logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rozstrzygnięcie konkursu „Bramy Kraju”  PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU

ilustracja
Nagroda w kategorii Witacz istniejący AMS

W dniu 24 kwietnia 2006 r. w Pałacu Prymasowskim w Warszawie odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu „Bramy Kraju”, zorganizowanego przez firmy AMS i Eskadra.

  PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Trzy nagrody dla kampanii Resideo „Make the home a safer place”
Resideo, firma działająca w obszarze inteligentnego i bezpiecznego domu, kończy rok z sukcesem, zdobywając trzy prestiżowe nagrody w międzynarodowych konkursach: dwie platyny w MarCom Awards oraz brąz w Stevie Awards za inicjatywę edukacyjną „Make the home a safer place” dotyczącą tlenku węgla. Dodatkowo, Natalia Długosz, manager ds. marketingu i komunikacji w regionie...
Hochland na podium konkursu Lider Forum Kampanie 2023
„Gdy przyjemność chodzi Ci po głowie”, kampania z udziałem jednej z najpopularniejszych polskich piosenkarek i celebrytek – Cleo, przygotowana przez Hochland Polska dla serków wiejskich Almette, znalazła się na podium konkursu Lider Forum Kampanie 2023.
12. edycja konkursu Dyrektor Marketingu Roku 2023 - pełne wyniki
Po raz 12. Kapituła Konkursu doceniła wybitnych liderów marketingu i komunikacji w Polsce, z pośród 183 nominowanych osób, nagrody przyznano w 41 kategoriach.
McCann Poland na 3. miejscu w Lions Creativity Report Rankings
W tegorocznym rankingu Cannes Lions International Festival of Creativity McCANN Poland znalazł się na 3. miejscu zestawienia najlepszych agencji kreatywnych w Europie, będąc w nim jedyną agencją z regionu CEE.
Nagroda Specjalna „Game Changer” dla kampanii profrekwencyjnych
Podczas Gali Innovation została przyznana Nagroda Specjalna „Game Changer” w kategorii Wydarzenie Roku dla kampanii zachęcających do udziału w wyborach parlamentarnych w 2023 roku. Wśród nich znalazła się kampania „To Twój Wybór”, zainicjowana przez Fundację Batorego i Inicjatywę Głos Kobiet, współrealizowana przez VMLY&R. 
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764