logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Artur Wiśniewski Dyrektorem ds. rozwoju technologii w PMPG Polskie Media S.A.

  PR 07.06.2021, przeczytano 327 razy
ilustracja

Od 1 czerwca do zespołu PMPG Polskie Media dołączył Artur Wiśniewski.  Na stanowisku Dyrektora ds. technologii będzie odpowiedzialny za zarządzanie bezpieczeństwem informatycznym w grupie oraz zarządzanie procesami badania, rozwoju, wdrażania i eksploatacji technologii.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/artur-wisniewski-dyrektorem-ds.-rozwoju-technologii-w-pmpg-polskie-media-s.a.,391783,artykul.html

Artur Wiśniewski jest menedżerem IT z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym w wielu renomowanych firmach, w których kierował działami IT, rozwoju technologii lub całą spółką. Pracował między innymi w Wirtualnej Polsce, Gemius, Polskapress gdzie szefował spółce Gratka, Nevonet, a ostatnio w Polskiej Grupie Farmaceutycznej i Avenir Medical Poland.

- Praca w PMPG to wyzwanie, które pozwoli mi wykorzystać moje wieloletnie i wszechstronne doświadczenie związane z zarządzaniem rozwojem technologii. Firma doskonale sobie radzi w Internecie, ale jak każdy wydawca o tradycyjnych korzeniach musi dokonać ogromnego wysiłku by przejść przez okres niezbędnej transformacji.  Mam nadzieję, że będę w tym pomocny. Cieszę się, że dołączam do zespołu PMPG w momencie jej tak dynamicznego rozwoju. – mówi Artur Wiśniewski.

- Przed rokiem podjęliśmy wyzwanie przekształcenia firmy w spółkę cyfrową.  Konsekwentnie przeprowadzamy zmiany w oparciu o nowy model wydawniczy i dywersyfikację przychodów.  Inwestujemy w nowe technologie, nawiązaliśmy współpracę z liderami w branży i otwieramy się na świat.  Potrzebujemy lidera, który zdynamizuje rozwój grupy w świecie cyfrowym.  Liczę na Artura i życzę mu samych sukcesów. – powiedziała Katarzyn Gintrowska, prezes zarządu PMPG Polskie Media S.A.

Źródło: PMPG POLSKIE MEDIA S.A.

www.pmpg.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Startuje 5. sezon Arte Opera w Arte.tv
W czwartek 6 października premierą „Lakmé” Léo Delibesa w reżyserii Laurenta Pelly'ego, transmitowaną na żywo z Opéra Comique w Paryżu, rozpocznie się piąty sezon ARTE Opera, w ramach którego zostaną pokazane najnowsze i najwybitniejsze produkcje operowe i baletowe z najlepszych teatrów z 13 europejskich krajów. W tym roku...
Nowy sezon prac Grup Roboczych IAB Polska uważamy za otwarty! W ubiegłym tygodniu część grup wybrała swoich przedstawicieli i przedstawicielki. Oto oni:
Wirtualna Polska kontynuuje współpracę z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Podczas trwających mistrzostw świata w siatkówce kobiet, WP SportoweFakty na bieżąco przygotowują dla kibiców relacje i najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia. Specjalny vlog prezentuje jakie nastroje panują w szatni polskiej drużyny.
Antyweb.pl, jeden z najważniejszych serwisów w Polsce piszących o tym co dzieje się w polskim i światowym internecie, dołącza do Grupy Polsat Plus. Będzie stanowił istotne wzmocnienie Grupy w obszarze nowych technologii.
WP Pilot wciąż rozwija ofertę. We wrześniu pojawiły się w niej cztery nowe kanały, które zapewnią widzom jeszcze więcej rozrywki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764