logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Aplan Media stworzy animacje dla PFRON-u

  PR 17.03.2023, przeczytano 221 razy

APLAN MEDIA wygrała przetarg na stworzenie cyklu produkcji animowanych dla  Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Filmy będą edukowały pracowników sektora transportu zbiorowego o szczególnych potrzebach obsługi osób z niepełnosprawnościami.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/aplan-media-stworzy-animacje-dla-pfron-u,399321,artykul.html

Łódzka agencja będzie odpowiadać za przygotowanie scenariuszy, realizację oraz montaż aż 11 animacji, które posłużą jako materiały informacyjne w ramach podniesienia kompetencji pracowników sektora transportu zbiorowego w zakresie profesjonalnej obsługi osób o szczególnych potrzebach – w tym osób z niepełnosprawnością: ruchową, wzroku, słuchu, intelektualną czy też w spektrum autyzmu.

W przetargu PFRON agencja APLAN MEDIA wygrała z ofertami Stowarzyszenia Ad Astra, CAMCAM Agencji Filmowo – Reklamowej Aimart oraz ON THE AIR INVESTMENT.

Źródło: APLAN MEDIA Sp. z o.o.

www.aplanmedia.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Raport „Artificial Intelligence SumUp for Business 2022”
Skuteczne budowanie przewag konkurencyjnych wiąże się z dziś wykorzystywaniem najnowocześniejszych dostępnych narzędzi. Jednymi z najpopularniejszych w ostatnim czasie stają się rozwiązania z dziedziny AI, które wspierają biznesy na przeróżnych frontach. Tematyce tej poświęcony jest raport „Artificial Intelligence SumUp for Business 2022” przygotowany we...
Bartosz Walat prelegentem konferencji I love Marketing & Technology
Bartosz Walat, senior copywriter w VMLY&R Poland, poprowadzi prezentację w bloku I love seo & content. W prezentacji pod tytułem "Już wystarczy tego contentu, naprawdę" Bartosz poruszy temat nadprodukcji treści, czyli pułapki, w którą sami czasem wpadamy.
Ultraszybki internet 5G od Plusa
Plus w ramach nowej platformy komunikacyjnej opublikował nowy spot z udziałem Anny Smołowik, Filipa Orlińskiego i Wojciecha Mecwaldowskiego. Zgodnie z założeniami platformy, spot w lekkim i swobodnym stylu pokazuje praktyczne możliwości 5G – tym razem pokazujemy jak 5G sprawdza się w grach. „Dźwignie wszystko i nie laguje” – czyli wszystko, czego potrzebują...
Good One to nowa firm, która przystąpiła do grona firm członkowskich IAB Polska.
Marka Krispol Partnerem kanału Youtube „Pomysł na Dom”
O tym, że Polacy są wielkimi miłośnikami mediów społecznościowych nie trzeba nikogo przekonywać. Przemawia za tym fakt, że większość z nich nie wyobraża sobie dnia bez chwili poświęconej na przeglądnie Facebooka, Instagrama czy YouTube’a. Media społecznościowe pozwalają wypełnić wolny czas oraz są źródłem ciekawego i wartościowego contentu. Właśnie...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764