logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Atrium Centrum Ploterowe zaprasza na Summa Experience Day

  PR 12.06.2023, przeczytano 675 razy
ilustracja

Serdecznie zapraszamy na Summa Experience Day, które odbędą się 15.06.2023 r. w siedzibie firmy Atrium Centrum Ploterowe w Opolu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/atrium-centrum-ploterowe-zaprasza-na-summa-experience-day-,400354,artykul.html

Podczas dnia Summa Experience Day w Atrium obecny będzie główny specjalista ds. aplikacji z fabryki Summa - Bart Robbrecht, który poprowadzi szkolenia oraz pokazy dotyczące doboru odpowiednich narzędzi do potrzeb i materiałów klienta, zaprezentuje na żywo możliwości techniczne ploterów tnących oraz nowego oprogramowania, podpowie strategię cięcia wymagających materiałów, odpowie na wszelkie pytania klientów. Dodatkowym punktem programu będzie pokaz stołowych i rolowych ploterów tnących Summa.
Serdecznie zapraszamy wszystkich na bezpłatne warsztaty i konsultacje.

Szczegóły i rejestracja na wydarzenie na naszej stronie.

Źródło: Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

www.atrium.com.pl


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: M_Blaszczuk

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

ViralTalk przystąpiło do grona firm członkowskich IAB Polska
Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje agencja ViralTalk.
Semwaw#2 – startup edition
semWAW 22 marca impreza semWAW powraca do Campusu Google. semWAW#2, czyli bliźniaczy event krakowskiego semKRK w Warszawie, ponownie zgromadzi pasjonatów marketingu internetowego.
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołączyła agencja Brandlift.
Współpraca IAB Polska z WSIiZ wchodzi na wyższy poziom
Wyższa Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie współpracuje z IAB Polska od 2017, rozwijając programy kształcenia, wymieniając doświadczenia i standaryzując kompetencje w branży. W ramach tej współpracy kandydaci mogą zdawać egzamin DIMAQ także w Rzeszowie, a nie jak wcześniej tylko w siedzibie IAB Polska w Warszawie. Wszystko za sprawą pierwszego...
Przewodnik po DSA (Akt o Usługach Cyfrowych)
DSA (Digital Services Act, Akt o Usługach Cyfrowych) to jedna z najważniejszych regulacji branży internetowej ostatnich lat, zwana potocznie konstytucją internetu. Jest to akt prawny Unii Europejskiej, który nakłada na firmy cyfrowe w całej UE odpowiedzialność za treści zamieszczane na ich platformach w celu tworzenia bezpieczniejszego środowiska internetowego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764