logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Aplikacji Multikino nagrodzona statuetką IAB Mixx Awards 2020

  PR 13.10.2020, przeczytano 293 razy

6 października br. pierwsza w pełni omnichannelowa aplikacja mobilna Multikina została nagrodzona brązową statuetkę IAB Mixx Awards w kategorii COMMERCE.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/aplikacji-multikino-nagrodzona-statuetka-iab-mixx-awards-2020,388781,artykul.html

Sieć kin Multikino, należąca do Grupy VUE, zgłosiła do konkursu IAB Mixx Awards 2020 aplikację mobilną, która została udostępniona kinomanom w październiku 2019 r. 6 października br., podczas 14. gali MIXX Awards nagrodzono wyjątkowe kampanie marketingowe digital łączące kreatywne idee z efektywnymi rozwiązaniami. Aplikacja Multikina została nagrodzona brązową statuetkę w kategorii COMMERCE.

- Jesteśmy dumni z tego, że pierwsze w Polsce i jedno z pierwszych w Europie w pełni omnichannelowych rozwiązań kinowych zdobyło brązową statuetkę IAB Mixx Awards 2020 w kategorii COMMERCE. Radość jest tym większa, że to jedyna przyznana w tej kategorii nagroda – zaznacza Wojciech Szymczyk, lider rozwiązań cyfrowych dla grupy VUE, do której należy m.in. Multikino.

Aplikacja Multikina sprawia, że wizyta w kinie jest jeszcze prostsza i przyjemniejsza. Unikalna funkcjonalność „Film alert” przypomina jedną z popularnych aplikacji randkowych. „Polubienie” filmu pozwala przypomnieć kinomanom o premierze ich ulubionych produkcji zarówno drogą mailową jak i notyfikacją. Aplikacja jest bezpłatna i można ją pobrać z Google Play lub z App Store. Bilety na premiery filmowe można zakupić do każdego kina sieci Multikino, a płatność jest możliwa przy użyciu wszystkich popularnych metod.

- Dziękujemy za wsparcie przy powstawaniu aplikacji naszemu strategicznemu partnerowi, firmie Mastercard – zaznacza Mariusz Spisz, Członek Zarządu, Multikino S.A. - Cieszmy się, że nadal wspólnie rozwijamy nowe funkcjonalności przynoszące korzyści klientom. Od dwóch tygodni osoby posiadające kartę Mastercard i aktywny portfel Masterpass mogą korzystać ze zniżki na bilety VIP i Super VIP zakupione w aplikacji Multikino – wyjaśnia.

Aplikacja została stworzona przez zespół Multikino S.A. i Infinity Group.

Źródło: Multikino S.A.

www.multikino.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Startuje runda finałowa „Świeć się z Energą
Internauci wybrali już 16 najpiękniej udekorowanych świątecznie polskich miast. Teraz mistrzowie województw powalczą o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” i charytatywne nagrody w ramach „Świeć się z Energą”. Finałowa runda głosowania w 12. edycji plebiscytu właśnie się rozpoczyna – potrwa od 14 do 25...
Kampania Corega z brązową statuetką Effie Awards Europe 2020
W konkursie Effie Awards Europe 2020 w kategorii Best of Europe - FMCG kampania "9 milionów powodów" zrealizowana dla marki Corega należącej do koncernu GSK zdobyła brązową statuetkę. To jedyny projekt z Polski nominowany i nagrodzony w tej edycji konkursu. 
Nasza agencja otrzymała nominacje do prestiżowej nagrody Transform Awards Europe 2021. Do współzawodnictwa został wytypowany projekt rozwoju Brand Advisory dla globalnego klienta Admind, firmy ABB.
28 stycznia br. o godzinie 19:00 odbędzie się największe święto branży public relations w Polsce – Gala konkursu Złote Spinacze. Wydarzenie organizowane przez Związek Firm Public Relations po raz pierwszy w historii odbędzie się w formule online.
Konkurs na identyfikację Europejskiego Centrum Filmowego Camerimage
Współorganizator festiwalu filmowego EnergaCAMERIMAGE oraz Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej ogłaszają międzynarodowy konkurs na identyfikację wizualną dla nowopowstałej instytucji kultury w Toruniu (Polska). Konkurs jest dwuetapowy i ma charakter otwarty.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764