logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Cały kraj: Aplikator folii - monter reklam - grafik

11.10.2016
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 2239

Szanowni Państwo zdolne, pracowite i dokładne rece szukaja pracy. Mam 11 letnie doświadczenie w reklamie, zarówno w projektowaniu gaficznym ( znajomosc calego pakietu adobe - przygotowanie plikow pod wielki format, offset czy inne technologie druku, jak również montażach, głównie w aplikacji folii (ekonomiczne, wylewane - nie gardze trudnymi rozgrywkami), znajomosc zagadnien technicznych, technologii druku, materiałów, technologii aplikacji jest moim dodatkowym atutem. Jesli szukaja Panstwo czlowieka, ktorego z pelnym spokojem mozecie wyslac na montaz po to : "aby go nie spieprzyl" - i klient nie wracał z reklamacjami to zdecydowanie jestem JA. Nie jestem ograniczony terytorialnie jednak zdecydowanie wole pacowac na miejscu w Mazowieckim a najlepiej w Waszawie, jesli natomiast chodzi o stosunek pracy, preferuje zdecydowanie prace na zlecenie, z calym szacunkiem ale nie nadaje sie na prace w jednym miejscu tym samym jestem typem, dla ktorego czynnik ludzki moze nie istniec, istnieje tylko fokus na efekt. Jakkolwiek to nie zabrzmialo a Panstwo tego nie odebrali, Serdecznie zapraszam do wspolpracy.


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/aplikator-folii---monter-reklam---grafik%2C-caly-kraj,65448,ogloszenie.html

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
avatar użytkownika
+ +
Ofertę złożył: adfactor
Adfactor
Telefon: 511210210
Kontakt: Emil Świeca

Konto adfactor nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.


Nadarzyn: Ploter Summa D1020 (Sprzedam)
termin: 29.01.2016 00:00

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764