logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

ATW Communications nagrodzona w konkursie Bulldog CSR Awards

  PR 11.06.2014, przeczytano 2057 razy

Agencja Public Relations ATW Communications zdobyła srebrną nagrodę w prestiżowym, międzynarodowym konkursie Bulldog CSR Awards 2014 za działania komunikacyjne dla programu Danone Podziel się posiłkiem”.  Po raz pierwszy agencja PR z Polski znalazła się w gronie laureatów tego konkursu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/atw-communications-nagrodzona-w-konkursie--bulldog-csr-awards,21902,artykul.html

Agencja Public Relations ATW Communications zdobyła srebrną nagrodę Bulldog Corporate Social Responsibility Awards 2014 za kampanię PR dla programu Danone „Podziel się posiłkiem”. Bulldog CSR Award uznawana jest za najbardziej prestiżową  nagrodę przyznawaną przez amerykańskich dziennikarzy projektom komunikacyjnym w obszarze odpowiedzialności społecznej przedsiębiorstw, reputacji i zrównoważonego rozwoju.  W jury tegorocznego konkursu zasiadali dziennikarze pracujący m.in. w redakcjach  Forbes, The Wall Street Journal oraz Washington Times. Wśród osób oceniających projekty był również laureat nagrody Pulitzera.

Działania komunikacyjne dla programu Danone Podziel się posiłkiem  zostały nagrodzone w kategorii „Najlepsza kampania wspierająca zdrowie” („Best Campaign Supporting Health”). W ocenie projektu wzięto pod uwagę strategię, kreatywność, oryginalność, wyniki ale przede wszystkim wpływ na opinię publiczną jaki wywarł projekt zrealizowany przez agencję ATW Communications.

Nagroda Bulldog CSR Awards 2014 jest dla nas ogromnym wyróżnieniem tym większym, że jest ona przyznawana przez dziennikarzy. Jesteśmy dumni, że nasza agencja jako pierwsza z Polski dołączyła do grona najlepszych agencji PR na świecie specjalizujących się w komunikacji projektów CSR .” – powiedziała Joanna Szczegielniak, dyrektor zarządzająca ATW Communications

Łącznie w tegorocznym konkursie Bulldog CSR Awards przyznano 42 nagrody. Zwycięzcy dołączyli do tworzonego przez Bulldog Reporter panteonu wzorowych praktyków w obszarze komunikacji projektów CSR.

Konkurs Bulldog CSR Awards organizowany jest przez amerykański  branżowy magazyn Bulldog Reporter będący głównym źródłem wiedzy w obszarze PR i komunikacji korporacyjnej.

Źródło: ATW Communications

Dodatkowe informacje:

Od 11 lat Program Podziel się Posiłkiem firmy Danone realizuje misję zmniejszenia poziomu niedożywienia wśród dzieci. Partnerem strategicznym programu jest Federacja Polskich Banków Żywności. Do tej pory w ramach Programu przekazano 14 mln posiłków najmłodszym Polakom z całego kraju.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

El Padre dla Superbrands
W środę 21 września br. w warszawskim hotelu Sheraton odbyła się Gala XVI edycji Superbrands. Agencja El Padre po raz kolejny odpowiadała za jej realizację.
Lars Silberbauer nowym dyrektorem marketingu HMD Global
HMD Global, dom urządzeń Nokia, ma przyjemność ogłosić, że Lars Silberbauer został nowym CMO firmy.
Aplikacja Żabka Jush partnerem programów Meczyki.pl
Aplikacja Żabka Jush, umożliwiająca ekspresowe zakupy online nawiązała współpracę z portalem Meczyki.pl. Wspólne działania zaczęły się przy okazji meczu Polska - Holandia w Lidze Narodów i potrwają do końca Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Katarze (20 listopada – 18 grudnia). Marka będzie obecna między innymi w programach na żywo, które...
Tylko policzenie śladu węglowego firmy daje możliwość zbudowania strategii realnych działań dążących do zeroemisyjności. Jako pierwsze w branży komunikacji marketingowej w Polsce zrobiło to Group One. Spółka udostępniła informację o wysokości swoich emisji dwutlenku węgla netto - 31,309.19 tCO2e. Dane pochodzą z raportu opracowanego z pomocą Planetly, który...
STS oddał głos kibicom Lecha. Wygrały Cukierasy
Nie Fundacja DKMS i nie Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, a poznańskie CukierAsy wygrały głosowanie fanów Kolejorza i to ich logo znajdzie się na froncie koszulek Lecha podczas wyjazdowego meczu z Hapoelem Beer Sheva 13 października. Z inicjatywą akcji wyszedł STS – największy bukmacher w Polsce, a zarazem sponsor strategiczny Lecha. Zgodnie z prawem izraelskim, jego logo...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764