logo
WIADOMOŚCI

Automatic Letter Bender z kompleksową obsługą klienta

  PR 17.10.2018, przeczytano 304 razy
ilustracjastrzałka

Mocną stroną firmy Automatic Letter Bender jest szeroka, kompletna oferta obejmująca zaawansowane technologicznie giętarki do liter 3d, wysokiej jakości plotery frezujące CNC Router Black Series, spawarkę laserową oraz akcesoria do budowy liter 3d– taśmy, kleje, ręczne narzędzia. Jesteśmy znani również z efektywnego serwisu i szybko reagującego Działu Obsługi Klienta.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/automatic-letter-bender-z-kompleksowa-obsluga-klienta,379790,artykul.html

Automatyczne wyginarki ALB są znane na całym świecie. Ich technologia jest doceniana w całej Europie, od Hiszpanii, poprzez Francję i Niemcy, Islandię i Norwegię aż po Rosję. Znane są na Bliskim Wschodzie i w Izraelu. W 2017 roku rozpoczęliśmy eksport do Afryki. Firma wciąż się rozwija - w bieżącym roku powstał nowy oddział handlowy we Włoszech. W marcu 2018 r nastąpiło otwarcie showroomu w Birmingham w Wielkiej Brytanii. To wymierny efekt naszej dbałości o indywidualne oczekiwania klienta.

Giętarki ALB dopasowane do profilu produkcji

Pierwszy krok we współpracy z klientem stanowi pomoc w wyborze odpowiedniej giętarki. Wśród szerokiej oferty giętarek ALB doradzamy najlepsze rozwiązania mając na uwadze profil produkcji klienta - czy wykorzystuje głównie taśmy aluminiowe, ze stali nierdzewnej, czy też oba rodzaje taśm. Warto dodać, że kompleksowa oferta pozwala zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne materiały i akcesoria do produkcji reklamowych liter przestrzennych w jednym miejscu! Po wyborze odpowiedniej maszyny nasz serwistant przystępuje do przygotowania urządzenia dla konkretnego odbiorcy.

Instalujemy i szkolimy

Następnym krokiem jest ustalenie z klientem terminu instalacji giętarki, którą przeprowadzają wyspecjalizowani technicy Automatic Letter Bender. Instalacja i pierwsze uruchomienie zakupionej maszyny na stanowisku pracy odbywa się w siedzibie klienta na całym świecie. Montujemy maszyny w Europie, Azji i Afryce. W cenie giętarek znajduje się również przewóz urządzeń na terenie Europy bezpośrednio do odbiorcy, natomiast w przypadku drogi morskiej - do portu położonego najbliżej firmy klienta. Udzielamy eksperckich szkoleń u kontrahenta – zajmuje to maksymalnie 3 dni. Ich zakres dotyczy obsługi oprogramowania, obsługi maszyny, konserwacji, a także funkcjonowania zakupionego urządzenia.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Giętarki Automatic Letter Bender są objęte gwarancją, ale również po tym czasie można liczyć na wsparcie - naszym priorytetem jest szybka reakcja na oczekiwania odbiorcy. W razie potrzeby jesteśmy w ciągu kilku dni u klienta na terenie Europy, ze wszystkimi częściami zamiennymi dostępnymi wprost z naszego magazynu! Wspieramy także klienta m.in. podczas telekonferencji. Doradzamy w sprawach technicznych drogą online w dogodnych, wcześniej uzgodnionych terminach.

Dzielimy się swoim długoletnim doświadczeniem na temat korzystania z maszyn, rozwiązujemy wszystkie problemy również w sytuacjach nietypowych.

Źródło: Automatic Letter Bender

www.letterbender.net


brak ikonki
+

Tekst opublikował użytkownik: AutomaticLB

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Po otrzymaniu oświadczenia Centralnego Portu Komunikacyjnego w sprawie wizualnizacji logo portu „Solidarność” otrzymaliśmy dodatkowe wyjaśnienia ze strony agencji Partner of Promotion, które publikujemy w oryginale poniżej.
W związku z publikacją jednej z wizualizacji nowego logotypu Centralnego Portu Komunikacyjnego zawierającej grafikę przedstawiającą projekt lotniska Amsterdam Schiphol, pragniemy oświadczyć, że zostaliśmy wprowadzeni w błąd przez wykonawcę identyfikacji wizualnej. Studio Graficzne Podpunkt, które przygotowywało dla nas materiały graficzne nie posiadało praw do w/w...
Ricoh ze złotym wyróżnieniem w rankingu Ecovadis
Ricoh po raz czwarty z rzędu zostało wyróżnione za działania w obszarze zrównoważonego rozwoju w rankingu EcoVadis i uzyskało najwyższy, złoty stopień. Firma została doceniona za konsekwentnie realizowane założenia przyjętych przez ONZ Celów Zrównoważonego Rozwoju.
Komputronik startuje ze świąteczną kampanią
Rusza świąteczna kampania Komputronik, która będzie trwała aż do Wigilii Bożego Narodzenia. Szereg działań promocyjnych otwiera trwająca 30 dni loteria, w której pula nagród wynosi ponad 100 tys. złotych. Nagrody rzeczowe będzie można zdobywać codziennie, aż do 15 grudnia. W wielkim finale zwycięzca otrzyma bon na 20 tys. złotych do wykorzystania w salonach...
29 listopada: PR & Marketing Days – najlepsi z najlepszych
W dniach 29-30 listopada w siedzibie dziennika „Rzeczpospolitej”  przy ul. Prostej 51 w Warszawie odbędzie się wydarzenie z cyklu PR & MARKETING DAYS. Partnerem merytorycznym jest agencja MSL GROUP. Celem warsztatów jest zaprezentowanie praktycznych rozwiązań w dziedzinie marketingu i public relations.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone