logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Automatic Letter Bender z kompleksową obsługą klienta

  PR 17.10.2018, przeczytano 339 razy
ilustracjastrzałka

Mocną stroną firmy Automatic Letter Bender jest szeroka, kompletna oferta obejmująca zaawansowane technologicznie giętarki do liter 3d, wysokiej jakości plotery frezujące CNC Router Black Series, spawarkę laserową oraz akcesoria do budowy liter 3d– taśmy, kleje, ręczne narzędzia. Jesteśmy znani również z efektywnego serwisu i szybko reagującego Działu Obsługi Klienta.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/automatic-letter-bender-z-kompleksowa-obsluga-klienta,379790,artykul.html

Automatyczne wyginarki ALB są znane na całym świecie. Ich technologia jest doceniana w całej Europie, od Hiszpanii, poprzez Francję i Niemcy, Islandię i Norwegię aż po Rosję. Znane są na Bliskim Wschodzie i w Izraelu. W 2017 roku rozpoczęliśmy eksport do Afryki. Firma wciąż się rozwija - w bieżącym roku powstał nowy oddział handlowy we Włoszech. W marcu 2018 r nastąpiło otwarcie showroomu w Birmingham w Wielkiej Brytanii. To wymierny efekt naszej dbałości o indywidualne oczekiwania klienta.

Giętarki ALB dopasowane do profilu produkcji

Pierwszy krok we współpracy z klientem stanowi pomoc w wyborze odpowiedniej giętarki. Wśród szerokiej oferty giętarek ALB doradzamy najlepsze rozwiązania mając na uwadze profil produkcji klienta - czy wykorzystuje głównie taśmy aluminiowe, ze stali nierdzewnej, czy też oba rodzaje taśm. Warto dodać, że kompleksowa oferta pozwala zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne materiały i akcesoria do produkcji reklamowych liter przestrzennych w jednym miejscu! Po wyborze odpowiedniej maszyny nasz serwistant przystępuje do przygotowania urządzenia dla konkretnego odbiorcy.

Instalujemy i szkolimy

Następnym krokiem jest ustalenie z klientem terminu instalacji giętarki, którą przeprowadzają wyspecjalizowani technicy Automatic Letter Bender. Instalacja i pierwsze uruchomienie zakupionej maszyny na stanowisku pracy odbywa się w siedzibie klienta na całym świecie. Montujemy maszyny w Europie, Azji i Afryce. W cenie giętarek znajduje się również przewóz urządzeń na terenie Europy bezpośrednio do odbiorcy, natomiast w przypadku drogi morskiej - do portu położonego najbliżej firmy klienta. Udzielamy eksperckich szkoleń u kontrahenta – zajmuje to maksymalnie 3 dni. Ich zakres dotyczy obsługi oprogramowania, obsługi maszyny, konserwacji, a także funkcjonowania zakupionego urządzenia.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Giętarki Automatic Letter Bender są objęte gwarancją, ale również po tym czasie można liczyć na wsparcie - naszym priorytetem jest szybka reakcja na oczekiwania odbiorcy. W razie potrzeby jesteśmy w ciągu kilku dni u klienta na terenie Europy, ze wszystkimi częściami zamiennymi dostępnymi wprost z naszego magazynu! Wspieramy także klienta m.in. podczas telekonferencji. Doradzamy w sprawach technicznych drogą online w dogodnych, wcześniej uzgodnionych terminach.

Dzielimy się swoim długoletnim doświadczeniem na temat korzystania z maszyn, rozwiązujemy wszystkie problemy również w sytuacjach nietypowych.

Źródło: Automatic Letter Bender

www.letterbender.net


brak ikonki
+

Tekst opublikował użytkownik: AutomaticLB

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kolejna nowość Summa – „tekstylny” F3220
Na początku tego roku, Summa wprowadzi na rynek kolejny model uznanego i wszechstronnego systemu tnącego serii F. Tym razem będzie to F3220 w „tekstylnym” rozmiarze 3.27 x 2.10 metra.
Benq na targach ISE 2019
Projektory laserowe, wielkoformatowe ekrany interaktywne, ekrany bar-type („długie i wąskie”) oraz oprogramowanie do tworzenia inteligentnych rozwiązań informacyjno - reklamowych,  a także InstaShow WDC20 – bezprzewodowe rozwiązanie prezentacyjne.
Rzeźba projekcyjna Barta Kresy zadebiutuje na ISE 2019
Sviatovid, dzieło Barta Kresy, jednego z największych twórców mappingów, będzie jedną z głównych atrakcji tegorocznych targów ISE. Przy realizacji projektu artysta współpracuje z Panasonic Business oraz Integrated Systems Europe.
Rada Etyki Public Relations o etyce w komunikacji cyfrowej
Rada Etyki Public Relations zwraca się z apelem do środowisk zajmujących się profesjonalną komunikacją, w szczególności do branży public relations i komunikacji marketingowej, oraz do wydawców, o zwracanie większej uwagi na znaczenie i przestrzeganie standardów etycznych w procesie komunikacji i wymiany informacji w sieci.
W 2019 roku zmieni się sposób rozliczania podatku za poprzedni rok
Krótszy okres oczekiwania na zwrot nadpłaty podatku, możliwość wspólnego rozliczenia z małżonkiem nawet po terminie, wyższe kwoty wolne od podatku – to tylko niektóre zmiany w sposobie rozliczania podatku dochodowego za 2018 rok. Główną zmianą jest to, że osoby składające PIT-37 i PIT-38 będą mogły skorzystać z gotowego formularza,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia
© 1997-2019 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone