logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Attention Marketing promuje polską branżę ICT i gamedev na Expo 2020 Dubai

  PR 18.02.2022, przeczytano 428 razy

Produkcja i dystrybucja gier komputerowych, rozwiązania smart i Internet Rzeczy, fintech, cyfrowa przyszłość i znaczenie polskiej gospodarki – to przykładowe zagadnienia jakie omówią uczestnicy 3 debat, które odbędą się na żywo online 25 lutego podczas Expo 2020 Dubai. W ramach promocji polskiej branży ICT na EXPO powstanie także film na jej temat oraz przeprowadzano zostaną działania komunikacyjne.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/attention-marketing-promuje-polska-branze-ict-i-gamedev-na-expo-2020-dubai,394818,artykul.html

Za realizację tych działań odpowiada Attention Marketing. Poza cyklem planowanych debat zakres projektu obejmuje również opracowanie koncepcji kreacji graficznej promocji całego projektu, opracowanie scenariuszy wydarzeń, zaproszenie i koordynacja współpracy z Ekspertami. Dodatkowo konsultanci AM opracują koncepcję i zrealizują film promujący polską branżę ICT i gamedev oraz przygotują koncepcję i opracują cykl materiałów prasowych na ten temat.

Zaplanowane debaty Ekspertów odbędą się na żywo online w piątek 25 lutego w godz. 10.00-13.30. Wszystkie 3 zaplanowane wydarzenia poprowadzi Ewa Lis–Jeżak, dyrektor zarządzający IDC w Polsce i krajach bałtyckich.

W pierwszym panelu dyskusyjnym zostanie poruszona tematyka rozwiązania smart i internet rzeczy, sztucznej inteligencji oraz robotyki i automatyki. Paneliści, a wśród nich prof. Aleksandra Przegalińska z Akademii Leona Koźmińskiego; Craig Turp-Balazs z Emerging Europe; Sebastian Grabowski, Dyrektor IoT i ds. Zaawansowanych Technologii w Orange Polska, Prezes Fundacji ArchitectsPL oraz Borys Stokalski Partner RETHINK. W ramach debaty Eksperci głównie skupią się na rozwoju innowacyjności w Polsce oraz szansach i potencjale współpracy międzynarodowej w tym zakresie. Ponadto zostanie omówiona współpraca z administracją państwową oraz szanse dla polskiej gospodarki w tym zakresie AI.

W ramach drugiej debaty z kolei Justyna Orłowska - Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. GovTech oraz Pełnomocnik Ministra Edukacji i Nauki ds. Transformacji Cyfrowej; Dominika Bettman, Prezes Zarządu Microsoft Poland; Michał Paschalis-Jakubowicz, CEO Oktawave oraz Paweł Widawski, Prezes Fundacji FinTech Poland zajmą się zagadnieniami związanymi z rozwojem i ekspansją polskich nowych technologii, chmurą cyfrową oraz bezpieczeństwem danych. Innym aspektem omawianym podczas trzeciego panelu będzie znaczenie fintechu w rozwoju polskich innowacji.

Ostatnia z zaplanowanych debat poruszy obszar związany z produkcją i dystrybucją gier komputerowych, e-sportu, software. Tematom tym poświęcona zostanie dyskusja z udziałem Grzegorza Słomkowskiego, Członka Zarządu PAIH; Artura Wiza, Wiceprezesa Zarządu Asseco Poland; Pawła Kowalczyka, Prezesa Zarządu Polskiej Ligi Esportowej; Bartosza Majewskiego, Prezesa Software Development Association Poland oraz Jakuba Marszałkowskiego, jednego z założycieli członek Rady Fundacji Indie Games Poland. Debata skupi się na szansach dla polskiej cyfryzacji i jej wpływie na rozwój całej gospodarki, a także dynamicznym wzrastaniu sektorów gamedev i esportu.

Źródło: Attention Marketing

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dziadek Henryk i Mariusz Kałamaga czarują w reklamie Columbusa
W drugiej odsłonie kampanii Columbusa, realizowanej pod hasłem Energii masz pod dostatkiem, główni  bohaterowie pojawiają się w ezoterycznej odsłonie. Reklamy, wykorzystujące magiczny motyw, mają na celu pokazać, że dom bez rachunków dzięki OZE to nie żadna magia, tylko przyszłość.
Marka 4F, należąca do spółki OTCF, wraz z MediaHub po raz kolejny raz realizuje kampanię reklamową w kanale digital. Zakres prac związany jest z komunikacją promującą najnowszą kolekcję odzieży oraz obuwia z kolekcji – 4FxRL9.
W większości smartfonów system Android 11 jest standardem, wiele pracuje już na kolejnej wersji systemu Googla. Android w wersji 11 trafił  już też do telewizorów – można więc powiedzieć, że jest to system sprawdzony i dopracowany.
Firma PUMA, wraz z klubem AC Milan, mają przyjemność ogłosić przedłużenie współpracy, która trwa od 2018 roku. Marka pozostanie Partnerem Głównym AC Milan, Globalnym Dostawcą Technicznym oraz Oficjalnym Partnerem Licencyjnym.
Nikon: bezlusterkowiec Z 30 oraz superteleobiektyw Nikkor Z 400mm f/4.5 VR S
Nikon ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu dwóch nowych produktów na rynek. Pierwszy z nich to Nikon Z 30, który pozwala osiągnąć wyższy poziom jakości videoblogów, a drugi to superteleobiektyw stałoogniskowy NIKKOR Z 400m f/4.5 VR S, zaprojektowany z myślą o niezwykłej poręczności. Mały bardzo łatwy w użyciu bezlusterkowiec Z 30 ma ogromny potencjał i jest...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764