logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Arena Design po raz trzeci

   04.04.2011, przeczytano 1566 razy
ilustracjastrzałka
Wykład Karima Rashida podczas zeszłorocznej edycji Arena Design

W dniach od 25 do 28 maja 2011 w Poznaniu już po raz trzeci odbędzie się Arena Design. Wydarzenie ma być platformą spotkań świata designu i biznesu. Program obejmuje dziesiątki wystaw, prelekcji, spotkań z gośćmi specjalnymi oraz prezentacji produktów i obiektów o wyjątkowych walorach wzorniczych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/arena-design-po-raz-trzeci,12279,artykul.html

Podczas Arena Design 2011 do rywalizacji o statuetkę i prestiżowy znak Arena Design award staną już po raz trzeci producenci i projektanci produktów spełniających wg organizatorów najwyższe standardy światowego wzornictwa.

Nowością tegorocznej edycji będzie konkurs wzorniczy future generation skierowany do młodych projektantów i architektów. Konkurs obejmuje opracowanie koncepcji dowolnie wybranego produktu lub obiektu architektonicznego wokół tematu: formy przyszłości. Studenci i absolwenci uczelni wyższych oraz policealnych o profilu technicznym i artystycznym zaprezentują projekty, które nie zostały jeszcze wdrożone do produkcji lub realizacji. Do rywalizacji zachęcić mają nagrody ufundowane przez współorganizatora konkursu, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Nagroda główna to 25 tys. zł, przewidziano także dwa równorzędne wyróżnienia po 5 tys. zł oraz nagrodę specjalną – pokrycie kosztów wyjazdu oraz możliwość prezentacji swoich prac na targach Salone Internazionale del Mobile 2012 w Mediolanie.

Już wkrótce poznamy gości specjalnych tegorocznej edycji Arena Design. Wydarzeniu Arena Design już po raz drugi towarzyszyć będą Targi Designu moodFORM (www.moodform.pl).

Więcej informacji: www.arenadesign.pl
Źródło: MTP


REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Publicis Groupe: Inwestycje w reklamę wideo rosną
W najnowszej edycji Raportu o Rynku Reklamy Publicis Groupe prezentuje nowe podjeście do rynku digital i telewizji. Od pierwszego kwartału 2024 r. Publicis Groupe wprowadza wspólną definicję i monitoring inwestycji reklamowych w wideo online i telewizję. Tak postrzegany rynek reklamy wideo wzrósł w pierwszym kwartale 2024 r. o 13,3%, a jego wartość wynosiła 1 mld 552,1 mln.
 Fotograficzny reflektor projekcyjny z obiektywem 85mm Fomei
Reflektor projekcyjny do lamp LED z bagnetem Bowens. Możesz użyć masek Gobo i wyświetlać różne efekty czy kształty na ścianie, tle lub obiektach. W zestawie znajduje się reflektor, obiektyw i 12 różnych masek Gobo.
Stanowski, rocketjobs.pl i Kiribati Club wysyłają Agenta
Krzysztof Stanowski, twórca Kanału Zero, rekrutuje do kolejnej „Pracy Marzeń”. Wraz z portalem pracy rocketjobs.pl i biurem podróży Kiribati Club wyśle jedną osobę na niezwykłą wyprawę dookoła świata, by raz na zawsze rozwiązać odwieczną zagadkę - czy Ziemia jest płaska czy okrągła? Misja ta zostanie powierzona wybranemu...
M&CC z kampanią certyfikowanej żywności ekologicznej
W kwietniu 2024 r. agencja M&CC rozpoczęła kampanię „Przestaw się na eko – szukaj Euroliścia 2”, promującą certyfikowaną żywność wytwarzaną w systemie rolnictwa ekologicznego. Jej celem jest budowanie świadomości na temat tego, czym jest unijny system jakości rolnictwa ekologicznego oraz jakie płyną z niego korzyści dla konsumentów,...
W maju do Stowarzyszenia Producentów Reklamowych (SPR) dołączyły dwie nowe firmy specjalizujące się w postprodukcji: Xantus oraz Locomotive, powiększając grono zrzeszonych studiów do 29. Nowi członkowie wzmocnią sekcję postprodukcji oraz grupy robocze zajmujące się szkoleniami i zagadnieniami AI.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764