logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Re-logo. Konkurs na znak graficzny Muzeum Historycznego Miasta Gdańska  PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU

ilustracja
fot. E. Grela

Muzeum Historyczne Miasta Gdańska wraz ze Stowarzyszeniem Twórców Grafiki Użytkowej zapraszają do udziału w dwuetapowym konkursie na nowy znak graficzny. Do wygrania jest 12 tys. zł brutto.

  PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
,

Gdybym był złośliwy, napisałbym, że obecność STGU, to raczej kiepska rekomendacja.

Po wpadce z logo dla CSK Lublin, organizacja jest raczej wątpliwym partnerem w tego typu inicjatywach.

avatar użytkownika
,

Ale na szczęście nie jesteś złośliwy i rozumiesz relację między wypadkiem a regułą. Rozumiesz - prawda?  

,

Rozumiem. Oczywiście, że rozumiem.

Tyle, że wpadek było więcej.
  

avatar użytkownika
,

No to ad rem: powiedz konkretnie co masz do powiedzenia zamiast coś insynuować. Jeśli zechcesz to uzasadnić, może ktoś podzieli Twój punkt widzenia.  

,

Użyj wyszukiwarki Luke!
  

avatar użytkownika
,

Wątpliwe aby czytelnicy Twoich komentarzy kupili Twoją opinię w pakiecie z taką propozycją.  

avatar użytkownika
,

mam te same odczucia co herbatter.  

avatar użytkownika
,

Właśnie o to chodzi by stosować poprawną nomenklaturę - odczucia nazywać odczuciami, a wiedzę - wiedzą, wskazując jej podstawy i źródła. Wówczas taki komentarz może zostać właściwie oceniony przez czytających i nabiera wartości merytorycznej.  

avatar użytkownika
,

nie chce mi się tego roztrząsać na forum ale jak ktoś dociekliwy to może popatrzeć w jaki sposób prowadzony był konkurs np. na nowe logo policji  

avatar użytkownika
,

Jeśli ktoś wie jak było to potrafi sobie najpewniej odpowiedzieć na pytanie czy zastrzeżenia wobec tego konkursu powinny przesądzać o skreśleniu STGU z listy wiarygodnych organizatorów czy nie. Ci co nie wiedzą powinni się dowiedzieć, a nie bazować na jakichś niejasnych sugestiach czy insynuacjach. Dla własnego dobra.  

avatar użytkownika
,

redakcja staje się rzecznikiem i próbuje nadawać ton i kierunek dyskusji. Może redakcja zajmie się tym czym powinna? a nie wtrącaniem w niemal każdą dyskusję swoich trzech groszy?
  

,

No właśnie.
Kto obserwuje to wie, a kto nie obserwuje, publikuje androny i staje w obronie, nieco skompromitowanej organizacji, ktora dowiodła parokrotnie, że z konkursami sobie po prostu nie radzi.
  

avatar użytkownika
,

Redakcja uznaje za swój obowiązek przestrzec użytkowników czytających komentarze aby zwracali uwagę na to czy mają do czynienia z subiektywnymi odczuciami, uprzedzeniami lub niechęcią - czy też opinie poparte są odpowiednią argumentacją. Zarzut stronniczości jest od czapy - redakcje nie wypowiedziała się ani razu w sprawie STGU, zajmując się wyłącznie wiarygodnością wystawianych tej organizacji ocen, co czynimy w trosce o jakość dyskusji i pojawiających się na naszych stronach treści. Przyjmujemy do wiadomości, że nie wszyscy podzielają tę troskę.  

avatar użytkownika
,

redakcja świetnie czyta "między wierszami" ale tylko niektórymi
  

avatar użytkownika
,

redakcja jak jest taka dociekliwa to niech choćby rzuci okiem na profil STGU na FB i poczyta komentarze przy konkursach.  

avatar użytkownika
,

To już jest zadanie tych, którzy chcą oceniać STGU. My się tym nie zajmujemy - wbrew temu co usiłujesz insynuować.  

,

Redakcja usiłuje deprecjonować komentujących przez doszukiwanie się w ich komentarzach rzekomo ukrytych znaczeń i treści schowanych między wierszami, czy też sugerowanie złych intencji. O próbach wkładania w usta niewypowiedzianych zdań nie wspominając.

No i najlepsza część - redakcja zawsze chce mieć ostatnie zdanie. Żeby komentatorowi na odchodne dać kopa. Bo śmiał skomentować inaczej niż redakcja myśli.
  

avatar użytkownika
,

Czy to redakcja zakwalifikowała Twój pierwszy wpis jako zwykłą złośliwość?  

Najnowsze w tym dziale

Laureaci trzeciego etapu konkursu Tubądzin Design Awards w kategorii Cultureform
CultureFORM to kategoria specjalna konkursu Tubądzin Design Awards, która daje projektantom możliwość odniesienia się w swoich pracach do dziedzictwa kulturowego i historycznego. Międzynarodowe jury rozstrzygnęło jej trzeci etap. Wyłonieni twórcy reprezentują bardzo wysoki poziom, a ich prace przecierają szlaki w świecie designu.
Po raz 13 Łódź Design Festival wskaże najlepszy polski design
must have to najbardziej rozpoznawalny, niezależny znak jakości, który corocznie przyznawany jest najlepszym polskim produktom. Plebiscyt organizowany przez Łódź Design Festival od 2011 roku przyciąga rodzimych projektantów i producentów, którzy chcą zawalczyć o to niezwykle prestiżowe miano.
Paradyż Designers: podejmij wyzwanie z kolekcją Neve Creative by Maja Ganszyniec
W konkursie Paradyż Designers liczy się kreatywność. Do 17 lutego architekci, projektanci oraz studenci mogą zaprezentować swój pomysł na ponadczasowe wnętrze i wygrać atrakcyjne nagrody. Wystarczy zaskoczyć jury twórczym zastosowaniem kolekcji płytek Neve Creative, opartej na prostocie, szlachetności formy i nowej definicji dekoracji.
Ostatnie dni zgłoszeń do 3. edycji konkursu Antalis Interior Design Award
Remonty i przebudowy stanowią wyzwanie nie tylko dla osób na co dzień niezwiązanych z branżą wykończeniową, ale również dla profesjonalnych architektów. Każda inwestycja niesie za sobą  wyzwania finansowe, klimatyczne i technologiczne, a każdy inwestor oczekuje indywidualnego podejścia do jego potrzeb i oczekiwań. Stale poszukujemy więc innowacyjnych...
Finaliści konkursów studenckiego i młodzieżowego Sony World Photography Awards 2023
World Photography Organisation opublikowała listę finalistów konkursu studenckiego i młodzieżowego w edycji Sony World Photography Awards 2023. Nazwiska Fotografa Roku w konkursie studenckim oraz Fotografa Roku w konkursie młodzieżowym zostaną ogłoszone 13 kwietnia, a ich prace będą prezentowane w ramach wystawy Sony World Photography Awards 2023 w londyńskim Somerset House w...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764