logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

API.PL zaprasza na targi RemaDays i Promo Show

  S 23.01.2023, przeczytano 1430 razy
ilustracja

API.PL już w lutym pojawi się na stoiskach Epson Polska na targach RemaDays i Promo Show prezentując nowoczesne urządzenia z zakresu druku i reklamy. Uczestnicy targów będą mieli okazję, by spotkać się i porozmawiać o potencjalnych kierunkach rozwoju swoich biznesów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/api.pl-zaprasza-na-targi-remadays-i-promo-show,398725,artykul.html

Zapraszamy na stoiska:

  • RemaDays Warsaw - 1 – 3.02.2023 (środa – piątek), stoisko F3.35. Lokalizacja: Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn.
  • Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku Promo Show, 8 – 9.02.2023 (środa – czwartek), stoisko B1. Lokalizacja: Warszawskie Centrum EXPO XXI, Warszawa.

Co zostanie zaprezentowane na stoiskach?

Druk na tekstyliach

pojawią się drukarki DTG Epson SureColor SC-F2100 i SC-F3000, przeznaczone do druku bezpośrednio na bawełnie. Goście będą mogli także dowiedzieć się więcej o bezpośrednim druku pigmentowym i dedykowanej jemu linii Epson Monna Lisa™. Na stoisku pojawi się również nowa drukarka do sublimacji SC-F6400H o poszerzonym zakresie kolorów oraz bardzo wydajna, 76-calowa drukarka sublimacyjna Epson SC-F10000.

Wielkoformatowe produkcje reklamowe

zostaną zaprezentowane profesjonalne drukarki ekosolwentowe Epson SC-80410 i SC-40610, drukarka UV serii SC-V7000 oraz najnowsze urządzenie Epson dedykowane drukowi atramentami żywicznymi na bazie wody SC-R5010. Poza urządzeniami do druku zaprezentowane zostaną również plotery do cięcia wielkoformatowego GRAPHTEC i Summa.

Podłoża do druku

API.PL przedstawi specjalistyczne i podstawowe media do druku z zakresu druku reklamowego i produkcji materiałów wsparcia sprzedaży.

Druk etykiet

pojawi się seria drukarek do druku kolorowych etykiet Epson ColorWorks w czterech wariantach. Każdy model gwarantuje szeroki wybór podłoży możliwych do zadruku i wytrzymałe, wysokiej jakości nadruki.

Małoformatowe technologie zdobienia

w tej kategorii API.PL wraz z Epson zaprezentują drukarki do małej sublimacji SC-F100 i SC-F500 oraz małe plotery do cięcia Silhouette.

Druk pigmentowy

w zakresie druku pigmentowego zostanie pokazana drukarka techniczna dedykowana m.in. drukowi projektów Epson SC-T7700D oraz modele małych drukarek fotograficznych SL-D1000 i SL-D500.

Źródło: API.PL

www.api.pl


avatar użytkownika
+ + + + +

Tekst opublikował użytkownik: api_pl

(API.PL Sp. z o.o.)

api_pl o sobie:

API.PL – jest bezpośrednim importerem maszyn i materiałów do sitodruku i druku wielkoformatowego. Zapewnia klientom wysoką jakość produktów w atrakcyjnej cenie. Firma stale rozszerza ofertę, aby sprostać zmieniającym się oczekiwaniom branży i rynku poligraficznego. W ofercie API.PL znajdą się maszyny i farby do sitodruku renomowanych światowych producentów, a także szeroka gama ploterów ekosolwentowych, sublimacyjnych, UV oraz tusze, media do druku oraz programy RIP.

Więcej informacji o użytkowniku

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

DTF Trendy 2024 – nowe możliwości, inspiracje i praktyka w produkcji transferów
W dniach 19-21 marca 2024 r API.PL organizuje spotkania DTF TRENDY 2024. Event dedykowany jest producentom odzieży, drukarniom , które chcą produkować transfery DTF, firmom, które pragną rozszerzyć swoje możliwości produkcyjne o nową technologię .
Uniqua, Sulej i Zbrojewicz promują ubezpieczenia komunikacyjne
Wystartowała najnowsza kampania reklamowa marki UNIQA Polska, w której ubezpieczyciel promuje produkty z obszaru ubezpieczeń komunikacyjnych. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja Arena Media (Havas Media Network).
Cupra i FC Barcelona przedłużają i rozszerzają współpracę
CUPRA oraz jedna z najpopularniejszych piłkarskich drużyn na świecie, FC Barcelona, ogłosiły przedłużenie umowy partnerskiej na kolejne 5 sezonów, do 2029 roku. Hiszpański producent pozostaje Oficjalnym Partnerem Motoryzacyjnym i Mobilnym klubu, co oznacza m.in., że zawodnicy nadal będą korzystać z samochodów barcelońskiej firmy. Marka poszerza również swoje...
Kampania Lipton z Julią Wieniawą
3 marca ruszyła nowa kampania herbatek owocowych Lipton pod hasłem „Do przyjemności mamy talent”. Ambasadorką marki została artystka młodego pokolenia – aktorka i piosenkarka Julia Wieniawa.
Lavazza przedłuża współpracę z Cut The Mustard
Firma Lavazza przedłużyła bezprzetargowo współpracę z Cut The Mustard. Agencja będzie piąty rok wspierała reklamowo markę Lavazza w Polsce.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764