logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Api.pl zaprasza na Festiwal Druku

  PR 18.08.2016, przeczytano 1081 razy
ilustracjastrzałka

Już 7 i 8 września w Warszawie Święto Druku i możliwość zapoznania się z trendami rozwoju druku wielkoformatowego oraz światowymi nowościami.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/api.pl-zaprasza-na-festiwal-druku-,29642,artykul.html

Na stoisku E1 (hala nr 3) - HOMER Polska - którego wyłącznym dystrybutorem na Polskę jest API.PL zobaczymy przemysłowy ploter sublimacyjny Homer HM 1800P, który miał premierę na targach Drupa 2016.

Na stoisku API.PL - stoisko E5, hala nr 3 - będzie można sprawdzić w działaniu nagrodzone Złotymi Medalami plotery:

  • EPSON SureColor SC-S80610 - nowość na rynku druku ekosolwentowego zapewniająca niebywałą jakość wydruków w niskich cenach oraz opieką gwarancyjną i serwisową na najwyższym poziomie.
  • EPSON SureColor SC-F9200 - największy ploter sublimacyjny z oferty firmy EPSON, którego wyłącznym dystrybutorem na rynek polski jest firma API.PL.
  • HANDTOP 1600UV HK4 - ploterem UV dającym największą na rynku elastyczność w zakresie doboru mediów do druku. Budowa hybrydowa umożliwia zadruk z roli na rolę lub mediów sztywnych o wysokości do 5 cm. Użycie lamp LED do utrwalania poszerza zakres mediów o wrażliwe na temperaturę, z którymi mogą występować problemy w przypadku utrwalania za pomocą lamp rtęciowych. Zastosowanie głowic Kyocera zapewnia szybki oraz wysokiej jakości wydruk. Połączenie tych wszystkich możliwości plasuje ploter HT1600UV HK4 w czołówce urządzeń UV na świecie.


Na stoisku API.PL będzie można zobaczyć przykłady zastosowania systemów przechowywania mediów firmy Plastgrommet oraz szeroką ofertę mediów do druku marki Vesline.

Źródło: API.PL

www.api.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Drukomat.pl, pierwsza drukarnia online, która wprowadziła nową usługę o nazwie PAYlater, dzięki niej klienci mogą przesunąć termin płatności faktury nawet o 45 dni.
Czerpanie papieru to atrakcja, której nie można pominąć podczas podroży po Dolnym Śląsku. Jedyny czynny młyn papierniczy w Polsce znajduje się w Dusznikach-Zdroju, tuż przy drodze międzynarodowej E67. Miejsce nazywane „magicznym”, mieści w swoich wnętrzach Muzeum Papiernictwa i niezwykłą halę produkcyjną, w której chętni mogą samodzielnie wykonać...
Firma LogoScript zaprasza na konferencję poświęconą zastosowaniu nowoczesnych technologii informatycznych w procesie wydawniczym, którą organizujemy wspólnie z Zakładem Technologii Poligraficznych Politechniki Warszawskiej. Konferencja odbędzie się w salach budynku ZTP przy ulicy Konwiktorskiej 2 w Warszawie w dniu 9 maja 2019 r. (czwartek) w godzinach 10:00 –...
Agfa Jeti Tauro H2500 LED w drukarni Walstead Central Europe
W ostatnim czasie w jednej z krakowskich drukarń grupy Walstead (dawniej LSC Communications) rozpoczął pracę wszechstronny ploter hybrydowy Jeti Tauro H2500 LED. To drugie już rozwiązanie marki Agfa, pracujące w tym zakładzie, który systematycznie rozbudowuje swoje możliwości w zakresie realizacji szerokiego spektrum materiałów Point-of-Sale (POS) dla klientów z rynku handlu...
Sun Chemical poinformowała o podniesieniu – z dniem 15 maja 2019 roku – cen na produkowane przez firmę i oferowane na rynku północnoamerykańskim farby oraz lakiery utrwalane energią, jak również na lakiery wodne i solwentowe.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764