logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Artur Wiśniewski Dyrektorem ds. rozwoju technologii w PMPG Polskie Media S.A.

  PR 07.06.2021, przeczytano 161 razy
ilustracja

Od 1 czerwca do zespołu PMPG Polskie Media dołączył Artur Wiśniewski.  Na stanowisku Dyrektora ds. technologii będzie odpowiedzialny za zarządzanie bezpieczeństwem informatycznym w grupie oraz zarządzanie procesami badania, rozwoju, wdrażania i eksploatacji technologii.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/artur-wisniewski-dyrektorem-ds.-rozwoju-technologii-w-pmpg-polskie-media-s.a.,391783,artykul.html

Artur Wiśniewski jest menedżerem IT z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym w wielu renomowanych firmach, w których kierował działami IT, rozwoju technologii lub całą spółką. Pracował między innymi w Wirtualnej Polsce, Gemius, Polskapress gdzie szefował spółce Gratka, Nevonet, a ostatnio w Polskiej Grupie Farmaceutycznej i Avenir Medical Poland.

- Praca w PMPG to wyzwanie, które pozwoli mi wykorzystać moje wieloletnie i wszechstronne doświadczenie związane z zarządzaniem rozwojem technologii. Firma doskonale sobie radzi w Internecie, ale jak każdy wydawca o tradycyjnych korzeniach musi dokonać ogromnego wysiłku by przejść przez okres niezbędnej transformacji.  Mam nadzieję, że będę w tym pomocny. Cieszę się, że dołączam do zespołu PMPG w momencie jej tak dynamicznego rozwoju. – mówi Artur Wiśniewski.

- Przed rokiem podjęliśmy wyzwanie przekształcenia firmy w spółkę cyfrową.  Konsekwentnie przeprowadzamy zmiany w oparciu o nowy model wydawniczy i dywersyfikację przychodów.  Inwestujemy w nowe technologie, nawiązaliśmy współpracę z liderami w branży i otwieramy się na świat.  Potrzebujemy lidera, który zdynamizuje rozwój grupy w świecie cyfrowym.  Liczę na Artura i życzę mu samych sukcesów. – powiedziała Katarzyn Gintrowska, prezes zarządu PMPG Polskie Media S.A.

Źródło: PMPG POLSKIE MEDIA S.A.

www.pmpg.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Z okazji 30. rocznicy podpisania Traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy między Rzeczpospolitą Polską a Republiką Federalną Niemiec Wirtualna Polska i Deutsche Welle ruszają ze wspólnym cyklem wywiadów pt. „DIALOG: Rozmowy polsko-niemieckie”. Do rozmów zaproszeni zostali m.in. sygnatariusz traktatu, b. premier Jan Krzysztof...
Podczas jubileuszowej, 40. edycji koszalińskiego festiwalu Młodzi i Film CANAL+ Polska ogłosiło rozpoczęcie nowej współpracy – z Atelier Scenariuszowym. CANAL+, stając się partnerem tytularnym Atelier, włącza się w projekt skierowany do młodych i początkujących twórców, umożliwiając im kompleksową pracę nad scenariuszami pełnometrażowych...
Aleksandra Karasińska, dotychczasowa redaktorka prowadząca Forbes Women, 17 czerwca obejmuje stanowisko redaktorki naczelnej magazynu.  
14 czerwca 2021 roku do Zarządu spółki Polska Press Sp. z o.o. dołączyli Maciej Kossowski i Miłosz Szulc, którzy obejmą stanowiska członków Zarządu.
Gazeta.pl powołuje koordynatorkę treści dotyczących różnorodności i inkluzywności
1 lipca 2021 r. w strukturach Gazeta.pl wyodrębniona zostanie nowa funkcja koordynatorki treści dotyczących różnorodności i inkluzywności. Nowo utworzone stanowisko obejmie Wiktoria Beczek, wieloletnia dziennikarka portalu, a także współzałożycielka i działaczka Stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza. Dzięki wprowadzonym zmianom Gazeta.pl jako pierwszy horyzontalny...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764