GDAŃSK: aplikator folii - montażysta

18.07.2022
Oferta ważna do:31.08.2022 godz. 17:30
Odsłon: 1081

Firma reklamowa ZACHART STUDIO

zatrudni na stanowisku - Aplikator folii - Montażysta

w GDAŃSKU

Poszukujemy osoby:

chętnej do pracy z doświadczeniem na podobnym stanowisku,

posiadającej predyspozycje manualne

ze znajomością obsługi elektronarzędzi

doświadczenia w pracy z foliami - obsługa plotera drukującego i tnącego oraz programu Corel Draw

prawo jazdy kat B

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży reklamowej, znajomość techniki produkcji reklam (np. litery przestrzenne)

Zakres obowiązków:

- wyklejanie folią

- przygotowanie plików do druku, ciecia w programie Corel Draw

- obsługa plotera drukującego oraz tnącego
- prace manualne przy modelowaniu liter przestrzennych, kasetonów
- pracę w stabilnej firmie
- szkolenia
- umowa o pracę na czas niekreślony

Zapraszamy do kontaktu:
telefon: 533 800 250
mail: biuro@zachartstudio.pl

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/aplikator-folii---montazysta%2C-gdansk,87319,ogloszenie.html

Ofertę złożył: ivus
ZACHART STUDIO
Kontakt: JACEK ZACHARIAS

e-mail: biuro@zachartstudio.pl

Konto ivus nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.

GDAŃSK: TECHNIK REKLAMY - MONTAŻYSTA (Dam pracę)
termin: 30.12.2022 00:00

pomorskie: CANVAS 260g (Sprzedam)
termin:  ?