logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mistrzostwa Polski w Go w Warszawskiej Szkole Reklamy

  PR 16.12.2008, przeczytano 1752 razy
ilustracjastrzałka

Po sukcesach polskiego Go na I Olimpiadzie Sportów Umysłowych w Pekinie przyszedł czas na wyłonienie nowego mistrza Polski tej dyscypliny. Będzie on reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Świata w Tokio w 2009 r.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mistrzostwa-polski-w-go-w-warszawskiej-szkole-reklamy,8240,artykul.html

W krajowych eliminacjach wyłoniono finalistów polskiego turnieju Go. Do finału przeszło ośmiu zawodników. Spotkają się oni na rozgrywkach mistrzowskich, zorganizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Go. Gospodarzem rozgrywek jest Warszawska Szkoła Reklamy – wydawca Magazynu Szachista - która od lat wspiera rozwój sportów umysłowych w Polsce. Sędziować będzie Michał Rams.

Turniej mistrzowski rozgrywany jest systemem ligowym, czyli "każdy z każdym". Jednego dnia rozgrywek odbędą się maksymalnie 2 gry jednego zawodnika. W finale udział biorą: Kamil Chwedyna (obecny Mistrz Polski), Leszek Sołdan, Paweł Celejewski, Michał Bażyński, Mateusz Surma, Koichiro Habu, Krzysztof Bożek i Paweł Morawiecki.

Go uznawane jest za najstarszą planszową grę strategiczną. Mistrzostwa to dobra okazja, aby spotkać najlepszych polskich graczy i od nich uczyć się zasad tej wyjątkowej dyscypliny. Rozgrywki maja charakter otwarty dla publiczności. Wszyscy chętni, którzy chcą zobaczyć czołówkę polskiego Go "w akcji" są mile widziani. Zainteresowanych zapraszamy w dniach 18-21 grudnia 2008 r. do Warszawskiej Szkoły Reklamy przy ulicy Szolc-Rogozińskiego 3 w godzinach od 9:00 do 15:00; mapa dojazdu: www.szkolareklamy.pl

Więcej informacji na: psg.go.art.pl/node/194
Źródło: Warszawska Szkoła Reklamy

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

To już kolejny edukacyjny webinar, którego organizatorem jest agencja e-marketingowa Ideo Force. Tym razem wydarzenie będzie w pełni poświęcone tematyce UX. W jego trakcie uczestnicy otrzymają dawkę eksperckiej wiedzy z zakresu User Experience, którą będą mogli wykorzystać we własnym e-biznesie. Webinar odbędzie się 25 sierpnia o godz. 13.00 i będzie prowadzony na...
Rafał Wasyluk członkiem Rady Konsultacyjnej Marketingu i Transformacji Cyfrowej Akademii Leona Koźmińskiego
Rafał Wasyluk, head of EMEA Commerce Centre of Excellence w VMLY&R, dołączył do grona członków Rady Konsultacyjnej Marketingu i Transformacji Cyfrowej Akademii Leona Koźmińskiego.
VMLY&R została sklasyfikowana jako Lider w najnowszym raporcie „The Forrester Wave: Marketing Creative And Content Services, Q3 2022”. VMLY&R, globalna agencja marketingowa zatrudniająca ponad 13000 osób na sześciu kontynentach, znalazła się wśród wybranych agencji zaproszonych przez firmę badawczą do udziału w ocenie. Agencja VMLY&R wykazała...
Kampania Aldi: Cośki idą do szkoły
„ALDI ma to COŚ do szkoły” to kolejna kampania taktyczna zrealizowana przez Opus B w ramach platformy komunikacji „ALDI ma to COŚ”.
Orion Media Group przystępuje do grona firm członkowskich IAB Polska
Do firm członkowskich IAB Polska przystąpiła firma ORION MEDIA GROUP - niezależny dom mediowy działający od 2013 roku w marketingu internetowym.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764