logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Awans w PR Inspiration

  PR 15.02.2022, przeczytano 504 razy
ilustracja

Magdalena Zybała w PR Inspiration awansowała na stanowisko Senior PR Managera. Swoją ścieżkę kariery w agencji rozpoczynała od stanowiska Specjalisty ds. Public Relations, a następnie PR Managera. Do tej pory obsługiwała Klientów Agencji takich jak Wavelo, Motorola Solutions, Centrum Handlowe Avenida oraz Zielone Arkady.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/awans-w-pr-inspiration,394792,artykul.html

Wraz z nowym stanowiskiem Magdalena Zybała w PR Inspiration będzie odpowiadać za całościową obsługę wieloletnich Klientów agencji z branży centrów handlowych takich jak: Galeria Krakowska, Silesia City Center, Avenida Poznań oraz Forum Koszalin. Do jej zadań będzie należało tworzenie strategii komunikacji w mediach społecznościowych i media relations, budowa oraz wdrażanie akcji CSR oraz nadzór nad pracami zespołu dedykowanemu branży retail w agencji.

Magdalena Zybała ma dwunastoletnie doświadczenie w branży PR. Przed dołączeniem do zespołu PR Inspiration pracowała w Centrum Pomocy Prawnej im. Haliny Nieć, będącym partnerem wykonawczym Biura Krajowego Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych do Spraw Uchodźców w Polsce (UNHCR). Jest absolwentką kierunków stosunki międzynarodowe oraz zarządzanie organizacjami publicznymi i pozarządowymi, a także podyplomowych studiów z zakresu public relations, które ukończyła na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Magdalena Zybała pracując w PR Inspiration zrealizowała z sukcesem wiele kampanii związanych z CSR oraz Employer Brandingiem. Specjalizuje się w tworzeniu strategii i doradzaniu w zakresie komunikacji marek.

Źródło: PR Inspiration

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Merservice zadba o widoczność farb i produktów Śnieżka w sieciach PSB i Bricomarche
Spółka MerService, specjalizująca się we wsparciu sprzedaży, świadczy usługi merchandisigowe produktów opatrzonych znakiem towarowym Śnieżka Trade of Colours w wybranych punktach sprzedaży.
Praca managera influencera: IMOK Future of Skills #4
Jak wygląda świat influencer marketingu od kuchni i czym zajmuje się manager influencera? Na te pytania znajdziesz odpowiedź podczas IMOK Future of Skills #4 -Influencer marketing - trendy, wyzwania i specyfika pracy managera influencera. Dowiesz się, jak współpracować z twórcami internetowymi, czym zajmuje się manager influencera i dlaczego warto nim zostać?
Należące do grupy marketingowej Good One agencje Good One PR, Social Lama oraz SeoFly poprowadzą kompleksową obsługę komunikacyjną platformy Getaway, pełniącej funkcję inteligentnego kreatora podróży “szytych na miarę”. Zakres współpracy obejmuje PR korporacyjny i produktowy, działania w mediach społecznościowych, a także realizację kampanii SEO i...
Awanse w grupie Dentsu Polska
Mateusz Sikorski oraz Aleksander Łukomski awansują w strukturach dentsu Polska. Obaj objęli stanowisko Client Partnerów w pionie Creative i pokierują zespołami odpowiedzialnymi za obsługę kluczowych klientów.
Agencje Publicis Groupe dla marki Tena w nowej kampanii „Miłość jak żadna inna”
TENA, marka należąca do Essity, w najnowszej kampanii „Miłość jak żadna inna” porusza temat ważny społecznie, czyli codzienność życia opiekuna osób starszych oraz osób z niepełnosprawnościami. Kampanię przygotowały agencje należące do Publicis Groupe. Za strategiczne planowanie i zakup mediów odpowiada agencja mediowa Zenith, za działania PR...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764