logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Avtek DS Dual – dwustronny monitor do profesjonalnych zastosowań

  PR 15.10.2019, przeczytano 364 razy
ilustracjastrzałka

DS Dual to innowacyjne spojrzenie na wyświetlanie treści – dwa profesjonalne ekrany w jednej obudowie, system montażu podwieszanego na suficie zamiast standardowego mocowania na ścianie sprawdzi się w witrynach sklepowych, restauracjach, a także na targach czy konferencjach. Jedno, samodzielne urządzenie może wyświetlać zróżnicowane treści reklamowe i informacyjne - niezależne po obu stronach urządzenia. Umieszczone w witrynie sklepowej z jednej strony zachęca do wejścia kusząc promocjami i nowymi ofertami, z drugiej, wewnętrznej strony, może inspirować do zakupów podpowiadając, na które produkty zwrócić uwagę.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/avtek-ds-dual-%E2%80%93-dwustronny-monitor-do-profesjonalnych-zastosowan,384362,artykul.html

Nowy monitor do Digital Signage z logo Avtek posiada dwie matryce IPS FullHD o przekątnej 43 w mniejszym modelu i 55 cali w większym. Oba ekrany posiadają jasność na poziomie 700 nitów co sprawia, że nowy Avtek sprawdzi się również w mocno naświetlonych lokalizacjach. Wbudowany odtwarzacz treści daje pełną elastyczność w zakresie publikacji materiałów i pozwala zapisać je w pamięci wewnętrznej urządzenia. Co więcej DS Dual może pracować w systemie 24/7, aż do 60 000 godzin.

Podsumowując: dwie profesjonalne matryce zamknięte w wąskiej obudowie, niestandardowy system montażu oraz nietuzinkowe spojrzenie na wyświetlanie treści, a to wszystko dostępne jest w cenie:

  • Avtek DS Dual 43” to sugerowana cena detaliczna na poziomie 4 999 zł netto,
  • Avtek DS Dual 55” to sugerowana cena detaliczna 7 399 zł netto.

ilustracjastrzałka

Źródło: ViDiS SA

www.vidis.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Podsumowanie 16. edycji targów Remadays Warsaw 2020
14 lutego zakończyła się 16. edycja jednej z największych imprez wystawienniczych, która na 3 dni skupiła ok. 21 000 zwiedzających. W ocenie organizatora, wystawców, jak i przybyłych gości targi można uznać za udane, szczególnie uwzględniając udział ok. 3500 zwiedzających z zagranicy z 52 krajów. Wysoki poziom produktów, usług, a także wszystkich punktów programu...
Polacy coraz chętniej personalizują i zmieniają wygląd swoich aut
Prawie 9 na 10 kierowców przywiązuje wagę do wyglądu i estetyki swojego samochodu – wynika z sondażu SW Research „Czy pasja do motoryzacji ma płeć?” na zlecenie 3M. Mężczyźni bardziej dbają o stan lakieru, a kobiety poświęcają większą uwagę temu, aby samochód miał atrakcyjny kolor, i chętniej personalizują jego wnętrze. Coraz popularniejszą...
Porozmawiajmy! 17. edycji Okk! design
Człowiek może przestać mówić, ale nie może przestać komunikować – jak stwierdził wybitny psycholog Paul Watzlawick. Komunikacja odgrywa niezwykle istotną rolę w naszej codzienności, pracy, relacjach – dlatego właśnie ona będzie tematem przewodnim 17. edycji OKK! design. Wydarzenie odbędzie się 9 marca 2020 w warszawskiej przestrzeni Mysia 3.
Rośnie rola treści wideo w grafice komputerowej
Dynamiczny rozwój nowych technologii sprawił, że graficy komputerowi zyskali nowe narzędzia, które ułatwiają i usprawniają ich pracę. Powstają systemy sztucznej inteligencji automatyzujące wykonywanie rutynowych zadań, aplikacje ułatwiające tworzenie profesjonalnych grafik przez amatorów oraz narzędzia przystosowane do projektowania w wirtualnej...
Agencja Brandingowa Tango na Międzynarodowych Targach w Dubaju
W tym tygodniu Tango podbijało Dubaj. Jako agencja brandingowa specjalizujemy się w projektach dla branży spożywczej, dlatego nie mogło nas zabraknąć na największych na świecie Targach Żywności Gulfood 2020 w Dubaju.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764