logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Api.pl zaprasza na Festiwal Druku

  PR 18.08.2016, przeczytano 1058 razy
ilustracjastrzałka

Już 7 i 8 września w Warszawie Święto Druku i możliwość zapoznania się z trendami rozwoju druku wielkoformatowego oraz światowymi nowościami.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/api.pl-zaprasza-na-festiwal-druku-,29642,artykul.html

Na stoisku E1 (hala nr 3) - HOMER Polska - którego wyłącznym dystrybutorem na Polskę jest API.PL zobaczymy przemysłowy ploter sublimacyjny Homer HM 1800P, który miał premierę na targach Drupa 2016.

Na stoisku API.PL - stoisko E5, hala nr 3 - będzie można sprawdzić w działaniu nagrodzone Złotymi Medalami plotery:

  • EPSON SureColor SC-S80610 - nowość na rynku druku ekosolwentowego zapewniająca niebywałą jakość wydruków w niskich cenach oraz opieką gwarancyjną i serwisową na najwyższym poziomie.
  • EPSON SureColor SC-F9200 - największy ploter sublimacyjny z oferty firmy EPSON, którego wyłącznym dystrybutorem na rynek polski jest firma API.PL.
  • HANDTOP 1600UV HK4 - ploterem UV dającym największą na rynku elastyczność w zakresie doboru mediów do druku. Budowa hybrydowa umożliwia zadruk z roli na rolę lub mediów sztywnych o wysokości do 5 cm. Użycie lamp LED do utrwalania poszerza zakres mediów o wrażliwe na temperaturę, z którymi mogą występować problemy w przypadku utrwalania za pomocą lamp rtęciowych. Zastosowanie głowic Kyocera zapewnia szybki oraz wysokiej jakości wydruk. Połączenie tych wszystkich możliwości plasuje ploter HT1600UV HK4 w czołówce urządzeń UV na świecie.


Na stoisku API.PL będzie można zobaczyć przykłady zastosowania systemów przechowywania mediów firmy Plastgrommet oraz szeroką ofertę mediów do druku marki Vesline.

Źródło: API.PL

www.api.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Printeos Group przeprowadza digitalizację przy pomocy Durst Tau 330 RSC
Durst, producent zaawansowanych technologii druku cyfrowego o przemysłowej charakterystyce, ogłosił, że Printeos Group zainwestował w inkjetową, drukującą w jednym przebiegu maszynę Durst Tau 330 RSC, aby prowadzić transformację cyfrową.
Firma Mimaki, producent wielkoformatowych drukarek atramentowych i systemów tnących, rozpoczęła dziś kampanię pod hasłem „Make the Difference”, aby wyróżnić autorskie innowacje w dziedzinie druku oraz sukcesy klientów. Sam projekt, zainicjowany przez najbardziej inspirujące marki i dostawców usług druku w całej Europie,...
Canon: Zintegrować park maszynowy z zamówieniami
Raz odesłany z przysłowiowym kwitkiem klient może już więcej nie wrócić. Mało tego, może także wpłynąć na zmniejszenie się liczby kolejnych zamówień, choćby robiąc firmie antyreklamę. A przecież dziś każde zlecenie jest na wagę złota. Szczególnie, jeśli jest to zamówienie długoterminowe, które będzie przez określony czas przynosić...
Sun Chemical poinformował o nawiązaniu współpracy z HAVI – globalnym dostawcą kompleksowych usług logistycznych, wdrażającym i optymalizującym działania związane z zarządzaniem łańcuchem dostaw (także w kontekście stosowanych opakowań) dla czołowych marek z branży spożywczej i restauracyjnej. Celem podjętego partnerstwa jest powszechne...
Warsaw Pack 2019: Światowa premiera urządzeń APR Solutions na stoisku Avargraf
APR Solutions s.r.l., którego wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma Avargraf, oficjalne zaanonsował wprowadzenie na rynek nowych modeli swoich urządzeń - MAXI. Zostaną one po raz pierwszy zaprezentowane na Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2019, które będą się odbywać w dniach od 5 do 7 marca w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy....
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764