logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Awanse w Saatchi & Saatchi

  PR 08.08.2022, przeczytano 585 razy

W agencji Saatchi & Saatchi awansowało 12 ekspertek i ekspertów w działach kreacji, designu, client service i trafficu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/awanse-w-saatchi-and-saatchi,396845,artykul.html

W dziale kreacji i designu awansowało 5 osób. Team Adam Czartoryski i Aga Nowak-Dadas objęli stanowiska seniorskie. Adam został Senior Copywriterem, a Agnieszka Senior Art Directorką. Oboje mają po 8 lat doświadczenia w pracy w reklamie. Wcześniej pracowali w Feeders.Agency. Mają na koncie projekty dla marek: BNP Paribas, Netflix, Cinema City, Piwo Żywiec, Orange, Polpharma, KFC, Reebok i OTOMOTO. Ich kampanie zostały wyróżnione statuetkami Mixx Awards, Innovation, KTR oraz Effie Awards.

Na seniorskie stanowisko awansował też Marcin Wroński zostając Senior Copywriterem. Marcin z marketingiem związany jest od 15 lat, od 5 pracuje w Saatchi & Saatchi. Jest twórcą projektów dla m.in. Visa, IKEA, Carrefour, Pekao S.A i P&G. Za niektóre wraz z zespołem zdobył nagrody Effie, Mixx Awards czy YouTube Works.

Monika Majewska awansowała na stanowisko Lead Designer w zespole prowadzonym przez Kamila Bugno, Digital & Concept Design Directora. Monika od 26 lat pracuje w branży reklamowej i wydawniczej. Doświadczenie zdobywała przygotowując materiały dla marek: Whirlpool, Prince Polo, Levi’s, Wella. Od 5 lat w Saatchi & Saatchi w dziale Design Editorial tworzy pomysły graficzne kampanii oraz sesje fotograficzne. Obecnie jako Lead Designerka koordynuje pracę 7 osobowego zespołu.

ilustracjastrzałka

Dominik Chyła również z zespołu Designu, awansował na stanowisko Graphic Designera. Dominik projektowaniem graficznym zajmuje się od 5 lat. Wcześniej był Graphic Communication Specialist w IKEA Group. Na koncie ma projekty dla takich marek: IKEA, Bank Pekao S.A., OBI, MSL.

Aleksandra Mikołajczyk zarządzająca planowaniem procesów i prac w agencji, została Senior Traffic Managerką. Z branżą związana jest od 10 lat, pierwsze kroki w reklamie stawiała w Havas Warsaw. Przygodę z Saatchi & Saatchi zaczęła 6 lat temu, a od 3 lat samodzielnie zarządza traffikiem wspierając działy kreacji i designu.

W dziale Client Service awanse otrzymało 6 ekspertek zajmujących się prowadzeniem projektów. Monika Zaręba awansowała na stanowisko Regional Account Directorki. Z branżą reklamy i jednocześnie z Publicis Groupe jest związana od 16 lat. Pracę w marketingu zaczęła wcześniej w dziale marketing KP Legia Warszawa. Doświadczenie zdobywała tworząc projekty komunikacyjne dla międzynarodowych marek jak: Garnier, Citibank, Renault, Orange, IKEA. Na koncie ma liczne nagrody w konkursach KTR, Mixx Awards, a najważniejsza z nich to Grand Prix Effie. Marta Gnarowska związana z branżą kreatywną od ponad 7 lat, została Senior Account Managerką. Swoje pierwsze kroki w reklamie stawiała w agencji eventowej Orchidea Group i agencji kreatywnej Havas Warsaw. Prowadziła projekty dla m.in. dla marek: Peugeot i Citroën. Kolejną awansującą specjalistką jest posiadająca 10-letnie doświadczenie w branży Agata Smaga, Account Managerka. Pierwsze kroki w reklamie i client service stawiała w Ringier Axel Springer współtworząc stronę ofeminin.pl. Na koncie ma też projekty dla Rockstar, Viva czy Target. Dominika Bytner ma 7 lat doświadczenia w marketingu i od 4 lat pracuje w Saatchi & Saatchi, awansowała na stanowisko Senior Account Executive. Wcześniej pracowała w PKO Banku Polskim.

Ilona Sałańska objęła stanowisko Account Manager. Pracę w Saatchi & Saatchi rozpoczęła 3 lata temu. Swoją przygodę z marketingiem zaczynała w dziale marketingu marki DOZ S.A. Anna Ochnik-Gdula, która do agencji dołączyła w 2014 roku została Senior Account Executive. Wcześniej zdobywała doświadczenie w spółce Agora S.A.

Źródło: Saatchi & Saatchi

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

JBB Bałdyga tworzy kreatywną komunikację wykorzystując sztuczną inteligencję
Jak powinna wyglądać idealna kanapka? Jak transport przyszłości? A jak firmowa maskotka? Na te i kilka innych pytań odpowiedzi szuka marka JBB Bałdyga wykorzystując do tego sztuczną inteligencję. Efekty są naprawdę ciekawe i wywołują spore zaangażowanie fanów marki w mediach społecznościowych.
Policja i Yanosik apelują na telebimach przy drogach i skrzyżowaniach
Co czwarty wypadek drogowy jest spowodowany używaniem telefonu podczas jazdy. Oderwanie wzroku od drogi, nawet na sekundę może spowodować, że kierowca nie zareaguje na czas. Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Właśnie dlatego ruszyła ogólnopolska akcja „Łapki” na kierownicę!
Value Media i Labcon z kampanią wielkanocną dla marki Trefl
Trwa kampania wielkanocna marki Trefl, wiodącego producenta gier planszowych oraz puzzli w Polsce. Po raz kolejny działania z zakresu planowania i zakupu mediów koordynuje Value Media (Group One), które współpracuje z Grupą Trefl od jesieni 2022 roku. W ramach modelu house of communication kampanię wspierają spółki Group One. Agencja Labcon (Group One) jest...
Zmiany w Channel Factory Polska
W marcu doszło do zmiany na stanowisku Dyrektora Zarządzającego Channel Factory Polska – Tomasz Teodorczyk zastąpił Szymona Szmigla. Do zadań Teodorczyka należeć będzie dbanie o całokształt działań firmy, w tym relacje biznesowe z klientami oraz podmiotami współpracującymi z firmą. Do agencji dołączył również Marcin Boroszko, który będzie...
Streetcom wspiera rebranding past Wawrzyńca kampanią influencer marketingową
Trwa kampania influencerska dla past Wawrzyniec realizowana przez Streetcom. Biorą w niej udział zarówno makro i mikro influencerzy. Stanowi ona jeden z pierwszych etapów działań związanych z rebrandingiem i zmianą pozycjonowania popularnych past warzywnych Wawrzyńca. Celem prowadzonej kampanii jest wsparcie promocyjne dla zmienionego pozycjonowania, a także zwiększenie...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764