logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Awanse w Kamikaze – agencja rozwija zespół kreacji, powołuje dwie Creative Director

  PR 07.03.2022, przeczytano 532 razy
ilustracja

Kamikaze rozwija zespół kreacji w siedzibie w Warszawie oraz w Łodzi. W związku ze zmianami agencja stworzyła nowe stanowiska dyrektorów kreatywnych. Obejmą je: Agata Palmowska i Maja Sokół, które dotychczas pracowały jako Creative Lead.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/awanse-w-kamikaze-%E2%80%93-agencja-rozwija-zespol-kreacji%2C-powoluje-dwie-creative-director,395006,artykul.html

Agata Palmowska i Maja Sokół dotychczas zajmowały stanowiska Lead Creative i pracowały dla kluczowych klientów agencji. Teraz, na stanowiskach dwóch równorzędnych dyrektorek kreatywnych, poza swoimi dotychczasowymi obowiązkami, będą odpowiedzialne również za koordynowanie pracy oraz rozwój pozostałych osób w dwóch działach kreacji: Agata Palmowska w biurze warszawskim i Maja Sokół w biurze łódzkim.

Wokół obu Creative Director organizowane są teraz w strukturze agencji nowe teamy kreatywne.

- Powołanie Agaty i Mai na stanowiska dyrektorskie jest naturalną ścieżką rozwoju agencji. Nasi kluczowi klienci wymagają stałej opieki kreatywnej, a wygrane przetargi sprawiają, że zatrudniamy coraz więcej osób również do teamów kreatywnych. Aktualnie silnie rozwijamy obydwa zespoły w naszych dwóch biurach, stąd potrzeba rozłożenia odpowiedzialności za kreację. To też odpowiedź na potrzeby naszych stałych oraz nowych klientów. – mówi Michał Ryszkiewicz, CEO Kamikaze.

Agata Palmowska ma ponad 13-letnie doświadczenie w reklamie. W Kamikaze pracuje od 2 lat. Wcześniej była Creative Group Head w agencji Plej. Pracowała również w K2, Isobar, Artegence, Publicis i Cheil, a wśród obsługiwanych przez nią klientów byli m.in. Play, Tchibo, Energizer, L’Oreal, Coca-Cola, Huawei, Samsung, IKEA, PZU, czy Volkswagen. Ma na koncie kilkadziesiąt polskich i zagranicznych nagród na festiwalach reklamowych. W agencji Kamikaze rozwija dział kreacji w warszawskim biurze.

Maja Sokół jest kreatywnym wsparciem w Kamikaze od 7 lat, zaczynając od stanowiska Strategy Planner, poprzez Strategy Planner & Copywriter, Creative Lead aż do obecnego stanowiska Creative Director. Była odpowiedzialna za obsługę i rozwój takich klientów jak: Coty Inc., Semilac, Ferrero Rocher, McCormick, Yves Rocher, L’Oreal Polska, Super-Pharm Polska, Danone, Kaufland Polska, Eurobank, Humana Poland, Orange Polska, czy Skanska.

ilustracjastrzałka

Źródło: Kamikaze

www.kamikaze.digital

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Z początkiem grudnia za opracowanie i realizację komunikacji dla wszystkich marek T-Mobile Polska będzie odpowiadała agencja PZL. Do zadań nowego partnera będzie należało m.in. stworzenie strategii komunikacji T-Mobile, adaptacje globalnych działań marki, działania ATL i wydarzenia specjalne.
(Gaming) Influencer Marketing to temat przewodni drugiej edycji konferencji WE!RE GAMERS Marketing Talks. Wydarzenie zaplanowane na 11 stycznia 2023, skierowane jest do marketerów, zarówno marek endemicznych jak nieendemicznych oraz sektorowi game dev, a udział w nim jest bezpłatny.
Noventiq będzie nową nazwą firmy Softline
Globalny dostawca rozwiązań i usług z zakresu IT z siedzibą w Londynie i oddziałem m.in. w Polsce, firma Softline Holding PLC, będzie kontynuować działalność pod nową nazwą NOVENTIQ. Rebranding jest otwarciem nowego rozdziału dla tej wartej ponad 1 mld dolarów firmy, która zdecydowała się na sprzedaż swojej rosyjskiej działalności.
Dentsu X z działaniami mediowymi dla marki Tom Ford
Wystartowały działania promujące luksusowe kosmetyki i zapachy od Tom Ford Beauty, w tym NOIR EXTREME PARFUM. Za realizację działań mediowych odpowiada agencja dentsu X (dentsu Polska).
Erecruiter wybiera Kohe
Studio KOHE zostało wybrane do współpracy przez eRecruiter (część Grupy Pracuj), dostawcę platformy do zarządzania rekrutacjami. KOHE odpowiedzialne było za całościowe opracowanie strony www.erecruiter.pl
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764