logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Komunikat Telewizji Polskiej  PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU

ilustracja

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi kwestii wynagrodzenia Pani Joanny Kurskiej, mając na celu ucięcie dalszych spekulacji w temacie o dużej doniosłości społecznej, jaką są warunki wynagradzania w Spółkach Skarbu Państwa, a także chcąc ochronić Panią Joannę Kurską przed negatywnymi komentarzami formułowanymi na podstawie nieprecyzyjnych informacji, decydujemy się na podanie do informacji publicznej konkretnych danych.

  PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU
REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mery Spolsky, Artur Barciś i Damian Kwiek dołączają do Radia Nowy Świat
Artura Barcisia usłyszeć będzie można po raz pierwszy 13 czerwca w audycji o g. 14.00. Damian Kwiek pojawi się 14 czerwca z rozmową w programie „Cały nasz świat” (11:00-12:00), a w sobotę 15 czerwca o g. 13.00 na antenie stacji zadebiutuje Mery Spolsky.
Startuje platforma streamingowa Max
W serwisie Max dostępne będą treści od różnych dostawców usług medialnych, w tym katalog zupełnie nowych i jakościowych produkcji Max Original, bogata sekcja kultowych tytułów HBO Max, a także obszerna biblioteka TVN, Discovery oraz Eurosportu. Max oferuje udoskonaloną aplikację oraz nowe funkcje, zupełnie nowe produkcje i najlepszą rozrywkę w każdej kategorii...
Marcin Grzebielucha w Radiu ZET
Marcin Grzebielucha dołączył do zespołu Działu Informacji Radia ZET. Objął stanowisko redaktora wydania Wiadomości Radia ZET.
Piotr Jaśkowiak w sobotnie poranki w TOK FM
Piotr Jaśkowiak będzie nowym prowadzącym sobotnich "Poranków Radia TOK FM". Na antenie będzie można go usłyszeć między 7:00 a 9:00.
Piotr Szymaniak wzmocnił dział prawa „Rzeczpospolitej”
Do działu prawa „Rzeczpospolitej” z początkiem czerwca dołączył Piotr Szymaniak. Będzie zajmował się szeroko pojętym prawem gospodarczym.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764