logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Atlas i Kamil Stoch – współpraca przedłużona na kolejne dwa sezony

  PR 20.11.2020, przeczytano 148 razy
ilustracjastrzałka

ATLAS, wiodący producent chemii budowlanej, przez kolejne dwa sezony wspierać będzie najlepszego polskiego skoczka narciarskiego. Kamil Stoch, czterokrotny medalista olimpijski, zdobywca dwóch Kryształowych Kul i zwycięzca dwóch Turniejów Czterech Skoczni wraz z ogłoszeniem decyzji o dalszej współpracy z łódzką firmą zaprezentował kask, w którym skakać będzie w rozpoczynającym się sezonie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/atlas-i-kamil-stoch-%E2%80%93-wspolpraca-przedluzona-na-kolejne-dwa-sezony,389254,artykul.html

Współpraca ATLAS i Kamila Stocha rozpoczęła się w styczniu 2015 r., kiedy to podpisano pierwszą umowę na mocy której firma została głównym sponsorem skoczka z Zębu. Jej systematyczne przedłużanie jest dowodem na ogromne zaufanie i zrozumienie dwóch stron, a także na wielką wartość współpracy.

- Cieszymy się, że współpraca z Kamilem Stochem będzie kontynuowana przez kolejne dwa sezony. Jest dla nas niezwykle ważne, aby wspierać to, co polskie – w tym polskich sportowców. Mamy także nadzieję, że rozpoczynający się już za chwilę sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich będzie okazją do świętowania kolejnych zwycięstw Kamila Stocha – mówi Paweł Kisiel, prezes zarządu Grupy Atlas.

Tegoroczny sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich zostanie zainaugurowany w Wiśle w dniach 21-22 listopada. Kamila Stocha w nowym kasku zobaczyć będzie można już podczas zaplanowanych na piątek 20 listopada, kwalifikacji.

Źródło: ATLAS

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Trwa ogólnopolska Wielka Recykloteria Pro Nature firmy Henkel
Firma Henkel rozpoczęła szeroko zakrojoną kampanię promocyjną produktów z linii Pro Nature, których opakowania pochodzą nawet w 100% z recyklingu. Od 1 października do 31 listopada będzie można wziąć udział w ogólnopolskiej Wielkiej Recykloterii z atrakcyjnymi nagrodami.
OKI Europe oferuje pakiet Business Agility Pack, który pomaga firmom dostosować się do zmiennych warunków rynkowych
Pakiet Business Agility Pack o wartości 2200 PLN*, stanowiący część kampanii „Adapt Today” firmy OKI Europe, pomoże firmom w szybkim produkowaniu, drukowaniu i umieszczeniu komunikacji wizualnej na żądanie
Rynek karmiony pandemią, rekordowe wydatki na Big Data
Mimo trwającej pandemii, w tym roku firmy na całym świecie przeznaczą rekordową kwotę ponad 41 mld USD na cyfrowe informacje, wynika z analizy Cloud Technologies. Warszawska spółka Big Data opublikowała trzecią edycję raportu Global Data Market Size 2017-2021, który jako jedyny na rynku analizuje wielkość globalnej sprzedaży danych.
Douglas otwiera nowy koncept perfumerii w Sopocie
Nowa perfumeria Douglas znajduje się w najbardziej prestiżowej części miasta przy ulicy Bohaterów Monte Cassino w Sopocie. Nowy design i wyjątkowy asortyment podkreśla butikowy charakter filii, która w ten sposób znakomicie wpisuje się w charakter otoczenia.  Na fanów luksusowych kosmetyków, w innowacyjnie urządzonej, eleganckiej przestrzeni o...
Komunikacja sklepów internetowych
Ponad ¾ sklepów internetowych promuje swoją ofertę w mediach społecznościowych. Tymczasem, dla kupujących kanałami poznawania zakupowych ofert są kolejno: e-mail, SMS, wyszukiwarka Google, porównywarki cenowe, a dopiero potem media społecznościowe - z wynikiem 38 proc. Nowy raport “Komunikacja sklepów internetowych” od SMSAPI i Shoper przygląda...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764