logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Arkadiusz Kawecki na czele Działu Handlowego w Sigma Bis

  PR 06.06.2024, przeczytano 388 razy
ilustracja

Arkadiusz Kawecki został nowym Dyrektorem Działu Handlowego agencji Sigma BIS, zastępując na tym stanowisku Tomasza Trojnara.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/arkadiusz-kawecki-na-czele-dzialu-handlowego-w-sigma-bis,404519,artykul.html

Do zadań Arkadiusza Kaweckiego będzie należało zarządzanie procesami handlowymi, negocjacje z dostawcami mediów i optymalizacja zawieranych umów. Bogate doświadczenie na rynku mediów wykorzysta w realizacji nowej strategii domu mediowego. Jako szef działu będzie raportował bezpośrednio do Prezesa Zarządu.

Arek ma 27 lat doświadczenia na rynku mediów, zarządzał tradingiem w dentsu, a wcześniej w GroupM. Posiada doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu strategii negocjacyjnych, zarządzał operacjami handlowymi oraz był odpowiedzialny za przychody mediowe agencji. Koordynował negocjacje z dostawcami mediów.

- Pracujemy nad zacieśnieniem współpracy pomiędzy działami client service, trading, strategii oraz new business, co pozwoli nam zaoferować lepsze rozwiązania obecnym oraz przyszłym klientom. Wierzymy, że wiedza i doświadczenie Arka Kaweckiego nam w tym pomogą – mówi Jaromir Sroga, Prezes Zarządu Sigma Bis.

Źródło: Sigma Bis

sigma-media.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Aż dziw bierze, że nie zaorali tego tworu.


Czyżby opłacało się trzymać coś, co poprzednia władza stworzyła wyłącznie dla lewego obiegu kasy?

Najnowsze w tym dziale

Anna Bielecka-Bochenko Dyrektorką Marketingu w Kraft Heinz Polska
Kraft Heinz Polska, ogłosiła niedawno awans Anny Bieleckiej-Bochenko na stanowisko Head of Marketing. W swojej nowej roli Bielecka-Bochenko będzie odpowiedzialna za kierowanie i rozwijanie strategii marketingowych dla marek Heinz oraz Pudliszki.
Anna Gruszka dołącza do adQuery
Do zespołu platformy technologicznej adQuery dołączyła Anna Gruszka, obejmując stanowisko Chief Growth Officer. W nowej roli odpowiada za wzrost biznesu, przyspieszenie rozwoju platformy w Europie oraz budowanie relacji z największymi markami z rynku lokalnego i globalnego.
Nowa szefowa Działu Prawnego Grupy Eurozet
Od 1 lipca br. stanowisko dyrektora Działu Prawnego Grupy Eurozet obejmie Kamila Pirogow-Małdzińska.
Awanse w Dziale Sprzedaży Agencyjnej Grupy Eurozet
W ramach struktur Działu Sprzedaży Agencyjnej Grupy Eurozet awansowało aż 10 osób. Stanowiska dyrektorskie objęli Anna Chudzyńska i Michał Miętusiewicz.
Kamila Glińska nową szefową serwisu Plejada
Z początkiem lipca 2024 r. Kamila Glińska obejmie stanowisko szefowej serwisu Plejada. Dotychczas pełniący tę funkcję Grzegorz Dobek podjął decyzję o odejściu z firmy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764