logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Automatic Letter Bender z kompleksową obsługą klienta

  PR 17.10.2018, przeczytano 368 razy
ilustracjastrzałka

Mocną stroną firmy Automatic Letter Bender jest szeroka, kompletna oferta obejmująca zaawansowane technologicznie giętarki do liter 3d, wysokiej jakości plotery frezujące CNC Router Black Series, spawarkę laserową oraz akcesoria do budowy liter 3d– taśmy, kleje, ręczne narzędzia. Jesteśmy znani również z efektywnego serwisu i szybko reagującego Działu Obsługi Klienta.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/automatic-letter-bender-z-kompleksowa-obsluga-klienta,379790,artykul.html

Automatyczne wyginarki ALB są znane na całym świecie. Ich technologia jest doceniana w całej Europie, od Hiszpanii, poprzez Francję i Niemcy, Islandię i Norwegię aż po Rosję. Znane są na Bliskim Wschodzie i w Izraelu. W 2017 roku rozpoczęliśmy eksport do Afryki. Firma wciąż się rozwija - w bieżącym roku powstał nowy oddział handlowy we Włoszech. W marcu 2018 r nastąpiło otwarcie showroomu w Birmingham w Wielkiej Brytanii. To wymierny efekt naszej dbałości o indywidualne oczekiwania klienta.

Giętarki ALB dopasowane do profilu produkcji

Pierwszy krok we współpracy z klientem stanowi pomoc w wyborze odpowiedniej giętarki. Wśród szerokiej oferty giętarek ALB doradzamy najlepsze rozwiązania mając na uwadze profil produkcji klienta - czy wykorzystuje głównie taśmy aluminiowe, ze stali nierdzewnej, czy też oba rodzaje taśm. Warto dodać, że kompleksowa oferta pozwala zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne materiały i akcesoria do produkcji reklamowych liter przestrzennych w jednym miejscu! Po wyborze odpowiedniej maszyny nasz serwistant przystępuje do przygotowania urządzenia dla konkretnego odbiorcy.

Instalujemy i szkolimy

Następnym krokiem jest ustalenie z klientem terminu instalacji giętarki, którą przeprowadzają wyspecjalizowani technicy Automatic Letter Bender. Instalacja i pierwsze uruchomienie zakupionej maszyny na stanowisku pracy odbywa się w siedzibie klienta na całym świecie. Montujemy maszyny w Europie, Azji i Afryce. W cenie giętarek znajduje się również przewóz urządzeń na terenie Europy bezpośrednio do odbiorcy, natomiast w przypadku drogi morskiej - do portu położonego najbliżej firmy klienta. Udzielamy eksperckich szkoleń u kontrahenta – zajmuje to maksymalnie 3 dni. Ich zakres dotyczy obsługi oprogramowania, obsługi maszyny, konserwacji, a także funkcjonowania zakupionego urządzenia.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Giętarki Automatic Letter Bender są objęte gwarancją, ale również po tym czasie można liczyć na wsparcie - naszym priorytetem jest szybka reakcja na oczekiwania odbiorcy. W razie potrzeby jesteśmy w ciągu kilku dni u klienta na terenie Europy, ze wszystkimi częściami zamiennymi dostępnymi wprost z naszego magazynu! Wspieramy także klienta m.in. podczas telekonferencji. Doradzamy w sprawach technicznych drogą online w dogodnych, wcześniej uzgodnionych terminach.

Dzielimy się swoim długoletnim doświadczeniem na temat korzystania z maszyn, rozwiązujemy wszystkie problemy również w sytuacjach nietypowych.

Źródło: Automatic Letter Bender

www.letterbender.net


brak ikonki
+

Tekst opublikował użytkownik: AutomaticLB

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Imagine Nation - Partner CxO Summit & Gala Partner Awards 2019
15 kwietnia br. w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi, odbyła się konferencja oraz gala wręczenia nagród Partner CxO Summit & Partner Awards 2019. Wśród uczestników znaleźli się klienci i partnerzy oraz przedstawiciele firm należących do rodziny Dell Technologies. Za kompleksową realizację wszystkich działań trzeci rok z rzędu odpowiadała agencja Imagine Nation.
Mikrofony Saramonic w ofercie Foxfoto
W ofercie Foxfoto pojawiły się mikrofony dedykowane do smartfonów i tabletów z dwoma różnymi złączami: Saramonic SmartMic+ UC - z wejściem USB-C i Saramonic SmartMic+ Di z wejściem Lightning oraz teleskopowa tyczka przeznaczona dla mikrofonów typu shotgun Saramonic Magic BoomPole.
Portal Alior Banku Zafirmowani.pl najciekawszą bankową innowacją
Alior Bank zwyciężył w konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Został doceniony za portal Zafirmowani.pl – nowatorski serwis internetowy skierowany do mikro i małych przedsiębiorstw. Portal zajął pierwsze miejsce w tegorocznej edycji konkursu w kategorii Najciekawsza innowacja dla banku. W imieniu Alior Banku nagrodę odebrał Maciej Surdyk, wiceprezes...
Krzysztof Iwański: Plakat dla Festiwalu Łódź Czterech Kultur 2019
Neon i bawełna,  kontrasty i faktury, wszystko to składające się na kulturową mozaikę współczesnego miasta – jest już plakat tegorocznej edycji Festiwalu Łódź Czterech Kultur. Zaprojektował go Krzysztof Iwański, uznany artysta wizualny, eksperymentujący z typografią, specjalizujący się w plakacie. Sam festiwal odbędzie się we wrześniu pod hasłem Współistnienie.
Niezwykła kampania autorstwa Grey Group
Krajowa Izba Kominiarzy i przedstawiciele trzech religii - PRAWOSŁAWNEJ, KATOLICKIEJ i MUZUŁMAŃSKIEJ biorą udział w kampanii edukacyjnej  mającej na celu zmianę zachowania ludzi, tak by uchronić ich przed zatruciem tlenkiem węgla.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764