logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

API.PL zaprasza na targi RemaDays i Promo Show

  S 23.01.2023, przeczytano 283 razy
ilustracja

API.PL już w lutym pojawi się na stoiskach Epson Polska na targach RemaDays i Promo Show prezentując nowoczesne urządzenia z zakresu druku i reklamy. Uczestnicy targów będą mieli okazję, by spotkać się i porozmawiać o potencjalnych kierunkach rozwoju swoich biznesów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/api.pl-zaprasza-na-targi-remadays-i-promo-show,398725,artykul.html

Zapraszamy na stoiska:

  • RemaDays Warsaw - 1 – 3.02.2023 (środa – piątek), stoisko F3.35. Lokalizacja: Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn.
  • Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku Promo Show, 8 – 9.02.2023 (środa – czwartek), stoisko B1. Lokalizacja: Warszawskie Centrum EXPO XXI, Warszawa.

Co zostanie zaprezentowane na stoiskach?

Druk na tekstyliach

pojawią się drukarki DTG Epson SureColor SC-F2100 i SC-F3000, przeznaczone do druku bezpośrednio na bawełnie. Goście będą mogli także dowiedzieć się więcej o bezpośrednim druku pigmentowym i dedykowanej jemu linii Epson Monna Lisa™. Na stoisku pojawi się również nowa drukarka do sublimacji SC-F6400H o poszerzonym zakresie kolorów oraz bardzo wydajna, 76-calowa drukarka sublimacyjna Epson SC-F10000.

Wielkoformatowe produkcje reklamowe

zostaną zaprezentowane profesjonalne drukarki ekosolwentowe Epson SC-80410 i SC-40610, drukarka UV serii SC-V7000 oraz najnowsze urządzenie Epson dedykowane drukowi atramentami żywicznymi na bazie wody SC-R5010. Poza urządzeniami do druku zaprezentowane zostaną również plotery do cięcia wielkoformatowego GRAPHTEC i Summa.

Podłoża do druku

API.PL przedstawi specjalistyczne i podstawowe media do druku z zakresu druku reklamowego i produkcji materiałów wsparcia sprzedaży.

Druk etykiet

pojawi się seria drukarek do druku kolorowych etykiet Epson ColorWorks w czterech wariantach. Każdy model gwarantuje szeroki wybór podłoży możliwych do zadruku i wytrzymałe, wysokiej jakości nadruki.

Małoformatowe technologie zdobienia

w tej kategorii API.PL wraz z Epson zaprezentują drukarki do małej sublimacji SC-F100 i SC-F500 oraz małe plotery do cięcia Silhouette.

Druk pigmentowy

w zakresie druku pigmentowego zostanie pokazana drukarka techniczna dedykowana m.in. drukowi projektów Epson SC-T7700D oraz modele małych drukarek fotograficznych SL-D1000 i SL-D500.

Źródło: API.PL

www.api.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Ambasada Ukrainy przygotowała kampanię „Dziękuję Ci, Polsko!”
Ambasada Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej oraz Komunikacyjne Media Centrum przy Ambasadzie Ukrainy w RP przygotowali kampanię komunikacyjną „Dziękuję Ci, Polsko!” ("Thank You, Poland!"). Jej celem jest podkreślenie wdzięczności Ukraińców wobec Polaków za ogromną pomoc w łagodzeniu skutków pełnoskalowej wojny, wywołanej przez Rosje, w której do dzisiaj cierpi naród...
Bartłomiej Stańczak liderem teamu ING w Mediahub
Bartłomiej Stańczak jako media communication director dołączył do domu mediowego Mediahub. Został liderem zespołu kompleksowo pracującego dla ING Banku Śląskiego SA, kluczowego klienta agencji.
Żabka Jush w nowej kampanii przekonuje, że czasami lepiej nie mieć czasu na zakupy
Kampania „Czasami lepiej nie mieć czasu na zakupy” jest kontynuacją zeszłorocznej komunikacji „No i super, że nie macie czasu na zakupy”. To odpowiedź Żabki Jush na sytuacje spotykające każdego z nas, kiedy wizyta w sklepie jest niemożliwa z różnych względów. To właśnie wtedy możemy zdecydować się na szybkie zakupy online....
Panasonic prezentuje nową generację monitorów klasy premium
Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na profesjonalne monitory klasy premium, Panasonic Connect Europe zaprezentował najnowszą generację monitorów LCD 4K UHD – serię SQ2H, które pozwalają na pracę w trudnych warunkach oświetleniowych. Niezawodne monitory dostępne są w siedmiu rozmiarach ekranu - od 43 do 98 cali - i idealnie nadają się do sal konferencyjnych...
Leaseplan świętuje 60 lat obecności na świecie globalną kampanią
LeasePlan, wiodąca firma świadcząca usługi Car-as-a-Service z 1,9 mln pojazdów zarządzanych w blisko 30 krajach, obchodzi sześć dekad świadczenia usług wynajmu długoterminowego samochodów. Z okazji urodzin firma przygotowała globalną kampanię „60 years of matchmaking” oraz wyjątkową ofertę urodzinową dla małych i średnich firm.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764