logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Awanse w Good One PR

  PR 03.08.2021, przeczytano 313 razy
ilustracjastrzałka

W sierpniu br. w strukturach Good One PR awansowały dwie osoby. Ilona Rutkowska objęła stanowisko PR Account Managera, a Karolina Kapusta Account Executive’a. 


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/awanse-w-good-one-pr,392512,artykul.html

Ilona Rutkowska odpowiada za przygotowywanie i realizację kompleksowych strategii komunikacyjnych dla polskich i zagranicznych marek. Specjalizuje się w działaniach z obszaru: media relations, eventów, influencer marketingu, koncepcji kreatywnych oraz doradztwa kryzysowego. Na stanowisku Account Managera będzie kierować pracą warszawskiego zespołu odpowiedzialnego za działania PR dla sieci POLOmarket, marki Lajuu by Weronika Rosati, firmy Glosel (marki Tania Książka oraz Bee.pl), a także na rzecz Manufaktury Czekolady Chocolate Story i CSC Global Education. Ilona Rutkowska będzie także wspierać dział New Business agencji w procesach przetargowych oraz prowadzić wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia. Posiada ponad 5-letnie doświadczenie w branży public relations, które zdobywała wcześniej pracując dla takich marek, jak m.in. Julius Meinl, Hulakula, Grupa SLOW czy Baltona Duty Free. Z agencją Good One PR związana od 2018 roku. Wcześniej doświadczenie zdobywała w BEST PR, prowadząc projekty PR i social media dla marek z branży nieruchomości, handlu, mody i urody, a także w iDid Inoffice&Cowork, gdzie odpowiadała m.in. za obszar social mediów i marketingu. Ilona Rutkowska jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej, gdzie ukończyła kierunek e-biznes ze specjalizacją marketing internetowy.

Karolina Kapusta pracę we wrocławskim oddziale agencji Good One PR rozpoczęła w październiku 2020 r. W strukturze firmy poprzednio obejmowała stanowisko Junior Account Executive’a w zespole kierowanym przez Martynę Dziopak. Na nowym stanowisku będzie kontynuować działania z zakresu brand&corporate PR, influencer marketingu i personal brandingu dla obecnych klientów, do których należą Coccodrillo, Novakid i BookEdit. Karierę w branży zaczynała w dziale komunikacji i PR firmy Orsay. Wcześniej wielokrotnie pracowała w biurze prasowym festiwalu MFF Nowe Horyzonty, była producentką sesji fotograficznych podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych oraz zdobywała pierwsze doświadczenie zawodowe w wydawnictwie Biuro Literackie. Jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Wrocławskim.

Źródło: Good One PR

www.goodonepr.pl

Dodatkowe informacje:

Good One PR to agencja strategicznego zarządzania komunikacją, obecna na polskim rynku od ponad 10 lat. Agencja jest częścią grupy Good One, dzięki czemu zapewnia kompleksowość usług poprzez dostęp do specjalistów z pozostałych obszarów komunikacji, takich jak: digital, social media, SEO i SEM. Siedziba główna firmy mieści się w Warszawie, na Żoliborzu. Oddział lokalny znajduje się w pierwszym pop-upie biurowym we Wrocławiu o nazwie „Pod Ciśnieniem”. Good One PR jest jedną z najlepiej ocenianych agencji w ubiegłorocznym badaniu Kantar Polska, a realizowane przez nią projekty zostały nagrodzone w konkursie Złote Spinacze 2020.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Spółka Time S.A. przystąpiła do QUALID, czyli programu poprawy jakości reklamy cyfrowej.  Stempel QUALID przysługuje  firmie w trzech obszarach: Brand Safety, Viewability oraz Anti-Fraud.
Eobuwie.pl świątecznie inspiruje w nowej kampanii reklamowej
Marka eobuwie.pl startuje dziś z nową kampanią, która ma inspirować klientów i zachęcać do zakupów w świątecznym klimacie. Spoty będą emitowane w mediach społecznościowych na wszystkich 17 rynkach, na których platforma jest dostępna. Kampania potrwa do 29 grudnia.
50 Czarnych Piątków w roku
Chociaż Black Friday był niezły, to najwięcej osób odwiedziło centra handlowe w sobotę. A ruch we wszystkie piątki był na podobnym poziomie. Polacy nie ufają amerykańskim wymysłom i nadają własnego kolorytu świętu konsumpcjonizmu.
Świąteczna rywalizacja miast i pomaganie ze Świeć się z Energą
Rusza doroczny plebiscyt Energi z Grupy ORLEN, w którym wybierane są miasta o najpiękniejszych iluminacjach świątecznych w regionie i w całej Polsce. Głosujący w 13. edycji zadecydują też, dokąd trafi dobroczynna pomoc o łącznej wartości 200 tys. zł. Na zwycięskich 16 miejscowości czekają sprzęty AGD i lampy UV-C, a do jednej z placówek pomocowych trafi...
Analitycy Santander Bank Polska przyjrzeli się wydatkom klientów w Black Friday. W przypadku zakupów, za które płatność realizowana jest kartami płatniczymi Santander Bank Polska, co roku wzrosty obserwowane są w Black Friday oraz następującą po nim sobotę. W dniach 27 i 28.11.2021 wartość wydatków jest o 7% wyższa niż w poprzedzający piątek i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764