logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Artur Andrus i Michał Rusinek z wakacyjnymi audycjami w RMF Classic

  PR 21.06.2024, przeczytano 410 razy

W lipcowej ramówce RMF Classic jednym z wiodących tematów będzie sport, a dokładniej Euro 2024 oraz Igrzyska Olimpijskie. W wakacyjnych programach nie zabraknie też niezwykłej powieści w odcinkach Artura Andrusa i felietonów Michał Rusinka.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/artur-andrus-i-michal-rusinek-z-wakacyjnymi-audycjami-w-rmf-classic,404744,artykul.html

Już od 1 lipca słuchacze będą mogli wziąć udział w konkursie „Wioska olimpijska” (dni powszednie 11-15.30), w którym oprócz zadań konkursowych i atrakcyjnych nagród, m.in. okolicznościowych medali RMF Classic, znajdzie się także wiele ciekawostek związanych z Igrzyskami, m.in. o najwybitniejszych polskich sportsmenkach, hymnach narodowych, sporcie w filmie czy olimpijskich maskotkach. Nie zabraknie też wieści z Niemiec, gdzie kończyć się będą Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej.

W letniej ramówce znajdą się także znane i lubiane przez słuchaczy pasma, takie jak „Wakacyjne śniadanie mistrzów”, „Mapa lata”, czy weekendowe „Wakacyjny Atlas Polski”, „Czas relaksu”, „Zielona Niedziela” i „Głosy bez granic”.

Wśród nowości będą wakacyjna powieść w odcinkach „Paragony miłości” Artura Andrusa, którą autor przeczyta wraz z dziennikarzami RMF Classic oraz felietony „Od Ameryki do Wytrzyszczki” literaturoznawcy Michała Rusinka, który opowie o nietypowych nazwach polskich miast i miejscowości.

W każdy poniedziałek o książkach, w których istotną rolę odgrywają zwierzęta, opowiedzą Szymon Kloska i Tomasz Pindel w letniej odsłonie „Piątki z literatury” pod hasłem „Dwójka z zoologii”, w środy Katarzyna Hnat zaprezentuje „Podróże dookoła książki”, zaś w soboty książki „Do czytania na hamaku” polecać będzie Łukasz Wojtusik. W sobotnie wieczory pojawi się natomiast wakacyjny program „Muzyczna Riwiera RMF Classic”, w którym prezentowana będzie dobrana specjalnie na tę porę relaksacyjna muzyka filmowa.

Słuchacze będą mieli też okazję poznać najważniejsze letnie wydarzenia i festiwale muzyczne, filmowe i teatralne, do wygrania będą też bilety i zaproszenia.

Każdego wieczoru, przez całe wakacje, będzie także można usłyszeć „Prognozę astronomiczną”, czyli zapowiedzi tego co można zaobserwować na nocnym niebie. To cykl tradycyjnie już przygotowywany we współpracy z Młodzieżowym Obserwatorium Astronomicznym w Niepołomicach.

Źródło: Grupa RMF

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Interia i Polsat partnerami PKOl i Olimpijskiej Reprezentacji Polski
Wspólne wartości i jedna pasja. Interia i Polsat dołączają do Rodziny Olimpijskiej jako partnerzy medialni Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Olimpijskiej Reprezentacji Polski. Media z Grupy Polsat Plus wspierają polskie nadzieje medalowe razem z milionami telewidzów oraz internautów odliczających dni do tegorocznych Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024. Umowa zawarta...
Kampania reklamowa Polsat Box Go 140 kanałów
Ruszyła nowa kampania reklamowa promująca bogatą ofertę 140 kanałów telewizyjnych, dostępną w serwisie streamingowym Polsat Box Go. Cały wachlarz popularnych stacji: sportowych, informacyjnych, filmowych, serialowych, rozrywkowych, edukacyjnych, dla dzieci czy ogólnotematycznych można oglądać na wielu różnych urządzeniach. To idealna propozycja dla tych, którzy potrzebują...
TVN Warner Bros. Discovery liderem branży w pierwszej poł. 2024 r.
W pierwszej połowie 2024 roku TVN Warner Bros. Discovery zdominował konkurencję w pełni wykorzystując całe swoje portfolio, obejmujące telewizję, streaming oraz ekosystem stron internetowych. W okresie styczeń-czerwiec grupa utrzymała przewagę rynkową, osiągając średni udział w grupie komercyjnej na poziomie 23,7%. Stacja TVN zajęła pierwsze miejsce w rankingu wszystkich...
Komunikat TVP w sprawie wszczęcia śledztwa przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie
Telewizja Polska Spółka Akcyjna w likwidacji informuje, że na skutek złożonego w dniu 8 lipca 2024 roku przez TVP S.A. w likwidacji zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła śledztwo w sprawie dotyczącej wyrządzenia TVP S.A. w likwidacji szkody majątkowej w wielkich rozmiarach w latach 2018 – 2024 przez osoby zajmujące się...
Większa widownia przychody – TVP podsumowuje Euro 2024
Podczas zakończonych właśnie mistrzostw Europy w piłce nożnej, Telewizja Polska zgromadziła przed telewizorami 2,6 miliona widzów oraz 800 tys. e-widzów więcej niż podczas poprzedniego turnieju – Euro 2020. W mediach społecznościowych TVP pokonało wszystkie inne serwisy sportowe. Wyniki widowni przełożyły się na wzrost przychodów komercyjnych o 12%.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764