logo
WIADOMOŚCI

Api.pl zaprasza na Festiwal Druku

  PR 18.08.2016, przeczytano 1037 razy
ilustracjastrzałka

Już 7 i 8 września w Warszawie Święto Druku i możliwość zapoznania się z trendami rozwoju druku wielkoformatowego oraz światowymi nowościami.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/api.pl-zaprasza-na-festiwal-druku-,29642,artykul.html

Na stoisku E1 (hala nr 3) - HOMER Polska - którego wyłącznym dystrybutorem na Polskę jest API.PL zobaczymy przemysłowy ploter sublimacyjny Homer HM 1800P, który miał premierę na targach Drupa 2016.

Na stoisku API.PL - stoisko E5, hala nr 3 - będzie można sprawdzić w działaniu nagrodzone Złotymi Medalami plotery:

  • EPSON SureColor SC-S80610 - nowość na rynku druku ekosolwentowego zapewniająca niebywałą jakość wydruków w niskich cenach oraz opieką gwarancyjną i serwisową na najwyższym poziomie.
  • EPSON SureColor SC-F9200 - największy ploter sublimacyjny z oferty firmy EPSON, którego wyłącznym dystrybutorem na rynek polski jest firma API.PL.
  • HANDTOP 1600UV HK4 - ploterem UV dającym największą na rynku elastyczność w zakresie doboru mediów do druku. Budowa hybrydowa umożliwia zadruk z roli na rolę lub mediów sztywnych o wysokości do 5 cm. Użycie lamp LED do utrwalania poszerza zakres mediów o wrażliwe na temperaturę, z którymi mogą występować problemy w przypadku utrwalania za pomocą lamp rtęciowych. Zastosowanie głowic Kyocera zapewnia szybki oraz wysokiej jakości wydruk. Połączenie tych wszystkich możliwości plasuje ploter HT1600UV HK4 w czołówce urządzeń UV na świecie.


Na stoisku API.PL będzie można zobaczyć przykłady zastosowania systemów przechowywania mediów firmy Plastgrommet oraz szeroką ofertę mediów do druku marki Vesline.

Źródło: API.PL

www.api.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Canon Uvgel napędza wzrosty dostawców usług druku w regionie EMEA
Europejscy dostawcy usług druku, którzy korzystają z plotera Océ Colorado 1640, zauważają znaczny wzrost wydajności produkcji i rozszerzenie możliwości aplikacji dzięki wykorzystaniu technologii UVgel.
Stora Enso: Karton Cupforma Dairy 2PE w opakowaniach Tnuva
Stora Enso poinformowała, że w ostatnim czasie stworzony przez nią proekologiczny karton Performa Dairy 2PE znalazł zastosowanie przy wytwarzaniu opakowań na dania deserowe marki Tnuva – największego producenta mleczarskiego w Izraelu. Opakowania dostarczane są przez firmę Copy Center z Hajfy, która w związku z tym zrealizowała znaczące inwestycje w celu wdrożenia materiałów...
Mediadruckwerk jednym z pierwszych użytkowników maszyny Fujifilm Jet Press 750S
W połowie listopada br. w ofercie Fujifilm pojawiła się nowej generacji półformatowa maszyna inkjetowa – Jet Press 750S. Dostawca kompleksowych usług poligraficznych – firma Mediadruckwerk z Hamburga – stał się jej pierwszym użytkownikiem w Niemczech i jednym z pierwszych w Europie.
Ricoh Pro VC70000: System na papier ciągły na Hunkeler Innovationdays 2019
W lutym 2019 roku podczas odbywających się w Lucernie Hunkeler Innovationdays 2019 Ricoh po raz pierwszy zaprezentuje publicznie atramentowy system na papier ciągły Pro VC70000. Podczas wydarzenia będzie można również przekonać się, w jaki sposób funkcjonuje nowa innowacyjna technologia suszenia, opracowana z myślą o tym modelu. To rozwiązanie jest obecnie w trakcie procedury...
Sun Chemical poinformował o podniesieniu – z dniem 15 stycznia 2019 roku – cen na produkowane przez firmę rozpuszczalnikowe i wodne farby ciekłe, sprzedawane na rynku europejskim.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
. Wszystkie prawa zastrzeżone