logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Automatyczne cięcie arkuszy w bloki - nowość C.P. Bourg w Akonda

  PR 13.03.2023, przeczytano 877 razy
ilustracjastrzałka

W dzisiejszych czasach, automatyzacja procesów jest kluczowa w każdej branży, ponieważ pozwala na osiągnięcie większej efektywności i wydajności pracy. A w szczególności w sektorze drukarskim, ponieważ umożliwia szybsze i bardziej precyzyjne przetwarzanie arkuszy papieru.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/automatyczne-ciecie-arkuszy-w-bloki---nowosc-c.p.-bourg-w-akonda,399280,artykul.html

Firma C.P. Bourg wprowadziła na rynek innowacyjne rozwiązanie – automatyczne cięcie i układanie arkuszy w bloki w linii za cyfrową, arkuszową maszyną drukującą. Dzięki dołączeniu modułów BPM i BPS, użytkownik otrzymuje poukładane wkłady gotowe do umieszczenia w oklejarce, co skraca czas przetwarzania arkuszy oraz eliminuje potrzebę ręcznego cięcia, układania i rozdzielania w bloki.

Urządzenia BPM i BPS oferują wiele konfiguracji pozwalających na przetwarzanie różnych rodzajów arkuszy, w tym cięcie w połowie i ułożenie – 2 użytki z arkusza za pomocą pojedynczego BPM, oraz perforację, złożenie w połowie, obrót o 90 stopni, ścięcie krawędzi, cięcie i ułożenie – 4 użytki z arkusza za pomocą podwójnego modułu BPM.

obrazek

Na wyjściu dostępny jest jeden lub dwa moduły układania BPS, co umożliwia automatyczne przełączanie się między urządzeniami w momencie, kiedy jedno urządzenie jest pełne i czeka na wyładowanie arkuszy. Wykładanie może odbywać się z przesuwaniem po stosie lub bez, co daje użytkownikowi możliwość łatwego separowania wkładów.

Zestaw urządzeń BPM i BPS może być łatwo podłączony bezpośrednio do maszyny drukującej lub do podajnika arkuszy C.P. Bourg BSF. Zastosowanie tego rozwiązania nie tylko skraca czas przetwarzania arkuszy, ale także pozwala na oszczędność kosztów i zwiększenie wydajności pracy.

obrazek

Automatyzacja procesów przetwarzania arkuszy papieru za pomocą urządzeń BPM i BPS od C.P. Bourg to przełomowy krok w druku arkuszowym. Dzięki temu rozwiązaniu, użytkownicy mogą osiągnąć większą wydajność i precyzję, a ich procesy pracy stają się bardziej efektywne i opłacalne.

Źródło: AKONDA S.C.

www.akonda.pl


brak ikonki
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: Akonda

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sharp BP-C542WD, BP-C533WD i BP-C533WR: drukarki wielofunkcyjne
Sharp wprowadza trzy kolorowe urządzenia MFP (wielofunkcyjne) A4. Modele BP-C542WD, BP-C533WD i BP-C533WR dołączają do rosnącej linii produktów Sharp, zaprojektowanych dla dynamicznie zmieniających się, hybrydowych miejsc pracy przyszłości. Urządzenia gwarantują nowoczesną komunikację z rozbudowanymi funkcjami bezpieczeństwa oraz redukcję zużycia energii,...
Epson AM-C400 i AM-C550 - atramentowe drukarki A4
Epson kontynuuje rozwój autorskiej technologii druku atramentowego Heat-Free, rozszerzając ofertę dla biur o urządzenia wielofunkcyjne AM-C400 i AM-C550, które usprawniają pracę z dokumentami w formacie A4. Nowe modele zapewniają wszystkie cenione w produktach firmy Epson atuty związane z oszczędnością energii i wydajnością.
Opakowania z maszyną Revoria Press PC1120 w firmie Slodkie
Czekoladowa, karmelowa, bakaliowa – to kolejne linie słodyczy w firmie Slodkie. To producent personalizowanych słodyczy reklamowych, którego produkty z sukcesami uczestniczą w kampaniach największych światowych marek. Jest ich ponad 600 rodzajów, a każdy i dla każdego klienta musi być odpowiednio opakowany. Personalizacja opakowań, wysoka jakość, odpowiednie barwy – to tylko...
Stora Enso poinformowała, że stworzona przez tę firmę pianka opakowaniowa Papira jest z powodzeniem stosowana nie tylko w różnych branżach przemysłu, jako materiał zabezpieczający transportowane produkty, ale też służy do ochrony dzieł sztuki. Baiba – artystka używająca w swojej twórczości szkła – wykorzystuje materiał Papira do bezpiecznego...
Systemy rolowe Canon Prostream 2000 zadebiutują na Drupie
Firma Canon ogłosiła wprowadzenie na rynek ProStream 2000 – nowej serii atramentowych urządzeń drukujących na roli, przeznaczonych dla dostawców usług druku komercyjnego i komunikacji biznesowej, którym zależy na atrakcyjnym stosunku kosztów do wydajności druku na nośnikach o gramaturze do 150 g/m² i na papierze niepowlekanym. Maszyny serii ProStream...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764