logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

O rynku i nowościach na Poligrafii 2011

  PR 22.03.2011, przeczytano 3910 razy
ilustracjastrzałka

W ramach kolejnej odsłony targów Poligrafia odbędzie się konferencja poświęcona nowym technologiom i rozwiązaniom, które zaprezentują firmy Heidelberg Polska i Grafikus. Podczas spotkania przedstawiony zostanie pierwszy kompleksowy raport dotyczący rynku branży poligraficznej. Wydarzenie to odbędzie się w środę, 13 kwietnia, na terenie MTP.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/o-rynku-i-nowosciach-na-poligrafii-2011,12191,artykul.html

Organizatorem konferencji „Poligrafia - o rynku i nowościach” są firmy Heidelberg Polska, Grafikus, KPMG, PBKG oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Adresowana jest ona do szerokiego grona osób odpowiedzialnych za procesy produkcyjne i rozwiązania technologiczne w zakładach poligraficznych, ale także właścicieli i osób zarządzających drukarniami.

W pierwszej części spotkania zaplanowane są dwa bloki tematyczne przygotowane przez Heidelberg Polska i Grafikus poświęcone wybranym innowacyjnym rozwiązaniom mającym znaczenie w procesie drukowania, uszlachetniania, operacjach introligatorskich oraz współpracy z klientami.

W drugiej części konferencji przewidziana jest prezentacja pierwszego raportu nt. polskiego rynku poligraficznego przygotowanego przez KPMG przy współpracy Polskiego Bractwa Kawalerów Gutenberga.

Wszyscy uczestnicy konferencji otrzymają na jej zakończenie egzemplarz raportu KPMG „Rynek poligraficzny w Polsce”, a także zaproszenie na wieczorną galę wystawców targów Poligrafia 2011 połączoną z bankietem oraz koncertem zorganizowanym z okazji 25-lecia firmy Grafikus.

Spotkanie odbędzie się 13 kwietnia w sali konferencyjnej World Trade Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Udział w konferencji jest bezpłatny dla zwiedzających targi Poligrafia. Rejestracja możliwa poprzez stronę www.mtp24.pl.

Źródło: MTP

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Drukarnia etykietowa Adhesivas Ibi z nową maszyną fleksograficzną Mark Andy Evolution E5
Drukarnia etykietowa Adhesivas Ibi z Alicante zdecydowała się w ostatnim czasie na zakup nowej 13-calowej maszyny fleksograficznej Evolution E5, wyposażonej w osiem zespołów drukujących oraz liczne opcje dodatkowe, m.in. wykrojnik QCDC i suszenie UV. To drugie już rozwiązanie Mark Andy wdrożone przez tę hiszpańską firmę – obok pracującej tu z powodzeniem maszyny...
Nowe trendy - kalendarze trójdzielne 2022
Kalendarze trójdzielne - na miarę możliwości czy na miarę wyobraźni? Niewątpliwym trendem na kolejny rok są kalendarze niestandardowe! Przy aktualnych możliwościach produkcyjnych, prostokąty i klasyczne formaty wydają się być bardzo zwyczajne. Nadszedł czas na wyznaczenie nowego kierunku i kreowanie nowych standardów kalendarzy trójdzielnych.
Pięć nagród Worldstar dla rozwiązań opakowaniowych firmy Stora Enso
Stora Enso otrzymała pięć nagród (w czterech różnych kategoriach) w najnowszej edycji konkursu WorldStar, organizowanego dorocznie przez Światową Organizację Opakowań. Jak podkreśla firma, wszystkie wyróżnione projekty opakowań są proekologiczne i zostały wykonane z odnawialnych materiałów bazujących na włóknach drzewnych.
DS Smith przyspiesza działania na rzecz ograniczania emisji dwutlenku węgla, aby osiągnąć cel 1,5°C
Po ogłoszonej w 2021 r. strategii osiągnięcia neutralności klimatycznej do 2050 r., DS Smith zobowiązał się dziś do kolejnych kroków w kierunku redukcji emisji CO2. Wiodący dostawca przyjaznych środowisku opakowań z tektury falistej dostosuje swoje działania do globalnego celu porozumienia paryskiego, jakim jest ograniczenie wzrostu temperatury o 1,5°C. Plan działań na...
HP Latex wypływa na głębokie wody
W drugi weekend stycznia w Deepspot w Mszczonowie, nurkowie jak i osoby nie uprawiające tego sportu, miały okazję zobaczyć podwodne kreacje wydrukowane na HP Latex. Prace zostały stworzone przez najbardziej uznanych polskich fotografów podwodnych, takich jak Piotr Stós, Irena Stangierska czy Wojciech Pudlarz. Jednak najciekawsze jest otoczenie w jakim zawisły zdjęcia...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764