logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

AtomStore nową firmą członkowską IAB Polska

  PR 05.12.2023, przeczytano 226 razy

Do grona firm członkowskich IAB Polska dołączyła platforma AtomStore.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/atomstore-nowa-firma-czlonkowska-iab-polska,402347,artykul.html

AtomStore to platforma e-commerce dla dużych i średnich sklepów internetowych, która pozwala elastycznie zarządzać ofertą i szybko skalować sprzedaż. System działa w modelu SaaS Enterprise i jest dedykowany każdemu modelowi biznesowemu – B2C, B2B oraz omnichannel. Rozwiązanie oferuje wszystko, co potrzebne w sklepie online w jednym miejscu.

IAB Polska to dla nas organizacja, która umożliwia nam podzielenie się swoim know-how w e-commerce z innymi firmami w branży digital. Budowanie środowiska rzetelnej wiedzy, opartej o polską rzeczywistość e-commerce – ze wszystkim jej niuansami i wyzwaniami – to dla nas ważna misja. Jak wiadomo, sprzedaż internetowa to złożony biznes, który wykracza poza standardowe ramy coraz mocniej. Dlatego tak ważne jest szukanie inspiracji w interdyscyplinarnych organizacjach. IAB Polska oddaje doskonale to podejście, dlatego zdecydowaliśmy się do nich dołączyć jako platforma e-commerce AtomStore. – komentuje Łukasz Plutecki, CEO AtomStore.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Źródło: IAB Polska

www.iab.org.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

ViralTalk przystąpiło do grona firm członkowskich IAB Polska
Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje agencja ViralTalk.
Semwaw#2 – startup edition
semWAW 22 marca impreza semWAW powraca do Campusu Google. semWAW#2, czyli bliźniaczy event krakowskiego semKRK w Warszawie, ponownie zgromadzi pasjonatów marketingu internetowego.
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołączyła agencja Brandlift.
Współpraca IAB Polska z WSIiZ wchodzi na wyższy poziom
Wyższa Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie współpracuje z IAB Polska od 2017, rozwijając programy kształcenia, wymieniając doświadczenia i standaryzując kompetencje w branży. W ramach tej współpracy kandydaci mogą zdawać egzamin DIMAQ także w Rzeszowie, a nie jak wcześniej tylko w siedzibie IAB Polska w Warszawie. Wszystko za sprawą pierwszego...
Przewodnik po DSA (Akt o Usługach Cyfrowych)
DSA (Digital Services Act, Akt o Usługach Cyfrowych) to jedna z najważniejszych regulacji branży internetowej ostatnich lat, zwana potocznie konstytucją internetu. Jest to akt prawny Unii Europejskiej, który nakłada na firmy cyfrowe w całej UE odpowiedzialność za treści zamieszczane na ich platformach w celu tworzenia bezpieczniejszego środowiska internetowego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764