logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Jak zarobić na druku fototapet? Kolejna Akademia Atrium pod patronatem Signs.pl  PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU

ilustracja

Fototapety w aranżacji wnętrz to temat drugiego spotkania z cyklu Akademia Atrium, które odbędzie się 18 stycznia 2013 w opolskiej siedzibie firmy Atrium. Prelegentem Akademii Atrium #2 będzie Justyna Smolec, która na co dzień prowadzi autorską pracownię projektowania wnętrz i architektury.

  PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
,

Ciekawe czy powiedzą o tym że do druku tapet najlepsze są plotery Latexowe ?

avatar użytkownika
,


IntegartNorth, 10.01.2013
plotery lateksowe nadają się do "pchania karuzeli".... tak jak zenith do fototapet :)

avatar użytkownika
,

Wszystko pięknie, ale jak pojechałem do atrium po fototapetę z ich wzornika, którą wybrał sobie klient to usłyszałem to co zawsze. "Nie ma i nie wiadomo kiedy przyjdzie, ale mamy piękną w złotym kolorze w dobrej cenie". I tak jest zawsze. Jadę po baner powlekany, to proponują mi laminowany, bo powlekany się skończył dwa tygodnie wcześniej. Dobrze, że w budynku obok jest konkurencyjna firma, gdzie przeważnie mają wszystko co potrzeba ;)

Najnowsze w tym dziale

Digital News Report 2021 przygotowany i opublikowany przez Reuters Institute for the Study of Journalism prezentuje najpopularniejsze źródła informacji dla Polaków. W kategorii internet pierwsze miejsce po raz kolejny zajmuje Onet, który spośród polskich portali internetowych o największym zasięgu w Polsce, cieszy się również największym zaufaniem internautów. Pierwsze miejsce w...
Newline Flex – możliwości dotykowego monitora na biurko
Widzisz Newline Flex – myślisz wygoda! Ten monitor jest odpowiedzą na wszystkie cyfrowe potrzeby. Jego możliwości sprawią, że zrozumiesz czym naprawdę jest komfort pracy.
Agencja contentowa Elivo przeszła rebranding
Mocno już zużyty slogan mówi, że “kontent jest królem”. Niestety od jego powstania, nie wymyślono nic bardziej prawdziwego w tej kwestii, być może dlatego że dobrze skonstruowane, przemyślane treści, to nadal klucz do sprzedaży i budowania marki w sieci. Wpisy blogowe, opisy produktów, content marketing – jeśli konwersja w e-sklepie nie jest...
Wzmocnienia w dziale e-commerce Grupy Komunikacja Plus
Sylwia Burdziałowska i Marcel Zawadzki dołączyli do Proomni, spółki digital marketingowej będącej częścią Grupy Komunikacja Plus. W agencji odpowiadają za działania e-commerce w zespole Tomasza Kwiatkowskiego, Head of E-commerce.
Co może powiedzieć Ci koń? – Aflofarm rusza z nową kampanią
Czy koń może reklamować lek na erekcję? Aflofarm swoją nową kampanią udowadnia, że może! 20 czerwca swoją premierę miał pierwszy z cyklu spot reklamowy leku na erekcję Inventum Max. Kampania z przymrużeniem oka traktuje o zagadnieniu zaburzeń erekcji, które jest powszechnym problemem wśród mężczyzn.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764