logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Api.pl zaprasza na Festiwal Druku

  PR 18.08.2016, przeczytano 1131 razy
ilustracjastrzałka

Już 7 i 8 września w Warszawie Święto Druku i możliwość zapoznania się z trendami rozwoju druku wielkoformatowego oraz światowymi nowościami.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/api.pl-zaprasza-na-festiwal-druku-,29642,artykul.html

Na stoisku E1 (hala nr 3) - HOMER Polska - którego urządzenia znajdują się w ofercie API.PL, zobaczymy przemysłowy ploter sublimacyjny Homer HM 1800P, który miał premierę na targach Drupa 2016.

Na stoisku API.PL - stoisko E5, hala nr 3 - będzie można sprawdzić w działaniu nagrodzone Złotymi Medalami plotery:

  • EPSON SureColor SC-S80610 - nowość na rynku druku ekosolwentowego zapewniająca niebywałą jakość wydruków w niskich cenach oraz opieką gwarancyjną i serwisową na najwyższym poziomie.
  • EPSON SureColor SC-F9200 - największy ploter sublimacyjny z oferty firmy EPSON, którego wyłącznym dystrybutorem na rynek polski jest firma API.PL.
  • HANDTOP 1600UV HK4 - ploterem UV dającym największą na rynku elastyczność w zakresie doboru mediów do druku. Budowa hybrydowa umożliwia zadruk z roli na rolę lub mediów sztywnych o wysokości do 5 cm. Użycie lamp LED do utrwalania poszerza zakres mediów o wrażliwe na temperaturę, z którymi mogą występować problemy w przypadku utrwalania za pomocą lamp rtęciowych. Zastosowanie głowic Kyocera zapewnia szybki oraz wysokiej jakości wydruk. Połączenie tych wszystkich możliwości plasuje ploter HT1600UV HK4 w czołówce urządzeń UV na świecie.


Na stoisku API.PL będzie można zobaczyć przykłady zastosowania systemów przechowywania mediów firmy Plastgrommet oraz szeroką ofertę mediów do druku marki Vesline.

Źródło: API.PL

www.api.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Katalog „123... polskie plakaty, które warto znać” na papierze Antalis
W czerwcu br. Warszawa gościła European Design Festival. Interesującym elementem imprezy była zorganizowana przez Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU) w Wilanowie wystawa plakatów, otwierająca wydarzenie. Towarzyszyła jej publikacja – katalog plakatów – wydrukowana na papierze sprzedawanym przez Antalis.
Oki Europe: nowy pakiet oprogramowania Sendys Explorer
OKI Europe Ltd ogłosiła uruchomienie nowego pakietu oprogramowania SENDYS Explorer. Kompletne oprogramowanie, dostępne wyłącznie dla OKI, pozwala użytkownikom z dowolnej branży i organizacji na pełniejsze wykorzystanie możliwości drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych OKI. Od firm po handel detaliczny, organizacje opieki zdrowotnej i inne przedsiębiorstwa – wszyscy użytkownicy...
Urządzenie sztancujące Optima-K 106 w firmie RD
Wchodząca w skład Technopol Group drukarnia offsetowa RD Sp. z o.o. z Krotoszyna stała się pierwszym polskim użytkownikiem w pełni zautomatyzowanego urządzenia sztancującego Optima-K 106 marki Koenig & Bauer Iberica. Maszyna, pracująca tu od kilkunastu miesięcy, znacząco – jak podkreśla Rafał Czwojdziński, właściciel przedsiębiorstwa – zwiększyła jego potencjał...
Drukarnia Printma z nową foliarką Matrix
Drukarnia Printma to drukarnia cyfrowa z 15-letnim doświadczeniem w branży poligraficznej. Obecnie działa pod nową marką i w nowej lokalizacji, będąc kontynuacją Drukarni Bema Graphics s.c. W ostatnim czasie park maszynowy poszerzył się o foliarkę z dociskiem pneumatycznym MATRIX 530P angielskiego producenta VIVID LAMINATING. Urządzenie dostarczył i wdrożył wyłączny polski...
Wizytówki w technologii Multiloft dostępne w Chroma.pl
Wizytówki nadal stanowią istotny element budowania marki i renomy firmy. Mimo rozwoju komunikacji elektronicznej to one są potwierdzeniem osobistej relacji i zaproszeniem do komunikacji biznesowej. Dlatego ważny jest ich design i jakość wykonania. Można je podkreślić za pomocą technologii Multiloft, dostępnej w drukarni internetowej Chroma.pl.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764