logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Awanse w zespole Tétris Design Studio

  PR 09.04.2021, przeczytano 221 razy

Hanna Ruszkowska-Świąder stanęła na czele części Tétris odpowiedzialnej za usługi design w Polsce. Jednocześnie Anna Rębecka objęła stanowisko Senior Creative Architect. Tétris, lider polskiego rynku fit-out, podkreśla tym samym swoją pozycję jako partnera w zakresie architektury i designu inspirujących przestrzeni, sprzyjających lepszej pracy i życiu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/awanse-w-zespole-t%C3%A9tris-design-studio,390982,artykul.html

Tétris to firma projektująca i wykonawcza, należąca do grupy JLL. W Polsce działa od 2015 r. łącząc potencjał światowego giganta w obszarze aranżacji wnętrz biurowych, hotelowych i handlowych z wieloletnim doświadczeniem na rynku lokalnym przejętej spółki Neo Świat. Tylko w 2020 r. Tétris zrealizował w różnym zakresie ok. 170 tys. mkw. powierzchni w ramach 190 projektów.

Poza kompetencjami i doświadczeniem w zakresie zarządzania projektami budowlano-wykończeniowymi, Tétris posiada przeszło 20-osobowy zespół architektów, designerów i branżystów opracowujących koncepcje i projekty wykonawcze oraz doradzających klientom najlepsze rozwiązania, spełniające oczekiwania ich pracowników i dostosowane do charakteru pracy danej firmy. Na swoim koncie zespół kreatywny Tétris ma projekty m.in. dla firm takich, jak Absolvent, Centrum Praskie Koneser, Deutsche Bank, Kantar, Sage, Stanley Black & Decker i wielu innych.

- Łączenie w ramach jednej firmy kompleksowych usług projektowo-wykonawczych to dziś najbardziej efektywne rozwiązanie, pozwalające na elastyczne reagowanie na oczekiwania naszych klientów i tworzenie przestrzeni, w których po prostu chce się przebywać. Niezmiernie cieszę się, że Hanna Ruszkowska-Świąder, która w ciągu ostatnich czterech lat w Tétris dała się poznać jako niezwykle aktywna, pozytywnie nastawiona specjalistka, obejmuje stanowisko Head of Design Services Poland. - Rajmund Węgrzynek, Dyrektor Zarządzający Tétris w Polsce i CEE

Jednocześnie, po sześciu latach w Tétris, Danuta Barańska, dotychczasowa Creative Director, zdecydowała się kontynuować swoją karierę jako niezależna architektka.

Hanna Ruszkowska-Świąder jest architektką z przeszło 20-letnim doświadczeniem. Od 2017 r. na stanowisku Senior Architect w Tétris kierowała zespołem architektów osiągając świetne rezultaty. Tworzyła koncepcje i projekty dla takich marek jak City Space, Avon, Aurec czy Reino Partners.

- Rynek nieruchomości komercyjnych potrzebuje dziś, jeszcze bardziej niż dawniej, otwartości i kreatywności w kształtowaniu przestrzeni oraz wyznaczaniu trendów w nowej rzeczywistości. Dlatego też powierzyliśmy nowe stanowisko Senior Creative Architect Annie Rębeckiej. Anna jest świetną promotorką designu od Tétris wśród naszych klientów. - Rajmund Węgrzynek, Dyrektor Zarządzający Tétris w Polsce i CEE

Anna Rębecka to absolwentka Politechniki Białostockiej, od kilkunastu lat realizująca się w roli architektki. Od 2019 roku związana z grupą JLL. Odpowiadała między innymi za projekty dla Konica Minolta, Diverse CG oraz Allianz.

Położenie jeszcze większego akcentu na kreatywną stronę działalności Tétris w Polsce będzie sprzyjać realizacji ambicji firmy, aby tworzyć inspirujące przestrzenie i kształtować przyszłość rynku real estate.

Źródło: Tétris

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zdrovit promuje Litorsal Slim
Wczoraj wystartowała nowa kampania Natur Produkt Zdrovit promująca suplement diety Litorsal Slim. Media w kampanii TV zaplanowała i zakupiła agencja Havas Media.
More Bananas od kwietnia 2021 zarządza działaniami marketingowymi w digitalu marki Get Dressed. Agencja wdroży szeroki wachlarz działań, od opracowania strategii komunikacji, przez strategię promocji, projektowanie materiałów graficznych, realizację kampanii reklamowych, prowadzenie komunikacji  w mediach społecznościowych, audyt, konsultacje aktualnie istniejącej strony...
Blueffect 2021. Era Post Cookie. Przepis na lepszy świat czy cyfrowy armagedon?
Już 27 maja odbędzie się X. edycja Blueffect, wydarzenie podczas którego eksperci i praktycy digital marketingu dzielą się wiedzą, wskazują trendy i najlepsze rozwiązania. Konferencja odbędzie się online, udział jest bezpłatny.
Agencja KERRIS Group wygrała przetarg na stworzenie nowej strony www dla marki Jan Niezbędny z portfolio Serantis Group.
„Ej, wszystko okej” - akcja promocyjna piłkarzy Ekstraklasy wspierająca tematykę zdrowia psychicznego
Dariusz Gałęzewski – Prezes Fundacji OSHEE i Marcin Jędrychowski  - Dyrektor Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie podpisali list intencyjny będący deklaracją współpracy na rzecz wspierania zdrowia psychicznego. W ramach projektu prowadzonego pod hasłem „WALCZ, ZWYCIĘŻAJ, ŻYJ!” partnerzy skupią się na prowadzeniu kampanii edukacyjnych...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764