe karty wykorzystujące architekturę NVIDIA Turing i wyposażone w pamięci GDDR6, która uzupełniają linię kart z układem 1650 składającą się obecnie z modeli GeForce GTX 1650 GP OC, GP, KalmX, oraz StormX OC i StormX.
Zarząd Związku Firm PR, uwzględniając głos Walnego Zgromadzenia Członków z dnia 27.02.2020, podjął decyzję o przystąpieniu do Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy. Decyzja wynika z przyjętej polityki spójności ZFPR, która zakłada promowanie profesjonalnych standardów public relations we wszystkich środowiskach związanych z branżą PR. To trzeci, po przyjęciu we wrześniu...
Spółka Unitop dołączyła do grona klientów 38 Content Communication. Agencja odpowiada za kompleksową obsługę komunikacyjną firmy, w tym komunikację korporacyjną, działania z zakresu media relations oraz komunikację produktową, m.in. dla nowych marek firmy – Amki TO GO oraz Amki Superfoods. Współpracę nawiązano w drodze rekomendacji.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764