logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Awanse w w El Padre

  PR 06.05.2024, przeczytano 409 razy
ilustracja

Dotychczasowe Junior Event Managerki, Dominika Pawłowska oraz Michalina Kołaczyńska, rozwijają kompetencje i poszerzają zakres obowiązków w agencji El Padre.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/awanse-w-w-el-padre,404084,artykul.html

Od teraz Dominika i Michalina odpowiadać będą za kompleksową realizację wielkoskalowych projektów dla renomowanych klientów z różnych sektorów.

Dominika Pawłowska swoje pierwsze doświadczenie w branży eventowej zdobywała na stanowisku Shift Supervisorki w hotelu Sofitel w Warszawie. Odpowiadała m.in. za zamówienia, set up przestrzeni, kontakt z klientem oraz koordynację wydarzeń. W El Padre pracowała przy obsłudze eventów dla takich klientów jak ORLEN, Superbet, DHL czy Volkswagen.

Michalina Kołaczyńska przez ponad dwa i pół roku zajmowała się rozwojem biznesu w firmie Mary Kay, gdzie odpowiadała między innymi za mentoring oraz wsparcie sprzedaży. W El Padre miała już okazję obsługiwać projekty dla PLL LOT, ING Hubs Poland, Nestle i McDonald’s Polska.

Dominika studiuje w łódzkiej Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej, Michalina ukończyła Politechnikę Warszawską na kierunku Technologia Chemiczna, a obecnie kontynuuje swoją edukację w Szkole Głównej Handlowej na kierunku menadżerskim.

Pasją Dominiki są podróże i poezja francuska, Michalina w wolnych chwilach gra na fortepianie, czyta kryminały i jeździ na festiwale muzyczne.

Źródło: El Padre

www.elpadre.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Ewa Traczyk obejmuje stanowisko w OBTK
Do zespołu social media agencji OBTK dołączyła Ewa Traczyk, obejmując stanowisko Senior Social Media Executive. Ewa specjalizuje się w dziedzinie social mediów, digital marketingu oraz public relations. Wnosi ze sobą wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas realizacji projektów dla marek z różnych branż.
Marcin Ośmiałowski zastępcą dyrektora Centrum Reklamy DGP Infor
Wraz z początkiem lipca Marcin Ośmiałowski został nowym zastępcą dyrektora Centrum Reklamy w Grupie DGP INFOR. Jego wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej wesprze poszerzanie oferty i dotarcie do nowych grup docelowych. Ośmiałowski zaangażuje się ponadto w rozwój sprzedaży online.
Michał Wilczyński dyrektorem sprzedaży w iPoster
Do iPoster, właściciela i operatora największej w Polsce sieci Digital Out-Of-Home (DOOH) w segmencie galerii handlowych, dołączył Michał Wilczyński. Na stanowisku dyrektora sprzedaży odpowiada m.in. za tworzenie oraz realizację strategii sprzedażowej i marketingowej spółki.
Kamila Fenik dołączyła do agencji Ancymony (*ancy)
Kamila Fenik posiada ponad 8-letnie doświadczenie w branży marketingowej, głównie w obszarze mediów. Do agencji powraca po dłuższej przerwie. W tym czasie zdobywała nowe doświadczenia, m.in. realizując działania marketingowe po stronie klienta w obszarze IT (Comarch). Przez ostatnie miesiące związana była z domem mediowym PRO Media House, gdzie pracowała m.in....
Eliza Bujnowska przechodzi z CCC do dentsu Polska
Do dentsu Polska dołączyła Eliza Bujnowska i objęła stanowisko Analytics & Data Science Director. W dentsu odpowiada za tworzenie i rozwój nowych produktów i usług dedykowanych klientom w obszarze Data oraz jakość obsługi w tym obszarze. Ponadto jest odpowiedzialna za realizację bieżących potrzeb klientów w zakresie AdOps, Digital Analytics i Data Science. Bujnowska zarządza...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764