logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Avtek DS Dual – dwustronny monitor do profesjonalnych zastosowań

  PR 15.10.2019, przeczytano 189 razy
ilustracjastrzałka

DS Dual to innowacyjne spojrzenie na wyświetlanie treści – dwa profesjonalne ekrany w jednej obudowie, system montażu podwieszanego na suficie zamiast standardowego mocowania na ścianie sprawdzi się w witrynach sklepowych, restauracjach, a także na targach czy konferencjach. Jedno, samodzielne urządzenie może wyświetlać zróżnicowane treści reklamowe i informacyjne - niezależne po obu stronach urządzenia. Umieszczone w witrynie sklepowej z jednej strony zachęca do wejścia kusząc promocjami i nowymi ofertami, z drugiej, wewnętrznej strony, może inspirować do zakupów podpowiadając, na które produkty zwrócić uwagę.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/avtek-ds-dual-%E2%80%93-dwustronny-monitor-do-profesjonalnych-zastosowan,384362,artykul.html

Nowy monitor do Digital Signage z logo Avtek posiada dwie matryce IPS FullHD o przekątnej 43 w mniejszym modelu i 55 cali w większym. Oba ekrany posiadają jasność na poziomie 700 nitów co sprawia, że nowy Avtek sprawdzi się również w mocno naświetlonych lokalizacjach. Wbudowany odtwarzacz treści daje pełną elastyczność w zakresie publikacji materiałów i pozwala zapisać je w pamięci wewnętrznej urządzenia. Co więcej DS Dual może pracować w systemie 24/7, aż do 60 000 godzin.

Podsumowując: dwie profesjonalne matryce zamknięte w wąskiej obudowie, niestandardowy system montażu oraz nietuzinkowe spojrzenie na wyświetlanie treści, a to wszystko dostępne jest w cenie:

  • Avtek DS Dual 43” to sugerowana cena detaliczna na poziomie 4 999 zł netto,
  • Avtek DS Dual 55” to sugerowana cena detaliczna 7 399 zł netto.

ilustracjastrzałka

Źródło: ViDiS SA

www.vidis.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Pierwszy rejs samolotu PLL Lot w malowaniu Śliwki Nałęczowskiej
Samolot w okazjonalnym malowaniu „Śliwka Nałęczowska” wzbił się w przestworza. To efekt kolejnego etapu współpracy między Polskimi Liniami Lotniczymi LOT i spółką Colian w tym roku. „Śliwkowy” Embraer 195 narodowego przewoźnika SP-LNC zadebiutował w nowym malowaniu podczas rejsu do Genewy .
Sanplast zaprezentował nową stroną internetową
Nowy serwis internetowy to doskonały sposób na zapoznanie się z pełną ofertą firmy Sanplast. W łatwy sposób można porównać miedzy sobą parametry i specyfikację poszczególnych artykułów, a następnie wybrać te najbardziej dostosowane do potrzeb, gustu i wymiarów łazienki. Nowoczesne kabiny prysznicowe, łatwe do utrzymania w czystości...
O handlu przyszłości na konferencji podczas Targów Retailshow
Tematyka Retail Congress skierowana jest do osób decyzyjnych średniego i wysokiego szczebla, odpowiadających za planowanie, strategię, a także optymalizację procesów i wdrażanie nowych technologii, zarówno w sklepach, jak i całym łańcuchu dostaw. Wystąpienia prelegentów będą atrakcyjne także dla tych, którzy zajmują się tworzeniem przestrzeni...
Sieć niezależnych agencji reklamowych Wecan publikuje coroczny raport Cannual Report 2019
weCAN, sieć niezależnych agencji reklamowych z Europy Środkowej i Wschodniej opublikowała właśnie swoją piątą coroczną publikację zatytułowaną CANnual Report. Grupa Walk, będąca członkiem wspomnianej sieci, przyczyniła się do publikacji, którą zaprezentowano po raz pierwszy na konferencji weCAN w Bukareszcie 7 listopada.
Newbridge Poland inwestuje w nowy wizerunek 3 centrów handlowych
Nowe nazwy, nowe loga i nowa linia kreatywna - tak Newbridge Poland odświeża wizerunek nabytych 2 lata temu centrów handlowych w Toruniu, Łodzi i Krakowie. Pierwsze efekty są już widoczne!
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764