logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Artemis DTF 602. Nowe zestawy DTF w Atrium Centrum Ploterowe

  PR 05.10.2023, przeczytano 724 razy
ilustracja

Artemis DTF 602 to kompaktowy zestaw drukujący, składający się z plotera, shakera oraz wygrzewarki do kleju. Ploter posiada wbudowany system cyrkulacji białego atramentu, który zapobiega jego zasychaniu. Ploter drukuje z szybkością do 30 m2/h na materiałach o szerokości do 73 cm. Wyposażony jest w najnowszej generacji głowice Epson i3200, a jego rozdzielczość druku wynosi od 360 dpi do 2400 dpi (min. wielkość kropli: 3,8 pl, max. wielkość kropli: 12 pl).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/artemis-dtf-602.-nowe-zestawy-dtf-w-atrium-centrum-ploterowe,401620,artykul.html

Zestawy Artemis DTF cenione są za: szybkość pracy, przy zachowaniu wysokiej jakości wydruków, możliwość użycia białego atramentu oraz kolorów fluorescencyjnych, utrwalania infrared zabezpieczającego trwałość kolorów. Szczególnie ważna jest bardzo wysoka odporność wydruków na pranie, znacznie wyższa od poprzedniej technologii druku DTG.

Dzięki swoim zaletom technologia DTF doskonale sprawdzi się u każdego producenta seryjnych nadruków na tekstyliach, np. koszulkach t-shirt, ubraniach roboczych, sportowych, jak również u tych producentów, którzy celują w drobniejsze, jednostkowe i spersonalizowane zamówienia.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ TEN PLOTER?

 • Żywe i trwałe kolory.
 • Cyrkulacja koloru białego zapobiegająca jego zasychaniu
 • 2 głowice zapewniające szybki druk, dostępny również w wersji 4-głowicowej
 • Profesjonalny shaker.
 • Kompaktowa konstrukcja oraz niska emisja do środowiska naturalnego.
 • Wysoka trwałość i elastyczność nadruków.
 • Łatwość obsługi: nie musisz posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej o druku.
 • Niewielkie koszty eksploatacji: niskie zużycie atramentu, oszczędność mediów, odzysk proszku.
 • Druk białym atramentem, w opcji także kolory fluorescencyjne.
 • Wysoka prędkość druku przy zachowaniu najwyższej jakości.
 • Dedykowane oprogramowanie RIP.
 • Szybki zwrot z inwestycji.
 • Wsparcie serwisowe i doradztwo na terenie całej Polski.
 • Materiały eksploatacyjne dostępne na platformie www.ikonos.pl.

DTF - REWOLUCYJNA TECHNOLOGIA NADRUKU NA TKANINACH

DTF (Direct to Film) to rewolucyjna technologia nadruku na koszulki, która pokonuje wiele ograniczeń obecnych technik zdobienia. Pojawiła się na rynku jako odpowiedź na wzrastające koszty produkcji reklamy na tekstyliach, czasochłonność i długość procesu tzw. „przygotowalni”.

 • Dzięki technologii DTF efektowne nadruki full color bez wycinania i czasochłonnej oraz kosztownej obróbki, dostępne są praktycznie „od ręki”.
 • Transfer DTF polega na przeniesieniu cyfrowego obrazu na materiał w technologii pigmentowej. Drukując na specjalnej folii oraz stosując sypki klej, przy użyciu prasy termicznej, wydrukowany obraz przenoszony jest na tkaninę.
 • Druk DTF świetnie sprawdza się w znakowaniu materiałów w trudno dostępnych miejscach, a także w aplikacji na produktach, na których niemożliwe jest drukowanie na płasko, jak np.: rękawki koszulek, czapki z daszkiem, torby itp.
 • Dzięki tej technologii nadruki są wyjątkowo elastyczne i trwałe. Nawet po wielu praniach kolory pozostają żywe i nasycone.
 • Dzięki wysokiej rozdzielczości plotera otrzymujemy fotograficzną jakość wydruku. Tkaniny nie wymagają żadnego pretreatment'u przed nałożeniem druku.

Wszystkie powyższe cechy sprawiają, że druk DTF jest wyjątkowo łatwy, ekonomiczny i szybki.

Źródło: Atrium Centrum Ploterowe

www.atrium.com.pl


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: M_Blaszczuk

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Monitory wieloformatowe Newline Direct View LED all-in-one
Do oferty Newline Interactive wchodzą wielkoformatowe monitory Direct View LED all-in-one w rozmiarach – 120”, 150” i 180 cali. Seria Newline DV to połączenie najnowocześniejszej technologii z eleganckim designem.
New Balance powraca z kampanią Run Your Way
Niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, intensywności treningów, motywacji czy wyznaczonych celów, dla marki New Balance jeśli biegasz, jesteś biegaczem. Kampania ‘Run Your Way’ skierowana jest do każdego, kto mierzy się z tym sportem, bez względu na poziomu zaawansowania. Kolejna odsłona tej aktywacji wzmacnia przesłanie marki zachęcając...
McCann Poland globalnym partnerem XTB w obszarze kreacji
McCANN Poland został globalnym partnerem kreatywnym XTB. Agencja będzie odpowiadała za stworzenie międzynarodowej kampanii obejmującej opracowanie kreacji dla nowej platformy komunikacyjnej oraz za produkcję materiałów foto i wideo na wszystkich 13 rynkach, na których jest obecny XTB. Agencja została wybrana w drodze przetargu.
Badania Havas z serii Meaningful Brands już w nowym serwisie
Havas prowadzi badanie Meaningful Brands już od 15 lat – w tę okrągłą rocznicę agencja prezentuje nowy branding swojego flagowego badania oraz serwis www.meaningful-brands.com, na którym można znaleźć raporty Meaningful Brands z ostatnich 3 lat.
Piotr Grabarczyk w nowej roli w MBridge
Wraz z rozwojem struktur klienckich i agencyjnych w MBridge, Piotr Grabarczyk, który do tej pory realizował swoje zadania jako Digital Strategist, obejmuje stanowisko Team Leadera i tym samym rozwija dział, który łączy kompetencje działów sprzedaży i strategii.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764