logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Arcus S.A. firmą „25-lecia Wolności RP”

  PR 02.12.2014, przeczytano 797 razy

Podczas Wielkiej Gali 25 lat Wolności dla Polskiej Przedsiębiorczości, Kapituła Plebiscytu nagrodziła spółkę Arcus S.A. nagrodą „Firma 25-lecia Wolności RP”. Nagroda ta, przyznana w kategorii „Nowoczesne technologie, Innowacyjność”, jest kolejnym potwierdzeniem najwyższej jakości usług i skuteczności rozwiązań z oferty Grupy Arcus. 


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/arcus-s.a.-firma-25-lecia-wolnosci-rp,23392,artykul.html

Wyróżnienie przyznano za wieloletnią działalność w dziedzinie usług IT dla biznesu. Arcus od lat dostarcza nowoczesne rozwiązania, które pozwalają przedsiębiorcom optymalizować funkcjonowanie ich firm. Wśród usług oferowanych przez Arcusa wyróżnić można m.in. rozwiązanie Arcus Kyocera MDS z systemem Vario.ONE. Usługa ta była już wielokrotnie nagradzana, między innymi w ubiegłym roku godłem „Teraz Polska” w kategorii „Najlepsze produkty i usługi”.

Czujemy się bardzo szczęśliwi, że tak ważna dla wszystkich polskich przedsiębiorców i Polaków nagroda trafiła do nas. 25 lat wolności dla polskiej gospodarki, to czas, jaki wykorzystało wielu przedsiębiorczych ludzi. Historia Arcusa doskonale wpisuje się w ten jakże ważny dla historii Polski czas. Jestem przekonany, że dobrze go wykorzystaliśmy. Zbudowaliśmy przez te lata nowoczesną firmę, które oferuje usługi i rozwiązania o najwyższej jakości, z sukcesem konkurując na polskim rynku zarówno w przedsiębiorstwami krajowymi, jak i zagranicznymi. Otrzymane wyróżnienie jest obok satysfakcji naszych klientów i partnerów biznesowych najlepszym podsumowaniem naszej działalności” powiedział Michał Czeredys, Prezes Zarządu Arcus S.A.

Podczas uroczystej gali wręczono szereg nagród specjalnych dla firm, osób i instytucji, które w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju Polski w minionym ćwierćwieczu. Przedsiębiorcami 25-lecia Wolności RP zostali m.in. Zygmunt Solorz-Żak, Solange i Krzysztof Olszewscy, Mariusz Walter, dr Jan Kulczyk, dr Irena Eris, Roman Karkosik, Leszek Czarnecki czy Mariusz Książek. Osobowościami 25-lecia Wolności RP zostali m.in. Jerzy Owsiak, Krystyna Janda, czy Władysław Bartoszewski. Wśród firm 25-lecia oprócz Arcus S.A., nagrody otrzymały m.in. KGHM Polska Miedź S.A. i Marcpol S.A.

„Nagroda 25-lecia Wolności Dla Polskiej Przedsiębiorczości" to konkurs, którego zadaniem jest wyłonienie grupy najlepszych polskich firm, które osiągnęły w ciągu ostatniego 25-lecia mocną pozycję rynkową. Korzystając z wolności gospodarczej zbudowały ciekawą i atrakcyjną ofertę produktów i usług,  a dzięki ich walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym są wzorem dla innych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw. 

Konkurs organizowany jest pod Patronatem Honorowym Prezydenta RP.

Źródło: Arcus S.A.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

ING z nową kampanią w zakresie cyberbezpieczeństwa
ING Bank Śląski w nowej kampanii wspiera Polaków w lepszym dbaniu o bezpieczeństwo w internecie. Bank promuje dodatkowe, innowacyjne zabezpieczenia w „Strefie bezpieczeństwa” w aplikacji Moje ING i pokazuje, że można robić swoje, bezpieczniej.
Ukraiński artysta dla Prologis Park Warsaw-Żerań
Na fasadzie magazynu Prologis w Warszawie, streetartowy malarz ukraiński Alex Maksiov, stworzył ogromny mural 3D przedstawiający cztery sikorki.
Hard Rock Cafe poszerza współpracę ze światową legendą piłki nożnej Lionelem Messim i prezentuje najnowszą wersję cieszącego się powodzeniem wśród fanów burgera Messi Burger - Champion's Edition. Burger Messi Burger Champion's Edition dostępny w restauracjach Hard Rock Cafe na całym świecie, odpowiedni dla najlepszego gracza wszech czasów, jest teraz dostępny z trzema...
Żywiec wciąż zachęca, by doceniać to, co w życiu ważne i skupiać się na relacjach z bliskimi, zwłaszcza przed Świętami. Idei drugiego Ż nie mogłoby więc zabraknąć w zimowej komunikacji marki. Na półki trafiły już piwa Żywiec w opakowaniach nawiązujących do wzorów świątecznych swetrów. Akcji towarzyszy konkurs, w którym do wygrania są...
Velobank z kampanią „Świat bardziej Velo”
VeloBank wdrożył nową strategię, zaprezentował logotyp i ruszył z promocją odmienionej marki. Hasłem kampanii jest „Świat bardziej Velo”, które ma pokazać, że bank poprzez swoje wartości, produkty i jakość obsługi tworzy bankowość bardziej dopasowaną do współczesnego klienta. 16 listopada wystartowała kampania teaserowa, a 21 listopada kampania wizerunkowa...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764