logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Atramenty Ultravision Premium nagrodzone Złotym Medalem

  PR 22.09.2017, przeczytano 359 razy
ilustracjastrzałka

Podczas warszawskiego Festiwalu Druku, marka atramentów UltraVision klasy „premium” została nagrodzona Złotym Medalem przez profesjonalne jury.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/atramenty-ultravision-premium-nagrodzone-zlotym-medalem,33819,artykul.html

Te atrakcyjne cenowo atramenty dedykowane są dla użytkowników ploterów eko-solwentowych, pigmentowych, sublimacyjnych i lateksowych różnych marek. Produkowane są w USA przez czołowego, światowego producenta.

Dobry ploter wielkoformatowy to tylko połowa sukcesu. Druga stanowią media, takie jak atramenty. To od nich tak naprawdę wiele zależy, czy ploter będzie drukował w szerokim zakresie barwnym, czy wydruk będzie trwały, czy ploter nie będzie ulegał przyspieszonemu zużyciu. Wybierając atramenty należy kierować się ich, jakością ale także solidnością ich producenta i lokalnego dostawcy.

- Na rynku znajdziemy dobre atramenty różnych marek. Ale co nam po tym jeśli dostawca nie jest zagwarantować nam płynności ich dostaw, co więcej jak pokazuje historia ostatnich miesięcy, sam producent może z rynku po prostu zniknąć z dnia na dzień. Atramenty UltraVision to nie tylko solidność ich producenta ale także, nasze blisko 25 lat doświadczenia i obecności na polskim rynku dostawców urządzeń i materiałów dla producentów reklamy wielkoformatowej.

UltraVision ECO - atramenty eko-solwentowe premium

- Przykładowo atramenty UltraVision ECO MAX dedykowane są do ploterów ROLAND. Są w 100% kompatybilne z atramentami oryginalnymi Eco Sol Max 2 oraz atramentami alternatywnymi Bordeaux czy Veika. Jakość tych farb zadowoli najbardziej wymagających. Atrakcyjna cena dopasowana do polskiego, wymagającego rynku to oszczędność bez potrzeby obniżenia jakości druku.

Atramenty eko-solwentowe UltraVision są ekologiczne. Spełniają normy REACH i ROHS. Są w 100% kompatybilne chemicznie i kolorystycznie z atramentami OEM do ploterów ROLAND. Oferowane są dwojako. W litrowych butlach (system otwarty) oraz workach (system zamknięty).

- Zachęcamy użytkowników ploterów drukujących do przejścia na systemy workowe. Dzięki hermetyczności, zachowana jest czystość dla użytkownika i dla plotera a co za tym idzie dla najczulszego i najdroższego elementu drukarki – głowicy. Atramenty UltraVision są dodatkowo degazowane i filtrowane.

Użytkownicy ploterów mogą przejść bezproblemowo na atramenty UltraVision gdyż są one mieszalne z atramentami oryginalnymi czy takimi jak Bordeaux i Veika. Nie są też wymagane dodatkowe profile. Można powiedzieć, że atramenty UltraVision są plug & print… a w razie problemów specjaliści dostawcy służą pomocą.

UltraVision UV / LED – atramenty premium UV i LED

Portfolio rodziny atramentów UltraVision obejmuje także szeroką linię farb do drukarek UV. Dedykowane są do podłoży sztywnych jak i elastycznych do maszyn różnych producentów. Cechuje je doskonała przyczepność do medium i szeroki gamut barwny.

UltraVision SUB - atramenty sublimacyjne premium

Oprócz atramentów eko-solwentowych UltraVision to także atramenty sublimacyjne.

- Sublimacyjne atramenty UltraVision cechują się bardzo głębokim kolorem czarnym. Wykraczają one także poza standardową paletę kolorów CMYK. UltraVision proponuje 19 gotowych kolorów takich jak: fluorescencyjny żółty, fioletowy, różowy, niebieski i czerwony. Dostępny jest też dowolny kolor SPOT’owy.

Atramenty sublimacyjne UltraVision są ekologiczne gdyż cechuje je brak VOC (Lotnych Związków Organicznych). Są także odporne na promienie UV, przez co trwałość wydruków w okresie czasu jest bardzo wysoka. Sam atrament także nie pieni się, przez co wyeliminowano efektu wypadania dysz. Tusze posiadają certyfikat G7.

UltraVision EPSON & CANON– atramenty pigmentowe premium

Portfolio tuszy UltraVision zostało ostatnio poszerzone także o atramenty do ploterów EPSON i CANON. Atramenty są kompatybilne z praktycznie wszystkimi modelami drukarek wielkoformatowych tych producentów.

Doradcy UltraVision

Atrium Centrum Ploterowe, dystrybutor marki UltraVision gwarantuje wsparcie na etapie od doboru atramentu po ich wdrożenie oraz wsparcie posprzedażowe.

Źródło: Atrium Centrum Ploterowe

www.atrium.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Benq SW270C Photovue – fotograficzny monitor IPS z HDR
BenQ Wprowadził na polski rynek kolejny monitor z rodziny PhotoVue przeznaczonej dla fotografów – 27 calowy SW270C. Wyposażony w Uniformity Technology monitor równomiernie na całym ekranie wyświetla doskonałe kolory, zapewniając 99% zgodność z paletą Adobe RGB i 97% z paletą DCI-P3. Gniazdo USB-C ułatwia połącznie notebooka z monitorem za pomocą jednego tylko kabla...
Podróbki zdominowały rynek materiałów eksploatacyjnych do drukarek
Firma HP przedstawiła wnioski z sondażu przeprowadzonego na zlecenie amerykańskiego producenta przez agencję badawczą Harris Interactive. Zgodnie z wynikami analizy, ryzyko zakupu podrobionych materiałów eksploatacyjnych do drukarek jest dziś wyższe, niż kiedykolwiek przedtem.
Loteria Orlen: kolejna odsłona kampanii
Ruszyła kolejna odsłona kampanii reklamowej PKN ORLEN. W ramach „Loterii ORLEN” na stacjach paliw dostępne są już nowe zestawy promocyjne, dzięki którym można wygrać wiele atrakcyjnych nagród, m.in. rodzinne samochody i wyjazdy na wyścigi Formuły 1 z udziałem Roberta Kubicy. Jedyny polski kierowca w Formule 1 jest twarzą realizowanej kampanii. Za jej...
Rozpoczęła się emisja nowej reklamy Banku Millennium, w której Radek Kotarski opowiada o zaletach aplikacji mobilnej, nawiązując do prędkości, z jaką poruszają się kitesurferzy.
Sony: koncentrator USB z czytnikiem kart SD/microSD UHS-II
Firma Sony poinformowała o wprowadzeniu do oferty kolejnego produktu, który ułatwi użytkownikom profesjonalnym szybką, niezawodną i wydajną pracę. MRW-S3 to najszybszy na świecie czytnik kart SD/microSD UHS-II oraz koncentrator USB. Urządzenie wyposażono w złącza USB 3.1 Gen 2 i technologię zasilania USB PD (USB Power Delivery) przy mocy do 100 W. Przewidziano też możliwość...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764