logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Awans w dziale strategii os3

  PR 14.10.2021, przeczytano 585 razy
ilustracja

Anna Natasza Górecka awansowała na stanowisko Senior Strategic Planner w agencji oS3.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/awans-w-dziale-strategii-os3,393359,artykul.html

Jako Senior Strategic Planner, Anna będzie odpowiedzialna za planowanie strategii komunikacji, procesy pozycjonowania marek i obsługę strategiczną kluczowych klientów agencji. Jej specjalizacją są projekty bazujące na dedykowanych badaniach konsumenckich. Będzie nadal raportowała bezpośrednio Bartosza Gąsiorowskiego, Strategy Directora w oS3.

- Awans Ani to z jednej strony docenienie jej umiejętności i doświadczenia, z drugiej większa odpowiedzialność w prowadzeniu dużych projektów strategicznych, których w oS3 przybywa - mówi Bartosz Gąsiorowski, Strategy Director oS3 i dodaje: - Nie mam wątpliwości, że Ania doskonale poradzi sobie w powierzonych jej zadaniach.

Anna Natasza ma ponad siedmioletnie doświadczenie w branży reklamowej. W latach 2014-2019 była częścią teamu pracowała w McCann Worldgroup (obecnie McCann Poland), następnie po roku działania jako freelancerka dołączyła do zespołu oS3. Pracowała zarówno dla marek globalnych (L’Oreal Paris, Maybelline, Coca-Cola, marki z portfolio Nestle), jak i lokalnych (Dantex, Kropla Beskidu, Kochaj.pl). Kampanie, które współtworzyła, trzykrotnie zostały nagrodzone Effie (w tym złoto dla marki Permen w 2016). W McCann Worldgroup odpowiadała za projekty w ramach lokalnego oddziału Truth Central, prowadząc badania ilościowe i jakościowe. Z wykształcenia jest psycholożką, a od lutego 2021 pracuje wolontaryjnie z Fundacją Onkologiczną Alivia, wspierając ją w procesie rebrandingu i usystematyzowania pozycjonowania marki.

Źródło: oS3

www.os3.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Filmy reklamowe Almette emitowane na TikToku zostały uznane za jedne z najbardziej angażujących w historii tej platformy. Dwa filmy z kampanii EkoDOM Almette oraz jeden z kampanii Almette cottage znalazły się w top najchętniej oglądanych, komentowanych i udostępnianych reklamach.
Michał Desowski opuszcza Saatchi & Saatchi
Michał Desowski, dyrektor kreatywny w agencji Saatchi & Saatchi, zdecydował się po ośmiu latach pracy odejść z firmy i podjąć nowe wyzwania.
Euvic Digtal (Grupa Euvic Performance), została wybrana przez Gupę CSV, lidera na polskim rynku lakierniczym z zakresu dostarczania produktów, usług i szkoleń. Agencja odpowiedzialna była za kompleksowe opracowanie i wdrożenie nowego serwisu www.csv.pl. Grupa CSV specjalizuje się w lakiernictwie samochodowym, przemysłowym i meblowym. Zadaniem Euvic Digital było stworzenie...
Nowa kampania Orange Polska dla oferty Orange Flex
W nowej platformie komunikacji Orange Polska przekonuje, że warto się od siebie odczepić i uwierzyć w to, że mamy wystarczająco dużo do zaoferowania. Sobie i innym. A Orange Flex ma rozwiązania, które wystarczą, by komunikować się w zgodzie ze sobą i innymi.
Change Serviceplan i Media Republic z kampanią dla spółdzielni Mlekpol w Grajewie
Wystartowała nowa kampania promocyjna Maślanki Mrągowskiej oparta o ideę “Maślanka Mrągowska niejedno potrafi połączyć”. Po raz trzeci za strategię, kreację i realizację odpowiedzialna jest agencja Change Serviceplan (Group One), a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Media Republic (Group One).
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764